کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران | امروزه بیماری هموروئید در بین مردم بسیار زیاد شده است و تقریبا بیشتر افراد بین سن 45 تا 65 سال دچار این بیماری می‌شوند. یکی از شایع‌ترین دلایل خونریزی مقعد همان بواسیر است که در هنگام مواجه شدن با این بیماری بهتر است سریع تر به پزشک مراجعه کنید تا آن را هر چه سریع تر درمان کنید.

در صورتی که هموروئید شما با دارو برطرف نشد می‌توانید با یک جراحی سرپایی در کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران این مشکل را برطرف نمایید. هموروئید یا بواسیر در دو نوع داخلی و خارجی است که در اثر بالا رفتن فشار در رگ‌های داخل رکتوم و اطراف مقعد به وجود می‌آید.

افرادی که در معرض ابتلا به هموروئید هستند؟

یکی از دلایل اصلی ابتلا به این بیماری یبوست مزمن می‌باشد ولی با این وجود از دیگر علت‌های این بیماری می‌توان به سبک زندگی افراد هم اشاره کرد. از سری دیگر دلایل به وجود آمدن این بیماری:

دلایل بروز هموروئید
دلایل بروز هموروئید

رابطه جنسی از مقعد

از دیگر دلایل به وجود آمدن این بیماری رابطه جنسی از پشت است که باعث می‌شود که عضلات اسفنکتر دچار آسیب و فشار قرار بگیرند و رگ‌های این ناحیه دچار مشکل و تورم شوند که متورم شدن آن‌ها نشان دهنده بیماری هموروئید است.

تحت فشار قرار گرفتن اسفنکتر در هنگام اجابت مزاج

اگر در هنگام اجابت مزاج فشار زیادی به مقعد خود وارد کنید و یا برای مدت زمان طولانی در آن حالت باشید عضلات اسفنکتر تحریک می‌شوند و باعث به وجود آمدن بواسیر می‌شود.

انجام کارهای سنگین و نشستن‌های طولانی مدت

برخی از افراد به دلیل شغل‌های فیزیکی که دارند و در حین کار مدام چیزهای سنگین بلند می‌کنند و به خودشان فشار وارد می‌کنند این فشار باعث می‌شود که به رگ‌های این ناحیه فشار وارد شود و باعث به وجود آمدن این بیماری شود.

برخی دیگر از افراد به دلیل نشستن‌های طولانی ممکن است به این بیماری مبتلا شوند.

ارثی بودن این بیماری در خانواده

در صورتی که یکی از اعضای خانواده مانند پدر و یا مادر به این بیماری مبتلا باشند باعث می‌شود که این بیماری به کودک نیز منتقل شود.

بارداری

برخی از افراد در زمان بارداری به این بیماری مبتلا می‌شوند که به دلیل بزرگ شدن رحم این امر به وجود می‌آید و در اثر تحت فشار قرار گرفتن به رگ‌های این ناحیه فشار وارد می‌شود و رگ‌های این ناحیه برجسته می‌شوند و این بیماری به وجود می‌آید.

جراحی هموروئید در کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران
جراحی هموروئید در کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران

درمان بواسیر در کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران

درمان هموروئید با لیزر امروزه یکی از راه‌های جایگزین به جای عمل‌های سنتی می‌باشد و به دلیل رضایتی که بیماران از این درمان داشته‌اند به یکی از بهترین روش‌ها برای درمان تبدیل شده است. درمان هموروئید با لیزر یک عمل سرپایی به حساب می‌آید و با بی حسی موضعی این رگ‌ها از بین می‌روند و نیازی به جراحی‌های سنتی نمی‌باشد.

شما می‌توانید در کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران این بیماری را درمان کنید. لیزر به وسیله تابش اشعه مستقیم و اشعه یکپارچه لیزر این زائده را از بین می‌برد و فرد بیمار هیچ گونه درد و یا خونریزی را احساس نمی‌کند. کلینیکی که برای درمان این بیماری به آن مراجعه می‌کنید و هم چنین تجربه دکتر در درمان بیماری بسیار مهم است. کلینیک لیزر هموروئید در شرق تهران یکی از بهترین مکان‌ها برای درمان این بیماری به حساب می‌آید.

کلینیک لیزر بواسیر در شرق تهران دارای پزشکان متخصص و با تجربه است که می‌توانند بدون هیچ گونه ناراحتی این بیماری را از بین ببرند. در گذشته تنها راه درمان این بیماری استفاده از تیغ جراحی بود ولی امروزه با استفاده از لیزر می‌توانید به راحتی این بیماری را درمان کنید و ریسک جراحی این بیماری را نپذیرید.

بررسی عوامل موثر در انتخاب دکتر هموروئید برای درمان

مزایای لیزر هموروئید

  •  نیاز به بستری در بیمارستان نیست و فرد بعد از لیزر می‌تواند مرخص شود
  •  احتمال برگشت بواسیر بسیار کم است
  •  آسیبی به بافت اطراف آن وارد نمی‌شود
  •  نیاز به تامپون و پانسمان نیست
  •  هیچ گونه عوارضی ندارد
  •  این عمل به صورت سرپایی می‌باشد و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می‌شود

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *