در این مطلب قرار است در مورد یک کلینیک لیزر بواسیر در کرج صحبت کنیم. حتما نام بیماری بواسیر را شنیده‌اید. این بیماری یکی از رایج‌ترین و در واقع شایع‌ترین بیماری‌هایی است که وجود دارد و می‌تواند افراد بسیار زیادی را درگیر خودش کند. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم تا هم در مورد خود بیماری و هم درخصوص روش‌های درمانی آن از جمله لیزر کردن و شناخت کلینیک لیزر بواسیر در کرج، اطلاعات کافی را به دست آورید تا بتوانید در صورت ابتلا به این مسئله، از پس این موضوع بربیایید.

بیماری بواسیر

بواسیر یا هموروئید همان طور که گفته شد یکی از بیماری‌هایی است که افراد زیادی را به خود مبتلا می‌کند. رانندگان، افرادی که دائما پشت میز می‌نشینند، افراد بسیار چاق و افرادی که رژیم غذایی نامناسبی دارند، همگی از جمله کسانی هستند که احتمالا یا تاکنون به بیماری بواسیر دچار شده‌اند و یا آن که در آینده‌ای نزدیک به این بیماری دچار خواهند شد.

زمانی که غذایی را می‌خوریم و این غذا باید از لوله گوارش که شامل معده و روده‌ها می‌شود بگذرد، باید بتواند سرعت حرکتی مناسبی داشته باشد. گاهی اوقات غذایی که خورده‌اید بسیار سخت است و آب کافی ندارد. همین موضوع سبب می‌شود که مدفوع نیز سفت بوده و عمل دفع مدفوع با سختی انجام گیرد. این مسئله باعث می‌شود تا رگی که در قسمت انتهایی رکتوم و یا همان مخرج قرار گرفته است، به سمت بیرون برگردد. این موضوع سبب ایجاد ضایعه‌ای به نام بواسیر می‌شود.

برای آشنایی با بهترین دکتر درمان بواسیر در تهران و کرج به صفحه “دکتر هموروئید و بواسیر” مراجعه نمایید.

جراحی هموروئید با لیزر با مجرب ترین پزشکان

بواسیر می‌تواند در درجه‌های خفیف، نرمال و شدید بروز پیدا کند. هر قدر میزان بیرون‌زدگی این رگ و تورم آن بیشتر باشد، میزان درد شما نیز بیشتر خواهد بود. به همین سبب است که گفته می‌شود روش‌های درمانی بواسیر باید تحت نظر پزشک انتخاب شود.
معمولا زمانی که بواسیر درجه یک باشد، یعنی به تازگی شروع به رشد کرده است و هنوز دردناک نیست، می‌توانید از روش‌هایی همچون مصرف ملین‌ها و غذاهای آبکی همچون سوپ و آش و استفاده از پماد آنتی هموروئید برای درمان بواسیر استفاده کنید. اما اگر بواسیر و یا همان هموروئید شما درجه 2 و بالاتر باشد، قطعا نیاز است تا از لیزر استفاده نمایید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

لیزر بواسیر

لیزر کردن بواسیر برای زمان‌هایی استفاده می‌شود که بیمار نیاز به جراحی پیدا کرده است. این موضوع سبب می‌شود تا پزشک ابتدا موضع مورد نظر را بی حس کرده و در طول یک جلسه درمانی، اندازه بواسیر را یا کاملا از بین ببرد و یا حداقل سایز آن را کوچک کند. هیچگونه درد و خونریزی را در طی این درمان نخواهید داشت و به سادگی درمان شما انجام خواهد شد.
به طور کلی لیزر کردن بواسیر در کلینیک لیزر هموروئید در کرج می‌تواند با استفاده از دو روش زیر انجام پذیرد:

اشعه درمانی RC

اولین روش مربوط به اشعه درمانی RC می‌شود. این نوع از اشعه به منظور از بین بردن هموروئیدهای درجه 1 و 2 استفاده می‌شود و می‌توانیم بگوییم که با کمک این اشعه و کوچک بودن اندازه هموروئید، نتیجه سریع و بدون درد و خونریزی را در این بخش خواهید گرفت و نیازی به چندین جلسه درمانی وجود ندارد.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر

لیزر CO2

مورد بعدی درخصوص استفاده کردن از لیزر CO2 است. این نوع از روش درمانی لیزر برای زمانی استفاده می‌شود که اندازه هموروئید در حد درجه‌های 3 و 4 است. در هموروئیدهای درجه 3 و 4 معمولا رگ‌ها بسیار بزرگ‌تر شده و بیرون‌زدگی هموروئید کاملا واضح است. به همین دلیل است که درمان بهتری را باید نسبت به آن انجام داد.

یک نکته بسیار مهم وجود دارد که اگر به درستی رعایت نشود، نباید انتظار بهبودی کامل را داشته باشید. حتی اگر با لیزر نیز بیماری هموروئید را از بین ببرید، باید رژیم غذایی و ورزش را فراموش نکنید. این موضوع به این خاطر است که اگر باز هم دلایل قبلی ایجاد کننده هموروئید را در زندگی خود داشته باشید، امکان ایجاد مجدد این بیماری وجود دارد.

جهت اطلاع از هزینه های درمان لین بیماری به صفحه “هزینه درمان هموروئید و بواسیر با لیزر” مراجعه نمایید.

جمع‌بندی

در مورد کلینیک لیزر هموروئید در کرج صحبت کردیم. کلینیک لیزر بواسیر در کرج یکی از مکان‌هایی است که می‌توانید بواسیر خود را در آنجا درمان کنید. فراموش نکنید که شما به عنوان فردی که دچار بیماری شده‌اید، در همان گام اول باید سعی کنید تا کلینیک مناسبی را برای رفع مشکل خود پیدا کنید. پس از آن می‌توانید به سادگی و به راحتی درخصوص روش‌های درمانی با پزشک معالج خود صحبت کنید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول

آیا لیزر هموروئید درد دارد؟

لیزر هموروئید با بی حسی موضعی و یا با بیهوشی انجام می شود و به اینصورت بیمار در حین عمل هیچ دردی را احساس نمی کند.

آیا پس از درمان هموروئید با لیزر، امکان عود بیماری وجود دارد؟

احتمال عود در جراحی هموروئید با لیزر بسیار پایین تر از جراحی های معمول و سنتی می باشد. اگر بیمار دچار یبوست مزمن یا مشکل گوارشی مزمن باشد و برای درمان آنها اقدام نکند بعد از چند سال مجدد دچار این بیماری می شود. بنابراین عود هموروئید ارتباطی با لیزر هموروئید ندارد.

قیمت لیزر هموروئید چقدر است؟

قیمت لیزر هموروئید ممکن است کمی بالاتر از جراحی های سنتی و با تیغ باشد. در جراحی هموروئید با لیزر، بیماری های نشیمنگاهی در یک جلسه و بصورت سرپایی جراحی و درمان می شود و بسیار به صرفه تر از دیگر روش ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.5]