بیماری بواسیر یکی از بیماری‌های رایجی است که این روزها بسیاری از افراد از آن رنج می‌برند. بیماری بواسیر یا هموروئید در کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران درمان می‌شود. بهترین روش برای درمان هموروئید با لیزر است. این بیماری که هم در زنان و در هم مردان به دلایل مختلف ایجاد می‌شود با روش لیزر درمانی به صورت قطعی از بین می‌رود. اگر دچار این بیماری شده‌اید به کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران مراجعه نمایید.

بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر به دلایل مختلفی در افراد ایجاد می‌شود. یکی از دلایل این بیماری نشستن‌های بسیار طولانی است که منجر به درد شدید در ناحیه مقعد می‌گردد. اگر دچار یبوست شدید باشید هم به دلیل فشار بسیار زیادی که به ناحیه مقعد وارد می‌شود منجر به بیماری بواسیر خواهد شد. اضافه وزن و فشارهایی که در بانوان باردار وجود دارد نیز می‌تواند از دلایل دچار شدن به بیماری بواسیر باشد. این بیماری ممکن است در حد بسیار پایین و یا بسیار شدید باشد.

اگر هموروئید شدیدی داشته باشید در زمان دفع مدفوع درد زیادی را باید تحمل کنید. سعی کنید در صورت این بیماری به پزشک مراجعه کنید تا در اوایل ایجاد بیماری بواسیر را درمان کرده و این بیماری شدت پیدا نکند‌. در کلینیک درمانی ما در مرکز تهران با استفاده از بهترین دکتر هموروئید از روش لیزر درمانی برای درمان این بیماری استفاده می‌شود.

 بهترین دکتر درمان هموروئید در شوشتر با روش لیزر درمانی
بهترین دکتر درمان هموروئید با روش لیزر درمانی در مرکز تهران

لیزر درمانی

تا چند سال پیش برای درمان بیماری هموروئید در اکثر مراکز درمانی از روش جراحی استفاده می‌شد. این روش باعث می‌شد که افراد دوران نقاهت بسیار طولانی را بگذرانند و مجبور باشند پس از جراحی درد زیادی را تحمل کنند. امروز بهترین روش برای درمان بیماری بواسیر لیزر درمانی است. لیزر درمانی در دو روش پرتوان و کم توان انجام می‌شود. اگر بیماری هموروئید جزئی باشد می‌توان از لیزرهای کم توان و اگر شدید باشد باید از لیزرهای پرتوان برای درمان آن استفاده کرد.

روش لیزر درمانی بدون بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می‌شود. این باعث می‌شود که افراد بتوانند به راحتی پس از درمان بیماری خود فعالیت‌های گوناگون خود را انجام دهند. در انجام روش لیزر درمانی هیچگونه خونریزی وجود نداشته و این درمان در زمان کوتاهی انجام خواهد شد.

کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران

اگر شما هم از بیماری بواسیر رنج می‌برید و نمی‌دانید که به کدام پزشک و کدام کلینیک مراجعه نمایید ما به شما توصیه می‌کنیم که به کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران مراجعه نمایید. کلینیک لیزر هموروئید در مرکز تهران با استفاده از تجهیزات بسیار عالی از روش لیزر درمانی برای درمان بیماری شما استفاده می‌کند. می‌توانید به راحتی و در زمان بسیار کوتاهی بیماری خود را از بین برده و به زندگی نرمال خود بازگردید.

پزشکان متخصص ما با آموزش‌های لازم و تجربه‌ای که در این زمینه دارند درمان بیماری شما را بدون درد و خونریزی انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید در مدت کوتاهی از دردها و رنج بیماری خود خلاص شوید هم اکنون با ما تماس بگیرید. پزشکان متخصص ما پس از درمان شما، روش لیزر درمانی کم توان و یا پرتوان را برای درمان شما انتخاب می‌کنند.

چرا از لیزر درمانی استفاده کنیم؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا روش لیزر درمانی را برای درمان بیماری بواسیر خود استفاده نمایید؟ باید بگوییم که در این روش نیازی به بیهوشی شما وجود نداشته که یک مزیت بسیار مهم برای درمان یک بیماری محسوب می‌شود. شما پس از درمان بیماری خود دچار عوارض بیهوشی نشده و می‌توانید به راحتی به سر کار و زندگی روزمره خود بازگردید. در کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران شما در کمتر از نیم ساعت از شر بیماری خود خلاص شده و پس از درمان بیماری درد زیادی را حس نخواهید کرد.

از دیگر مزیت‌های این روش درمانی می‌توان به دستگاه‌های پیشرفته و به روزی اشاره کرد که امروزه برای درمان این بیماری استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها منجر به سرعت بسیار بالا برای درمان بیماری شما خواهند شد.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز برای درمان هموروئید در شوشتر
استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز برای درمان هموروئید در مرکز تهران

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که یکی از روش‌های اصولی و بهتر برای درمان بیماری بواسیر روش لیزر درمانی است. کلینیک لیزر بواسیر در مرکز تهران از بهترین تجهیزات لازم برای درمان این بیماری استفاده می‌کند‌. اگر می‌خواهید بیماری بواسیر خود را تحت نظر متخصصان و پزشکان بسیار عالی رتبه درمان نمایید هم اکنون با ما در کلینیک لیزر هموروئید در مرکز تهران تماس بگیرید. جهت اطلاع از هرینه های درمان و جراحی هموروئید به صفحه “هزینه جراحی هموروئید” مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *