بیماری هموروئید یکی از بیماری‌های رایجی است که در میان زنان و مردان ایجاد می‌شود. این بیماری به دلایل مختلفی منجر به درد شدید در ناحیه مقعد شده و برای درمان هموروئید باید از یک روش مطمئن استفاده کرد. هزینه درمان بیماری هموروئید با توجه به نوع بیماری، انتخاب پزشک، مرکز درمانی و… متفاوت است. اگر می‌خواهید اطلاعات مناسبی درباره هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین به دست آورید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

هموروئید چیست؟

بیماری هموروئید به نوعی بیماری نشیمنگاهی می‌گویند که در اثر گشاد شدن سیاهرگ‌ها و فشار در ناحیه مقعد به وجود می‌آید. این بیماری ممکن است در خارج و یا داخل مقعد رخ داده به صورت جزئی و یا با شدت بسیار زیادی ایجاد شود. این بیماری به دلایل مختلفی از جمله افزایش وزن، بارداری، نشستن‌های بیش از حد، رژیم بدون فیلتر، یبوست طولانی مدت و غیره به وجود می‌آید.

اگر به این بیماری دچار باشید باید درد بسیار زیادی را تحمل کرده و ممکن است ناحیه مقعد شما با التهاب و تورم نیز همراه باشد. گاهی اوقات افراد در اثر خروج مدفوع دچار خونریزی‌های شدید نیز می‌شوند. برای درمان این بیماری باید حتماً به پزشک متخصص مراجعه کرده تا نوع بیماری شما را تشخیص داده و از یک روش مطمئن برای درمان آن استفاده نمایید. روش جراحی در زمان قدیم برای درمان این بیماری استفاده می‌شد که امروزه این روش جای خود را به روش لیزر درمانی داده است.

همروئید چیست؟
همروئید چیست؟

علائم هموروئید

بیماری هموروئید با علائم و نشانه‌هایی همراه است که از طریق این علائم می‌توانید متوجه ایجاد شدن این بیماری شده و سریعا به پزشک مراجعه و با صرف کمترین هزینه جراحی بواسیر با لیزر در ورامین اقدام به درمان نمایید. از نشانه‌های آن می‌توان به درد در ناحیه مقعد و درد شدید در اثر دفع مدفوع اشاره کرد. ممکن است در هنگام دفع مدفوع احساس سوزش و خارش نیز داشته باشید.

درمان و هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین

اگر می‌خواهید در ورامین بیماری خود را درمان نمایید می‌توانید به کلینیک ما مراجعه کرده و از پزشک متخصص بخواهید که شما را درمان نماید. روش لیزر درمانی برای درمان بیماری هموروئید بدون بیهوشی و به صورت سرپایی با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می‌شود. شما می‌توانید از تجربه و سابقه طولانی مدت پزشک متخصص ما بهره‌مند شده و بدون هیچگونه درد و خونریزی بیماری خود را درمان نمایید. هزینه درمان این بیماری در ورامین بسیار مناسب و به صرفه است.

لیزر درمانی هموروئید چگونه است؟

شخصی که دچار بیماری هموروئید شده باشد زائده‌های گوشتی شکلی را در ناحیه خارجی مقعد خود دارد. این زائده‌ها گاهی اوقات منجر به مسدود شدن دریچه مقعد می‌شوند. برای درمان بیماری هموروئید تا چندین سال پیش از جراحی استفاده می‌شد که خونریزی و بیهوشی آن منجر به عوارض شدید در بیمار می‌شد. بیمار می‌بایست دوران نقاهت طولانی‌مدتی را طی کرده و به راحتی نمی‌توانست فعالیت روزانه خود را انجام دهد. امروزه از روش لیزر درمانی برای درمان بیماری استفاده می‌شود که نور لیزر این بیماری را برطرف می‌کند و هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین بسیار مناسب است.

مزایای بسیار زیاد روش لیزر درمانی منجر شده که افراد این روش را برای درمان قطعی خود استفاده نماید. از نظر هزینه نیز روش لیزر درمانی بسیار به صرفه‌تر از روش جراحی است. در لیزر درمانی نیاز به پانسمان وجود نداشته و می‌توان در کمتر از نیم ساعت بیماری هموروئید را از بین برد. اگر روش لیزر درمانی را برای خود انتخاب کنید هیچگونه بازگشتی برای بیماری شما به وجود نخواهد آمد. اگر دچار هموروئید شده‌اید به متخصص ما در ورامین مراجعه کنید تا شما بتوانید با اطمینان بالا و در یک محیط کاملا بهداشتی بیماری خود را درمان نمایید. هزینه درمان این روش در صورت استفاده از لیزر کم توان کمتر از استفاده از لیزر پرتوان است.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در ورامین
هزینه جراحی بواسیر با لیزر در ورامین

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که می‌توانید در ورامین بیماری هموروئید خود را با هزینه بسیار مناسب درمان نمایید. به طور کلی نمی‌توان هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین بصورت ثابت را برای درمان این بیماری اعلام کرد اما روش لیزر درمانی نسبت به جراحی با هزینه بسیار کمتری انجام می‌شود زیرا هم ویزیت کمتری نیاز دارد و هم در زمان کوتاهی انجام خواهد شد. 

برای درمان بیماری خود و اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین هم اکنون با مجموعه ما تماس بگیرید و یک نوبت را برای خود رزرو کنید. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین بیماری خود را با استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته درمان نمایید.

سوالات متداول هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین چقدر است؟

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ورامین با توجه به اندازه زائده، کلینیک و پزشک متخصص متفاوت است و پس از معاینه مشخص می شود.

آیا بیمه هزینه جراحی هموروئید با لیزر را پرداخت می کند؟

اگر دارای بیمه تکمیلی می باشید از طریق شعب بیمه سوال کنید ممکن است بخشی از هزینه ها را پوشش دهند.

درمان هموروئید با جراحی در بیمارستان گران تر است یا لیزر؟

جراحی هموروئید در بیمارستان به دلیل هزینه های جانبی گران تر از لیزر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]