با پیشرفت علم روش‌های مختلفی برای درمان بیماری‌ های گوناگون به وجود آمده است. امروزه با تولید دستگاه‌های لیزر درمانی می‌توان بیماری‌ های مختلف را با این روش به صورت قطعی و بدون بازگشت درمان کرد. یکی از مزیت‌ های لیزر درمانی برای درمان بیماری هموروئید عدم نیاز به بیهوشی و درمان این بیماری به صورت سرپایی در شهرهای مختلف کشور ما است. اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره هزینه جراحی هموروئید با لیزر در فردیس به دست آورید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

هموروئید چیست؟

شاید درباره بسیاری از شما این سوال پیش آید که هموروئید چیست؟ باید بگوییم این بیماری یکی از انواع بیماری‌هایی است که در ناحیه مقعد به دلایل مختلف به وجود می‌آید و پس از دچار شدن فرد به این بیماری، باید درد بسیار زیادی تحمل کند. بیماری هموروئید به دلیل گشاد شدن سیاهرگ‌ها و فشار در ناحیه مقعد به وجود می‌آید. این بیماری در داخل و یا خارج از مقعد به صورت جزئی و یا با شدت بسیار بالایی همراه است که موجب می‌شود فرد در اثر دفع مدفوع درد بسیار زیادی را تحمل کند. گاهی اوقات این درد با خونریزی نیز همراه می‌شود. بیماری هموروئید به دلایل مختلفی مانند افزایش وزن و نشستن‌های بیش از حد ایجاد می‌شود. اگر دچار یبوست طولانی‌ مدت شوید هم ممکن است به بیماری هموروئید دچار شوید. در اثر ایجاد این بیماری در ناحیه مقعد این ناحیه دچار التهاب و تورم زیادی می‌شود. برای درمان بیماری هموروئید باید حتماً از یک پزشک متخصص بخواهید که روش قطعی را برای درمان بیماری شما در نظر بگیرد. در زمان قدیم روش تیغ جراحی برای درمان این بیماری استفاده می‌شد که عوارض بسیار شدیدی به دلیل داروی بیهوشی برای افراد به وجود می‌آورد. امروزه بیشتر پزشکان روش لیزر درمانی را برای درمان این بیماری‌ استفاده می‌کنند.
هموروئید چیست؟
هموروئید چیست؟
 

درمان هموروئید با لیزر در فردیس

برای درمان هموروئید با لیزر در فردیس می‌توانید از هر نقطه‌ای که در ایران زندگی می‌کنید به این منطقه مراجعه کرده و از پزشک متخصص مجموعه ما کمک بگیرید. ما در فردیس در یک محیط کاملا بهداشتی و با استفاده از بهترین دستگاه پیشرفته برای استفاده از روش لیزر درمانی بیماری شما را به صورت قطعی درمان خواهیم کرد.

علائم هموروئید

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که چگونه متوجه شویم که به بیماری هموروئید دچار شده‌ایم؟ علائم بیماری هموروئید متفاوت هستند. از نشانه‌های رایج آن می‌توان به درد در ناحیه مقعد در اثر دفع مدفوع اشاره کرد. اگر شما در هنگام دفع مدفوع احساس سوزش و یا خونریزی داشتید حتما باید به پزشک مراجعه نمایید زیرا ممکن است به بیماری هموروئید دچار شده باشید.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در فردیس

بسته به اینکه شدت بیماری هموروئید در چه حدی باشد از لیزر درمانی کم توان و لیزر درمانی پرتوان استفاده می‌شود. این روش بدون بیهوشی و به صورت سرپایی توسط پزشکان متخصص ما در فردیس انجام خواهد شد. لیزر درمانی کم توان با هزینه کمتری نسبت به لیزر درمانی پرتوان انجام می‌شود. درمان بیماری هموروئید با استفاده از روش لیزر درمانی نسبت به درمان این بیماری با تیغ جراحی کمتر است. این به دلیل کاهش ویزیت‌ هایی است که شما در طول دوران درمان خود برای پزشکان می‌پردازید. از طرف دیگر بستری در بیمارستان و بیهوشی نیز موجب هزینه‌ های بیشتری برای شما خواهد بود.‌ اگر بخواهید بیماری خود را با هزینه کمتری درمان نمایید می‌توانید به پزشک متخصص ما در فردیس مراجعه نمایید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های لیزر درمانی عدم بازگشت بیماری هموروئید است. می‌توانید یک نوبت را برای خودتان رزرو کرده و به راحتی بیماری خودتان را با هزینه بسیار مناسب توسط پزشک ما درمان کنید.
هزینه جراحی بواسیر با لیزر در فردیس
هزینه جراحی بواسیر با لیزر در فردیس
  سخن پایانی همانطور که برای شما توضیح دادیم بیماری هموروئید به عنوان یکی از بیماری‌های مقعدی برای آقایان و خانم‌ها به طور یکسان اتفاق می‌افتد. این بیماری برای افرادی که از رژیم غذایی مناسب استفاده نمی‌کنند و افزایش وزن دارند بیشتر اتفاق می‌افتد. در زمان قدیم از روش تیغ جراحی برای درمان این بیماری استفاده می‌شد که عوارض شدید داشت. لیزر درمانی یکی از روش‌های مطمئن برای درمان این بیماری است که در فردیس توسط پزشک متخصص ما که تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارد با بهترین دستگاه‌ های پیشرفته انجام خواهد شد. جهت درمان بیماری خود به مجموعه ما مراجعه نمایید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول

در مرکز جراحی ماه درمان امکان جراحی هموروئید بصورت اقساط وجود دارد؟

متاسفانه خیر این امکان در مرکز جراحی ماه درمان وجود ندارد.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر بیشتر است یا عمل جراحی سنتی؟

عمل جراحی سنتی هزینه بیشتری نسبت به لیزر درمانی دارد. زیرا هزینه های جانبی بیشتری از جمله بستری در بیمارستان را داراست.

آیا بیمه های تکمیلی هزینه جراحی هموروئید با لیزر را پرداخت می کنند؟

قبل از اقدام برای پرداخت هزینه حتما با بیمه طرف قرارداد خود مشورت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]