یکی از بیماری‌ هایی که این روزها افراد بسیار زیادی را رنج می‌دهد بیماری بواسیر است. این بیماری که به دلایل مختلف ایجاد می‌شود دارای علائم گوناگون است که بیشتر با درد همراه هستند. برای درمان بواسیر روش‌های مختلفی وجود دارد که با هزینه‌های مختلفی این بیماری را برطرف می‌کنند. اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قرچک به دست آورید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر و یا همان هموروئید یکی از بیماری‌های مقعدی است که به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. اگر فردی به این بیماری دچار شود و در اسرع وقت به پزشک مراجعه کند می‌تواند با کمترین هزینه و به راحتی بیماری خود را برطرف نماید. شدت بیماری بواسیر گاهی به حدی می‌رسد که درد و التهاب بسیار زیادی در مقعد فرد بیمار به وجود می‌آید. بیماری بواسیر به عنوان یکی از بیماری‌های مقعدی که در اثر فشارهای زیاد در ناحیه مقعد به وجود می‌آید ممکن است در داخل و خارج از بدن فرد بیمار وجود داشته باشد.
روش های درمان هموروئید
روش های درمان هموروئید

بواسیر چگونه درمان می‌شود؟

در زمان قدیم برای درمان بیماری بواسیر از عمل جراحی استفاده می‌شد. این باعث می‌شد که فرد پس از بیهوشی دچار عوارض بسیار زیادی شده و دوران نقاهت طولانی را طی نمایید. پس از گذشت زمان و پیشرفت در دستگاه‌های مختلف این روزها برای درمان بیماری بواسیر از روش لیزر درمانی استفاده می‌شود. روش لیزر درمانی در دو نوع لیزر کم توان و لیزر پرتوان بر اساس شدت بیماری هموروئید مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در صورت ایجاد این بیماری سریعاً به پزشک مراجعه نمایید می‌توانید با استفاده از روش لیزر کم توان بیماری خود را برطرف نمایید. در این روش درمانی هیچ گونه بیهوشی وجود نداشته و بیمار به صورت سرپایی و کمتر از نیم ساعت درمان می‌شود. بیمار می‌تواند پس از درمان خود فعالیت‌های روزانه خود را به راحتی انجام داده و به محل کار و زندگی خود بازگردد. دوران نقاهت بیمارانی که بیماری خود را با روش لیزر درمانی برطرف می‌کنند بسیار کوتاه بوده و پس از درمان بیماری خود درد و خونریزی شدیدی را تجربه نخواهند کرد. پس از درمان بواسیر با روش لیزر درمانی نیازی به پانسمان هم وجود ندارد.

دلیل ایجاد بواسیر چیست؟

از دلایل ایجاد بیماری بواسیر می‌توان به نشستن‌های طولانی مدت اشاره کرد. افرادی که وزن بسیار زیادی دارند نیز بیشتر به این بیماری دچار می‌شوند. بارداری می‌تواند یکی دیگر از دلایل ایجاد بواسیر باشد. فشار‌هایی که در اثر بارداری به ناحیه مقعد وارد می‌شود موجب التهاب و دچار شدن به بیماری بواسیر است. از دلایل دیگر می‌توان به یبوست طولانی مدت نیز اشاره کرد. افرادی که به این بیماری دچار می‌شوند در هنگام دفع مدفوع نیز درد بسیار زیادی را تحمل خواهند کرد. گاهی اوقات در اثر هموروئید بسیار شدید دفع مدفوع با درد و خونریزی زیادی همراه خواهد شد.

هزینه درمان بواسیر

هزینه جراحی بواسیر با لیزر بستگی به کلینیک و پزشک متخصصی دارد که شما برای درمان بیماری خود انتخاب می‌کنید. استفاده از روش لیزر کم توان هزینه کمتری نسبت به استفاده از روش لیزر پرتوان دارد. اگر کلینیک ما را برای درمان بیماری خود انتخاب نمایید هزینه درمان بیماری شما بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود. هزینه درمان بیماری بواسیر با این روش نسبت به روش‌های جراحی بسیار کمتر بوده و شما نیازی به پرداخت ویزیت‌های مجدد ندارید. می‌توانید با سرعت بالا و در زمان کوتاهی نسبت به درمان بیماری خود اقدام نمایید. درمان بیماری بواسیر در قرچک توسط پزشک متخصص ما در یک محیط کاملا بهداشتی و ضدعفونی انجام می‌شود. شما می‌توانید از خدمات غیرحضوری ما استفاده کرده و یک نوبت را برای خودتان رزرو نمایید. درمان بیماری بواسیر با لیزر هیچگونه بازگشتی ندارد و با اطمینان بالا این درمان توسط پزشک متخصص مجموعه ما برای شما انجام می‌شود.
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قرچک
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قرچک
سخن پایانی همانطور که در مطلب بالا اشاره کردیم بیماری بواسیر که از بیماری‌های رایج در افراد زیادی است، با درد و دشواری‌های زیادی همراه است. برای درمان این بیماری در قرچک می‌توانید روش لیزر درمانی را انتخاب کرده و با هزینه بسیار مناسب و سرعت بالا به رفع بیماری خود بپردازید. جهت درمان می‌توانید با مجموعه ما تماس گرفته و یا از خدمات غیر حضوری برای رزرو نوبت خود استفاده نمایید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قرچک

آیا در مرکز جراحی ماه درمان لیزر درمانی بواسیر تحت پوشش بیمه درمانی قرار دارد؟

برای اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قرچک و پوشش بیمه‌های درمانی با شماره 09126846916 تماس حاصل فرمایید.

آیا در مرکز جراحی ماه درمان امکان درمان بصورت قسطی وجود دارد؟

خیر. در مرکز جراحی ماه درمان امکان جراحی بصورت اقساط وجود ندارد.

درمان هموروئید با لیزر گران تر است یا جراحی در بیمارستان؟

جراحی بواسیر در بیمارستان به دلیل هزینه های جانبی (بیهوشی، بستری شدن و …) گران تر از لیزر درمانی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]