منشا بسیاری از بیماری‌ ها همچون بواسیر یا هموروئید، سبک غلط زندگی می‌باشد. یکی از دغدغه‌ های افرادی که به این بیماری مبتلا می‌شوند، انتخاب روش مناسب جهت درمان بیماری و میزان هزینه عمل بواسیر است. بنابراین در این مقاله به بررسی هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس می‌پردازیم.

درباره بیماری هموروئید

اصلا بیماری بواسیر یا هموروئید چیست؟ زمانی که عروق انتهای راست روده دچار التهاب می‌شوند، بیماری همورئید رخ می‌دهد. این عروق معمولا به دلایل متنوعی دچار آسیب و فشار می‌شوند که زمینه‌ ساز بواسیر داخلی یا بواسیر خارجی می‌گردند.

علائم بواسیر داخلی

از آنجایی که بواسیر داخلی درون کانال رکتوم تحتانی روی می‌دهد با چشم قابل دیدن نیست. همچنین این نوع بواسیر هیچ گونه دردی را ایجاد نمی‌کند چون رگ‌های عصبی در این قسمت کمتر وجود دارند. از جمله علائم شایع این بواسیر به شرح زیر هستند:
 •  مشاهده خون روی مدفوع
 •  بافتی برجسته و صورتی مانند که خارج از دهانه مقعد مشاهده می‌شود.

علائم بواسیر خارجی

محل ایجاد این نوع بواسیر در اطراف مقعد است یعنی در محلی که عصب‌ های درد بیشتر وجود دارند. برخی از علائم این نوع بواسیر نیز به قرار زیر می‌باشند:
 •  احساس خارش در اطراف و دهانه مقعد
 •  احساس درد در ناحیه مقعد
 •  دیدن خون در مدفوع
 •  ایجاد توده‌های در نزدیکی مقعد
علائم بواسیر داخلی و خارجی
علائم بواسیر داخلی و خارجی
 

محاسبه هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس

برداشتن بواسیر توسط روش‌ های مختلفی انجام می‌گیرد، یکی از موثرترین این روش‌ها لیزر درمانی است. زمانی که به بیمار گفته می‌شود که با استفاده از لیزر به انجام عمل جراحی بواسیر پرداخته می‌شود، گمان می‌کند هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس، بسیار گران می‌باشد اما تصور اشتباهی است. معمولا عوامل بسیاری در تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر موثر هستند که برخی از مهمترین این عوامل به قرار زیر می‌باشند:
 •  نوع هموروئیدی که بیمار به آن مبتلا شده است و میزان پیشرفت و درجه آن
 •  کلینیکی که بیمار جهت درمان به آن مراجعه کرده است.
 •  میزان دستمزد جراح و متخصص بواسیر
 •  تجهیزات و دستگاه‌های لیزری که جهت درمان بیمار به کار گرفته شده است.

فواید عمل جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس

معمولا لیزر درمانی با توجه به امکانات موجود در شهر قدس فواید زیادی برای بیماران به همراه دارد که برخی از مهمترین فواید آن به قرار زیر می‌باشد:
 •  جراحی لیزر بواسیر بدون هیچ گونه بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می‌شود.
 •  بیمار برای لیزردرمانی بواسیر بستری نمی‌شود و بعد از یک ساعت مرخص شده و می‌تواند به محل زندگی یا کار خود برگردد.
 •  لیزر کردن بواسیر کمترین درد و خونریزی را برای بیماران ایجاد می‌کند.
 •  با استفاده از این روش دیگر نیازی به پانسمان کردن محل و رعایت مراقبت‌های بعد از عمل‌های سنتی بواسیر نیست.
 •  در روش لیزردرمانی بواسیر هیچ گونه عوارضی برای بیماران ایجاد نمی‌شود و بیماری مجددا عود نمی‌کند.

بیمه تامین اجتماعی و هزینه عمل جراحی لیزر بواسیر در شهر قدس

بسیاری از بیماران می‌خواهند بدانند که بیمه تامین اجتماعی هزینه جراحی بواسیر با لیزر را پرداخت می‌کند، باید گفت بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل جراحی‌ هایی را تقبل می‌کند که بیشتر از شش ساعت طول می‌کشند، اما با توجه به این که جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس تقریبا بیست تا نیم ساعت طول می‌کشد، هزینه این عمل تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نمی‌گیرد. اما بیماران باید توجه کنند در روش‌ های سنتی این عمل نیاز به پرداخت هزینه‌ های دیگری هم است که موجب شده تا هزینه جراحی لیزر بواسیر حتی بدون پوشش بیمه تامین اجتماعی از این روش‌ها باصرفه‌تر تمام گردد. ضمن این که بیمار دیگر نگران در نوبت ماندن و بیرون‌ زدگی بیشتر مقعد خود نیست و بلافاصله بعد از مراجعه برایش امکان عمل جراحی بواسیر مقدور است.
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شهر قدس
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شهر قدس
  نتیجه‌ گیری اگر مبتلا به بیماری بواسیر شده‌اید و نگران سلامتی خود هستید، حتما به کلینیک‌ها و مراکز درمانی شهر قدس در این زمینه مراجعه کنید. چرا که هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس بسیار مناسب است و این عمل توسط پزشکان مجرب با پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ها انجام می‌گیرد.

چهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس چقدر است؟

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهر قدس با توجه به اندازه زائده، کلینیک و پزشک متخصص متفاوت است و پس از معاینه مشخص می شود. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها با 09126846916 تماس بگیرید.

آیا همه‌ انواع هموروئید نیاز به عمل جراحی دارند؟

افرادی که یکی از بیماری‌ های هموروئید زیر را دارند، بعد از مشورت با پزشک متخصص نیاز به عمل جراحی دارند.
هموروئید داخلی
شقاق مقعدی
هموروئید بیرونی

چرا مرکز جراحی ماه درمان را برای عمل جراحی هموروئید انتخاب کنیم؟

مرکز جراحی ماه درمان با مجرب ترین پزشکان و به روز ترین تجهیزات و بیش از هزاران جراحی موفق شده سابقه درخشانی برای خود رقم بزند. برای استفاده از مشاوره رایگان ما با شماره 09126846916 تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]