بیماری بواسیر یا همان هموروئید همانند بیماری‌های دیگری که در ناحیه مقعد به وجود می‌آید همراه با درد زیادی است. اگر این بیماری در اوایل ایجاد در فرد بیمار درمان شود مزیت زیادی برای بیمار دارد. اگرچه پزشکان زیادی در کشور ما این بیماری را با روش‌های مختلف درمان می‌کنند اما در اسلامشهر می‌توانید از دکتر بواسیر در اسلامشهر مجموعه ما برای درمان این بیماری به صورت قطعی و بدون بازگشت کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر درباره دکتر بواسیر در اسلامشهر این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر در ناحیه مقعد به وجود می‌آید به صورتی که ناحیه مقعد دچار التهاب و زخم می‌شود. این بیماری به دلایل مختلف در بانوان و آقایان به صورت یکسان رخ می‌دهد. یکی از دلایل رایج برای ایجاد این بیماری افزایش وزن در افراد است. بانوان باردار نیز به دلیل افزایش وزن و نشستن‌های طولانی مدت به این بیماری دچار می‌شوند. اگر یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید که دچار یبوست طولانی مدت نشوید می‌توانید به رفع این بیماری کمک کنید. برای درمان بیماری بواسیر روش‌های مختلفی وجود دارد که از این روش‌ها می‌توان به لیزر درمانی و تیغ جراحی اشاره کرد.

استفاده از روش تیغ جراحی عوارض بسیار شدیدی برای بیمار به وجود می‌آورد و باید پس از درمان دوران نقاهت طولانی مدتی را طی کند. اگر دچار بیماری بواسیر شده‌اید به شما توصیه می‌کنیم که روش قطعی لیزر درمانی را برای درمان بیماری خود انتخاب نمایید.

بیماری بواسیر در ناحیه مقعد به وجود می‌آید
بیماری بواسیر در ناحیه مقعد به وجود می‌آید

 

لیزر درمانی چگونه است؟

امروز روش لیزر درمانی برای درمان بیماری‌های گوناگون استفاده می‌شود. یکی از بیماری‌هایی که می‌توان با روش لیزر درمانی به صورت قطعی و بدون بازگشت درمان کرد بیماری بواسیر نام دارد. با توجه به شدت بیماری بواسیر می‌توان از لیزر کم توان و پر توان استفاده کرد. افرادی که به این بیماری دچار می‌شوند باید سریعاً به پزشک متخصص مراجعه کنند تا بتوانند با لیزر کم‌توان درمان خود را انجام دهند. درمان این بیماری به صورت سرپایی و در زمان بسیار کوتاهی توسط دکتر متخصص ما انجام خواهد شد.

بررسی مزایای درمان بواسیر با لیزر

وظیفه دکتر بواسیر

دکتر بواسیر وظایف زیادی دارد که باید برای درمان این بیماری دقت زیادی داشته باشد. وظایف پزشک متخصص از زمان معاینه فرد بیمار آغاز شده و تا پایان درمان آن ادامه خواهد داشت. زمانی که شما برای درمان بیماری بواسیر خود به پزشکی ما مراجعه می‌کنید ابتدا مورد معاینه قرار گرفته و روش لیزر کم توان و یا لیزر پرتوان برای درمان بیماری شما انتخاب خواهد شد. درمان سریع بیمار از وظایف دیگر پزشکی است که باید با دقت بسیار زیاد و در یک محیط کاملا بهداشتی انجام شود.

در اسلامشهر می‌توانید در یک محیط کاملا بهداشتی و در زمان کوتاهی بیماری بواسیر خود را با سرعت بسیار بالا درمان نمایید. تجربه پزشک برای درمان این بیماری اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه پزشک بتواند بیماری شما را بدون بازگشت و به صورت قطعی درمان کند از وظایف دیگر پزشک متخصص است. داروهای لازم جهت عدم عفونت و عدم بازگشت بیماری شما هم از دیگر وظایف پزشک شناخته می‌شود.

دکتر بواسیر در اسلامشهر

برای درمان بیماری بواسیر در اسلامشهر می‌توانید از خدمات حضوری و غیر حضوری دکتر بواسیر در اسلامشهر بهره‌مند شوید‌. خدمات حضوری برای شهروندان اسلامشهر و خدمات غیر حضوری برای افرادی در نظر گرفته می‌شود که از شهرهای دیگر برای درمان این بیماری به پزشک مراجعه می‌‌کنند. شما باید یک نوبت برای خود رزرو کرده و در زمان مشخص به پزشک مراجعه کنید. پس از مراجعه به پزشک می‌توانید به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی و حتی پانسمان درمان خود را انجام دهید.

دکتر بواسیر در اسلامشهر
برای درمان بیماری بواسیر می‌توانید از خدمات حضوری و غیر حضوری دکتر بواسیر در اسلامشهر بهره‌مند شوید‌.

سخن پایانی

همانطور که برای شما توضیح دادیم یکی از بیماری‌های رایجی که این روزها برای بسیاری از افراد به وجود می‌آید بیماری بواسیر است. افرادی که به این بیماری دچار می‌شوند در هنگام دفع مدفوع درد بسیار شدیدی در ناحیه مقعد حس می‌کنند که گاهی اوقات با خونریزی همراه است. برای درمان این بیماری می‌توانید از روش قطعی لیزر درمانی استفاده کنید. دکتر بواسیر در اسلامشهر بیماری شما را با امکانات بسیار بالا و در زمان بسیار کوتاهی انجام خواهند داد. مرکز جراحی ماه درمان از پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه‌های لیزر درمانی برای درمان بیماری بواسیر بهره می‌برد‌.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول

چگونه می توانم از متخصص بواسیر برای درمان وقت بگیرم؟

مشاوران مرکز تخصصی لیزر هموروئید از شنبه تا چهارشنبه و ساعت 10 صبح الی 20 شب و پنجشنبه ها 10 تا 16 بعد از ظهر پاسخگوی شما عزیزان هستند. برای مشاوره و تعیین نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید: 09126846916

در صورت تشخیص بیماری، دکتر همان روز درمان هموروئید با لیزر را انجام می دهد؟

بله. در صورتی که روز بسیار شلوغی نباشد، پزشکان متخصص مرکز تخصصی لیزر هموروئید همان روز بیمار را عمل می کنند. اما اگر کلینیک شلوغ باشد، در کمتر از یک هفته به بیمار وقت مراجعه برای درمان داده می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]