درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی

درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد | زمانی که رگ های بخش انتهایی راست روده در اثر فشاد، گشاد می شوند بیماری هموروئید با بواسیر به وجود می آید. بیماری بواسیر معمولا با خونریزی همراه است و باعث درد و سوزش و خارش در ناحیه مقعد می شود. درمان هموروئید با لیزر صورت می گیرد. هرچند قبل از این با روش هایی مثل جراحی با چاقو نیز به درمان می پرداختند.

امروزه نیز برخی از پزشکان هنوز با چاقوی جراحی اقدام به درمان بواسیر می کنند، اما مزایای لیزر بسیار بیشتر است. در این مقاله در مورد درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد ( شمالی جنوبی مرکزی) و مزایای آن می پردازیم.

مزایای درمان هموروئید با لیزر
مزایای درمان هموروئید با لیزر

جراحی هموروئید و بخیه های آن

در صورتی که درمان هموروئید با جراحی صورت پذیرد، پزشک بواسیر، پاکه هموروئیدی را با چاقو بر می دارد و زخم را بخیه می زند. مراقبت از بخیه ها بسیار سخت است. هر چند نوع بخیه ها قابل جذب هستند و نیازی به تحمل درد کشیدن بخیه ندارید. باید هرروز با استفاده از گاز استریل، بخیه ها را پاکیزه نگه دارید. استفاده از صابون های عطری و آنتی باکتریال، الکل و محلول یدین و پراکسید بخیه ها را اذیت می کند و باعث به تعویق افتادن روند بهبود می شود.

زخم باید تا 24 ساعت بعد از عمل خیس نشود و از انجام کارهای سنگین نیز پرهیز شود. بخیه ها حداقل یک هفته مهمان شما هستند. اگر نوع جذبی باشند با گذشت ده روز جذب شده و در غیر این صورت بعد از 21 روز یعنی سه هفته از بین می روند. تحمل این مدت با وجود بخیه ها بسیار سخت است. اما راهکارهای دیگری نیز وجود دارد.

در درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد شما نیازی به بخیه زدن و زخم ندارید. در نتیجه تمام دردسرهای بالا از بین می روند. بعد از درمان هموروئید با لیزر نیازی به زدن بخیه یا پانسمان های بزرگ نیست و می توانید به راحتی مشغول انجام امور روزمره خود شوید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

جراحی هموروئید و درد و خونریزی

خونریزی و درد بخش جدانشدنی از جراحی هموروئید هستند. نه تنها جراحی هموروئید، بلکه هر جراحی دیگری نیز اگر با چاقو و تیغ جراحی انجام شود، درد خواهد داشت. خونریزی عمل جراحی هموروئید با لیزر در جنت آباد در حد چند قطره است و درد آن نیز بسیار کم است. بیمارانی که مبتلا به هموروئید هستند ممکن است از قبل به دلیل خونریزی ناشی از توده، دچار کمخونی شده باشند. این کم خونی با عمل جراحی تشدید می یابد، بنابراین بهتر است به درمان هموروئید با لیزر اقدام کنید.

عوارض بیهوشی در جراحی هموروئید

جراحی سنتی هموروئید با استفاده از بیهوشی انجام می شود. بیهوشی عوارض زیادی از جمله سردرد، تهوع، بی اختیاری در دفع ادرار، کبودی و درد دارد. بعد از این که بیمار جراحی هموروئید را انجام داد، باید صبر کند تا به هوش بیاید. بعد از آن عوارض بیهوشی که به خودی خود سخت هستند باید رفع شوند تا بیمار بتواند از بیمارستان مرخص شود. بعضی از اختلالات بیهوشی به خصوص در افراد سن بالا بلندمدت است.

از این اختلالات می توان به اختلال در حافظه و یا هذیان گویی اشاره کرد. درمان هموروئید با لیزر علاوه بر این که در زمان کمتری انجام می شود، تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد. در این شرایط هیچ یک از عوارض بیهوشی گریبانگیر بیمار نیست و بعد از انجام عمل می تواند به منزل برگرد.

درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد بدون عود مجدد
درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد بدون عود مجدد

درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد

برای درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد بهتر است به مرکزی در نزدیکی محل زندگیتان مراجعه کنید تا بتوانید بعد از عمل به منزل برگشته و استراحت کنید. در جنت آباد شمالی جنوبی و مرکزی می توانید به آسانی به مرکز تخصصی لیزر هموروئید دسترسی داشته باشید. درمان هموروئید با لیزر در جنت آباد و در این کلینیک پزشکی انجام می گیرد.

زمان تحت عمل بودن شما تنها 15 دقیقه می باشد. بعد از جراحی شما توسط تیم پزشکی تا بهبود کامل پشتیبانی می شوید تا هیچ نگرانی ای از بابت عدم موفقیت در درمان خود نداشته باشید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید با شماره تماس 22779197 در زمان های اداری تماس حاصل بفرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *