جراحی هموروئید با لیزر در قم یکی از روش‌ های بسیار عالی است که افرادی که در این استان هستند می‌توانند برای درمان خود انتخاب کنند. هموروئید یک بیماری دردناک و شایع می‌باشد که از دسته بیماری‌ های مقعدی به حساب می‌آید. و در صورتی که این بیماری با دارو درمان نشود شما باید روش‌ های دیگر را برای درمان انتخاب کنید.

این بیماری دارای دو نوع داخلی و خارجی است و علائمی مانند: خارش، تورم و التهاب، درد و … دارد و در برخی از بیماران ممکن است که خونریزی در هنگام اجابت مزاج هم وجود داشته باشد. این بیماری را تقریبا بیشتر مردم دنیا تجربه کرده‌اند که برای درمان آن می‌توانید به مرکز جراحی هموروئید با لیزر در قم مراجعه کنید و به درمان این بیماری بپردازید. جراحی بواسیر با لیزر در قم بهترین روش درمانی است که در مدت زمان کوتاه انجام می‌شود و یکی از روش‌ های نوین به حساب می‌آید.

هموروئید چیست و چه علائمی دارد؟

هر چیز که باعث شود که به مقعد فشار زیادی وارد شود می‌تواند به وجود آورنده این بیماری باشد ولی یکی از دلایل شایع به وجود آمدن این بیماری یبوست است چون افراد در هنگام مدفوع کردن فشار زیادی را به خود وارد می‌کنند که این خود باعث می‌شود که فشار زیادی به فرد وارد شود.

پزشک متخصص می‌تواند با معاینه مقعد به راحتی متوجه شود که فرد دچار بیماری هموروئید است یا خیر. پزشک به وسیله یک آنوسکوپ که آن را در رکتوم فرد قرار می‌دهد می‌تواند متوجه این بیماری شود. رکتوم یک وسیله پزشکی است که بسیار نازک می‌باشد که پزشک به وسیله آن می‌تواند فرد را معاینه کند.

هموروئید دو نوع داخلی و خارجی دارد که هموروئید داخلی در داخل مقعد رشد می‌کند و در داخل کانال رکتوم یک توده برجسته به وجود می‌ آید که دارای خونریزی می‌باشد. فرد بیمار در هنگام اجابت مزاج ممکن است خون مشاهده کند. هموروئید خارجی معمولا در قسمت خارجی کانال رکتوم به وجود می‌ آید و درد زیادی دارد و از مقعد فرد بیرون می‌ زند. این بیرون‌زدگی همان هموروئید داخل است که بعد از گذشت مدت زمانی بیرون می‌زند.

جراحی هموروئید با لیزر در قم
هموروئید دو نوع داخلی و خارجی دارد

 

دلایل به وجود آمدن هموروئید در افراد

ولی دلیل اصلی به وجود آمدن این بیماری یبوست است که در صورتی که یبوست را درمان کنید ممکن است به این بیماری دچار نشوید. در صورتی که به این بیماری مبتلا شده‌اید بهترین کار استفاده از روش جراحی و درمان هموروئید با لیزر است که در کمترین زمان این بیماری درمان می‌شود.

مزایای جراحی بواسیر با لیزر

جراحی هموروئید با لیزر در قم
مزایای جراحی بواسیر با لیزر در قم

 

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قم

برخی از افراد بر این باور هستند که روش درمانی هموروئید با لیزر بسیار بیشتر از درمان سنتی است در صورتی که این تفکر اشتباه است و شما با یک پرس و جو ساده می‌توانید متوجه شوید که این دو روش درمان دارای هزینه یکسانی هستند. تنها تفاوت این دو روش درمانی این است که در درمان با لیزر وقت و زمان کمتری صرف می‌شود و بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان را ندارد.

دوره درمان با لیزر بسیار کمتر از درمان سنتی است و فرد بیمار بعد از انجام لیزر می‌تواند مرخص شود. این روش درمانی بدون بازگشت است ولی باید یک سری موارد را رعایت کنید تا یبوست باعث به وجود آمدن دوباره این بیماری نشود.

چهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول جراحی هموروئید با لیزر در قم

آیا عمل جراحی هموروئید با لیزر درد زیادی دارد؟

جراحی با لیزر و روش های نوین روز، درد و نقاهت بسیار کمی دارد که با یک مسکن ساده قابل کنترل است.

آیا بلافاصله بعد از عمل جراحی هموروئید، می توان مدفوع کرد؟

بیمار بلافاصله بعد از عمل جراحی هموروئید نیاز به دفع مدفوع ندارد. اما اگر احساس دفع داشتید حتما دفع را انجام دهید و مدفوع را نگه ندارید. حتما یک روز بعد از عمل، مصرف شربت ملین را شروع کنید که دفع مدفوع بدون یبوست داشته باشید اما اگر اسهال دارید شربت را مصرف نکنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]