اگر دوست دارید با هموروئید و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان آشنا شوید پیشنهاد می کنم 5 دقیقه وقت بگذارید و تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با بیماری بواسیر

بیماری بواسیر غدد متورم مقعدی هستند که می توانند خارج از جسم مخطط باشند یا در داخل مقعد ظاهر شوند. حتی گاهی اوقات آنها مانند گوشت اضافی شل یا سفت به نظر می رسند. هموروئید می تواند بدون درد، همراه با درد، بدون خونریزی یا با خونریزی ظاهر شود.

درمان در همه انواع هموروئید علامت دار باید انجام شود. البته همه بواسیرها نیاز به جراحی ندارند و گاهی اوقات می توان با دارو و اصلاح رژیم غذایی آنها را بهبود بخشید، اما اگر هموروئید دردناک یا بزرگ و خونریزی دارد، باید سریعاً با لیزر درمان شود.

هموروئید بخشی از ساختار پیچیده روده است، اما زمانی که ملتهب و علامت دار شود، به عنوان یک بیماری در نظر گرفته می شود. علت اصلی بواسیر فشار به مقعد به دلایلی مانند یبوست و نشستن زیاد است، بنابراین باید به پزشک مراجعه کرده و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان انجام دهید.

آشنایی با بیماری بواسیر 
آشنایی با بیماری بواسیر و راه های درمان آن

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان

  • پس از ویزیت اولیه در صورت نیاز به جراحی، بیمار به اتاق درمان منتقل می شود. سپس جراح قسمت های معیوب را با لیزر درمان می کند.
  • عمل فوق به صورت سرپایی و بدون درد انجام می شود و در مطب اما در اتاق عمل مجهز انجام می شود.

پس نگران نباشید زیرا لیزر درمانی و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان به راحتی و بدون درد امکان پذیر است. پس از جراحی، یک پانسمان موقت روی زخم بیمار قرار می گیرد. این پانسمان چند ساعت پس از عمل توسط بیمار برداشته می شود. پس از درمان، فرد از مرکز خارج می شود و نیازی به بستری شدن ندارد.

آبسه یا غده هموروئید

آبسه مقعدی یک بیماری عفونی در ناحیه مقعد است که باعث ترشح یا درد و سوزش و خارش برای بیمار می شود. به عبارت ساده، آبسه مقعدی یک جوش بزرگ در مقعد است، اگر آبسه ها در مراحل اولیه درمان شوند، خطر جدی برای بیمار ایجاد نمی کنند. به طور کلی آبسه مقعدی توسط افراد نادیده گرفته می شود و ممکن است سوراخی در پشت آبسه ایجاد شود و وارد روده بزرگ شود و به فیستول تبدیل شود.

فیستول یکی از مزمن ترین بیماری های مقعد است. بنابراین درمان به موقع آبسه مقعدی بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که تخلیه آبسه مقعدی می تواند به طور موقت درد بیمار را کاهش دهد، نتیجه این روش درمانی نیست و تنها برای چند هفته درد کاهش می یابد و محل تخلیه مجدداً با عفونت پر می شود. بنابراین درمان اساسی باید توسط لیزر فشار قوی انجام شود. لیزر برای درمان فیستول های بلند استفاده می شود.

برای بهترین نتیجه، درمانگر بیمار را به مدت نیم ساعت بیهوش می کند، اما بیمار نیازی به بستری شدن ندارد و فرد پس از درمان مرخص می شود. اگر تورم در ناحیه مقعدی دارید که ترشح دارد، سریعاً به پزشک متخصص بیماری های مقعدی مراجعه کنید تا در مراحل اولیه درمان برای شما راحت تر شود و انجام جراحی هموروئید با لیزر در سبلان توصیه می شود.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان

آخرین کلام

نتیجه کلی که از این مقاله می توان گرفت این است که باید برای تشخیص بیماری خود به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است هموروئید نباشد، بلکه آبسه باشد پس پس از تشخیص و تجویز با خیالی آسوده درمان خود را انجام دهید

در این مقاله سعی کردیم شما را با روش های جدید درمان بواسیر و انواع بیماری های مقعدی آشنا کنیم که ساده ترین و کم دردترین روش آن درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سبلان است که مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید در مورد هزینه جراحی هموروئید با لیزر در سبلان سوالی داشته باشید؟ به طور کلی این درمان سرپایی برای شما هزینه کمی دارد، بسته به اینکه به پزشک متخصص مراجعه کنید یا پزشک عمومی یا کلینیک تخصصی، دولتی یا خصوصی، هزینه جراحی متفاوت است، پس نگران نباشید. برای درمان به نزدیکترین کلینیک مراجعه کنید و هموروئید، لیزر درمانی و جراحی انجام دهید و آن را به تاخیر نیندازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *