جراحی هموروئید با لیزر در زنجان | در حال حاضر تعداد مبتلایان به هموروئید به دلیل سبک زندگی اشتباه رو به افزایش است. یکی از دغدغه های اصلی بیماران مبتلا به این بیماری دردناک انتخاب روش درمانی و هزینه جراحی هموروئید است که در تصمیم گیری نهایی آنها تاثیر زیادی دارد.

تا انتهای مقاله “جراحی هموروئید با لیزر در زنجان” با ما همراه باشید تا با هم نحوه انجام جراحی و عوامل موثر بر هزینه جراحی هموروئید را بررسی کنیم و کمی در مورد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در زنجان توضیح دهیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیماری هموروئید چیست؟

گفته می شود که پس از اعمال مکرر مانند اجابت مزاج سخت و نیروی زیاد، رگ های ملتهب انتهای راست روده تحت فشار قرار می گیرند و به دلایل مختلف آسیب می بینند و به صورت بواسیر داخلی یا هموروئید خارجی ظاهر می شوند. در هنگام ابتلا به این بیماری، بیمار معمولاً علائمی مانند درد در هنگام اجابت مزاج، بیرون زدگی یا تورم در اطراف مقعد، خونریزی شدید یا خون در مدفوع و گاهی اوقات درد و سوزش شدید را تجربه می کند.

در مورد هزینه درمان این بیماری باید بدانید مراجعه مکرر به پزشک برای بررسی زخم جراحی یا تعویض پانسمان، استفاده طولانی مدت از داروهای خوراکی و موضعی، بستری شدن در بیمارستان و احتمال عفونت و عود بیماری. از جمله موارد می توان به هزینه های هموروئید یا افزایش هموروئید اشاره کرد.

یکی از باورهای غلط بیماران هموروئیدی این است که بواسیر خود به خود خوب می شود و این باور اشتباهی است و برای درمان بواسیر یا هموروئید باید سریع و درست عمل کرد. جراحی هموروئید باید در نظر گرفته شود. البته درمان و جراحی هموروئید با لیزر به عوامل زیادی بستگی دارد و لطفا این بیماری را جدی بگیرید و به دلایلی مانند خجالت، ترس و نگرانی از هزینه جراحی هموروئید، درمان را به تاخیر نیندازید.

شناخت بیماری هموروئید و راه های درمان آن
شناخت بیماری هموروئید و راه های درمان آن

علائم جامع بیماری هموروئید

علائم بیماری بواسیر داخلی معمولاً علائمی است که بیمار متوجه آن می شود ، بنابراین می تواند برای جلوگیری از گسترش بیماری بواسیر خود را به موقع درمان کند. به محض اینکه یادتان می آید ؛ بسته به علائم زیر، فرد مبتلا به هموروئید است:

  1. درد هنگام اجابت مزاج و سوزش و خارش مقعد و عضله دندانی شکل در مواردی که توده کمی یا کاملاً بزرگ شده باشد خونریزی می کند
  2. با لمس برجستگی های خارجی مقعد احساس می شود
  3. احساس درد و تنش هنگام نشستن روی سطوح سخت

جای نگرانی نیست زیرا این روش در اکثر نقاط کشور از جمله درمان و جراحی هموروئید با لیزر در زنجان بدون درد و خونریزی قابل انجام است. به طور کلی، اگر تصمیم به استفاده از لیزر برای درمان هموروئید خارجی و داخلی خود دارید ، زمان درمان کمتر از دو ساعت است ، اما جراحی ممکن است تا دو ساعت طول بکشد. اما باید در نظر داشته باشید که بعد از جراحی لیزر نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست .

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

جراحی هموروئید با لیزر در زنجان

جراحی هموروئید با لیزر در زنجان زمان کمتری از بیمار می گیرد. ترس از بیهوشی یا استرس اتاق عمل تاثیری بر بیمار و خانواده او ندارد . در طی جراحی لیزر، بیمار درد کمتری را احساس می کند . صرف نظر از هزینه بالای اقتصادی بیمار و خانواده وی ، در این روش بیمار می تواند روز بعد به سر کار خود بازگردد و به فعالیت های روزانه بپردازد ؛ شاید شما از جراحی می ترسید یا هزینه آن به توانایی مالی شما بستگی ندارد .

با ساخت و تولید جدیدترین دستگاه های لیزر، این دستگاه در حال حاضر برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی ، غدد و . . . استفاده می شود، لازم به ذکر است که درمان بواسیر با لیزر در زنجان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و درمان قطعی این امر می باشد. این حالت فقط با لیزر قابل انجام است.

درمان قطعی بواسیر با جراحی هموروئید با لیزر در زنجان
درمان قطعی بواسیر با جراحی هموروئید با لیزر در زنجان

آنچه که جراحی هموروئید با لیزر در زنجان را بیش از سایر روش ها برتر می کند این است که هم توسط بیماران و هم توسط دکتر هموروئید انتخاب می شود زیرا لیزر درمانی نسبت به روش های دیگر بهتر است. بیمار در روزهای اول پس از جراحی هموروئید با لیزر در زنجان، درد زیادی را متحمل نخواهد شد و در ساعات اولیه درد بیمار به اوج خود می رسد و سپس فروکش می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *