جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس (غربی و شرقی)

جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس (غربی و شرقی)
جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس (غربی و شرقی)

درمان هموروئید با لیزر نوین ترین روش درمان این بیماری است. در هموروئید رگ های تحتانی ورم می کنند و توده هموروئیدی را به وجود می آورند. پزشک با استفاده از لیزر رگ هایی که مشکل دارند را گرم می کند و این امر باعث از بین رفتن توده بواسیر می شود. درمان هموروئید با لیزر نسبت به روش های دیگر مزایای فراوانی دارد. اگر به دنبال درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس غربی و شرقی هستید، این مقاله را از دست ندهید.

انواع لیزرهای مورد استفاده برای درمان هموروئید

بیماری هموروئید در انواع و درجه های مختلف رخ می دهد. بسته به عوامل مختلف دکتر هموروئید تصمیم می گیرد روش و لیزر خاصی را به کار ببرد. لیزرهای مختلف با هم دیگر تفاوت های خاصی دارند. لیزر کم توان و لیزر پرتوان دی اکسید کربن معمولا دو نوع لیزری هستند به برای درمان هموروئید با لیزر در تهران پارس استفاده می شوند.

جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس
درمان و جراحی هموروئید با لیزر

لیزر کم توان و درمان هموروئید

اگر بیمار دارای درجات پایینتری از بیماری هموروئید باشد، پزشک تصمیم می گیرد که از لیزر کم توان برای جراحی بواسیر با لیزر در تهرانپارس استفاده کند. این لیزر معمولا برای درمان درجه 1 و 2 بیماری هموروئید استفاده می شود. در این روش درمانی پروب لیزر وارد مقعد شده و اشعه به اطراف تابانده می شود. هموگلوبین که همان پروتئینی است که مغز استخوان تولید می کند و در خون وجود دارد، می تواند این لیزر را جذب کند.

لیزر کم توان در واقع اشعه ی مادون قرمز است و در سطح بالایی توسط هموگلوبین جذب شده و باعث انعقاد خون می شود. با منعقد شدن خون، توده هموروئیدی کوچک و کوچک تر و سرانجام محو می شود. همان طور که متوجه شدید این روش، یک روش عالی برای درمان هموروئید داخلی است. در این روش هیچ برشی صورت نمی گیرد و امکان عفونت هایی که در اثر برش رخ می دهد صفر است.

جهت اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهرانپارس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان هموروئید با لیزر پرتوان

لیزر پرتوان کربن دی اکسید از جمله روش های جدید درمان هموروئید با لیزر است. این روش درمانی می تواند برای انواع مختلف هموروئید و درجات متفاوت آن استفاده شود. در این روش درمانی توده هموروئیدی برای همیشه برداشته می شود. بیمار بعد از درمان با این لیزر درد کمی را حس خواهد کرد و بسیاری از بیماران هیچ دردی را حس نمی کنند. این مورد مزیت مهمی در درمان بواسیر است زیرا روش های دیگر باعث می شوند بیمار درد بکشد.

گاهی اوقات بیمار شرایط اورژانسی پیدا می کند و نیاز به درمان سریع بواسیر با لیزر دارد. اگر نوع هموروئید در فرد، ترومبوزه باشد، باید در 48 ساعت اولیه اقدام به برداشتن پاکه هموروئید با لیزر صورت بگیرد. ترومبوزه به صورت ناگهانی ظاهر می شود و خارش و خونریزی شدیدی با خود به همراه می آورد. در این عارضه بیمار شاهد تورم در ناحیه مقعد و آبی شدن اطراف توده است.

خونریزی زیاد باعث بیمار باعث کم خونی و ضعف شده و او را از ادامه ی زندگی طبیعی باز می دارد. درمان هموروئید با لیزر در ساعات اولیه ی ابتلا، باعث می شود فرد از همه ی این مشکلات رهایی یابد. مزیت دیگر جراحی هموروئید با لیزر در تهران پارس نسبت به سایر روش های درمانی این است که بیمار درد نمی کشد و احتمال بروز مجدد و تبدیل توده هموروئیدی به گوشت اضافه در بدن صفر است.

جراحی بواسیر با لیزر در تهرانپارس
جراحی بواسیر با لیزر در تهرانپارس غربی و شرقی

درمان هموروئید با لیزر در تهرانپارس شرقی و غربی

در زندگی امروز ما که سرعت حرف اول را می زند، کمتر کسی دوست دارد چندساعت از وقت عزیز خود را زیر تیغ جراحی سپری کند. چه رسد به این که دلتان بخواهد چندین ساعت را صرف از بین رفتن اثرات بیهوشی، مراقبت و تعویض پانسمان های دست و پا گیر و … کنید. درمان هموروئید با لیزر تمام این مشکلات را برای شما رفع می کند.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در تهرانپارس در کمتر از 15 دقیقه انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر و هم چنین کسب مشاوره در مورد روند درمان، رزرو نوبت و … می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ساعات کاری کلینیک مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *