جراحی هموروئید با لیزر در افسریه (شمالی و جنوبی)

جراحی هموروئید با لیزر در افسریه (شمالی و جنوبی)
جراحی هموروئید با لیزر در افسریه (شمالی و جنوبی)

در هر سن و سالی که باشید درد در ناحیه مقعد یکی از بدترین دردهایی است که سراغ شما ممکن است بیاید. به خصوص که بیماری های مربوط به این بخش از بدن انسان را افراد به دلیل شرم و یا چندش آور بودن خیلی علاقه مند به صحبت درباره اش نیستند. مانند بیماری هموروئید و یا بیماری سینوس پیلونیدال.

اما قرار نیست که با بروز این بیماری ها صرفا درد بکشیم و به فکر درمان نباشیم. به خصوص که فناوری لیزر به خوبی با ورود به دنیای پزشکی سبب راحت شدن عمل های جراحی شده است. دیگر خبری از نقاهت های طولانی مدت و نیز درد های شدید و البته خونریزی های شدید نیست. در ادامه درباره این بیماری و صفر تا صد موارد مربوط به آن و جراحی هموروئید با لیزر در افسریه برای شما خواهیم گفت.

جراحی هموروئید با لیزر در افسریه (شمالی و جنوبی)
بیماری هموروئید و روش درمان آن

بررسی محله افسریه

محله افسریه یکی از محله های شناخته شده در بخش جنوب شرقی تهران می باشد. این محله از نظر تقسیم بندی 22 گاه مناطق در منطقه 15 تهران واقع شده است. این محله شاید دارای کوچه های تنگ و باریکی باشد. اما این را هم باید درباره اش گفت که از نظر دسترسی به امکانات مختلف در سطح خوبی قرار دارد. به علاوه اینکه بسیاری از افراد این محله را به عنوان سه راه افسریه می شناسند. این محله به بسیاری از اتوبان هایی که به داخل و یا خارج شهر می روند دسترسی دارد. در ادامه مقاله به بررسی درمان و جراحی بواسیر با لیزر در افسریه شمالی و جنوبی خواهیم پرداخت.

جهت اطلاع هزینه جراحی هموروئید با لیزر در افسریه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مهم ترین دلایل هموروئید کدامند؟

در ادامه به چند مورد از مهم ترین دلایل هموروئید اشاره خواهیم کرد.

بلند کردن بارهای سنگین

یکی از دلایلی که به دلیل ورود فشار به لگن و مقعد احتمال ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد بلند کردن بارهای بسیار سنگین می باشد. برای همین درصورتی که دارای شغلی فیزیکی هستید به این مورد دقت کنید.

رژیم غذایی نادرست

یکی از عواملی که سبب می شود گوارش در دستگاه گوارش و به خصوص روده به خوبی پیش رود مصرف سبزیجات است. به علاوه اینکه مصرف آب نیز با تاثیر برروی مدفوع و خروج مدفوع از حالت خشک سبب می شود تا برای دفع مدفوع فشار زیادی به بخش انتهای روده و البته مقعد وارد نشود. بنابراین برای درمان هموروئید و همچنین جلوگیری از هموروئید به رژیم غذایی خود و نوشیدن آب کافی از سوی خود توجه داشته باشید تا با تولید مدفوع خشک گوارش شما آسیب نبیند.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در افسریه با برترین دکتر بواسیر

نشستن های طولانی مدت

بسیاری از افرادی بیماری های ناحیه مقعد مانند کیست مویی و یا هموروئید را تجربه می کنند از قشر کارمند و یا راننده هستند. هنگامی که طولانی مدت به ناحیه مقعد با نشستن فشار بیاورید بستر برای این بیماری باز می شود. بنابراین بهتر است اگر کارمند هستید درصورت امکان هر نیم ساعت یکبار چند دقیقه ای بلند شوید و راه بروید و سپس کار خود را از سر بگیرید.

جراحی بواسیر با لیزر در افسریه
دلایل بروز هموروئید

انواع هموروئید کدامند؟

هموروئید دارای دو دسته کلی می باشد. این دو دسته به شرح زیر می باشند:

  •  هموروئید خارجی : این نوع هموروئید از نظر درد نسبت به نوع داخلی بسیار شدیدتر فرد را آزار میدهد. این نوع بواسیر به وسیله بافت پوست خارجی مقعد محاصره می شود و علت درد شدید آن این است که عصب گیری آن زیاد است.
  •  بواسیر داخلی : در این نوع بواسیر بیشتر از اینکه درد مطرح باشد خونریزی مطرح است. این نوع بواسیر خودش دارای 4 درجه مختلف می باشد. به دلیل اینکه این نوع بواسیر دارای عصب گیری کمی می باشد نسبت به مدل قبلی دارای درد کمتری می باشد.

جراحی هموروئید با لیزر در افسریه در بهترین کلینیک لیزر هموروئید

روش های درمانی بواسیر

مهم ترین روش های درمانی بواسیر (غیر از درمان هموروئید با لیزر در افسریه) به شرح زیر می باشند:

  •  اولین روش را می توان روش خانگی دانست. این روش با خودداری کردن از وارد کردن نیروی زیاد و نیز داشتن رژیم غذایی درست عملی می شود.
  •  درمان بواسیر به وسیله مسدود کردن رگ های ناحیه نیز راه حل دیگری می باشد که انتهای بافتی که دچار این مشکل شده بسته می شود. با این امر بعد از مدتی بافت با خشکی و چروکی که برایش پیش می آید خودش حذف می شود.
  •  درمان بواسیر به وسیله تزریق ماده شیمیایی به داخل رگ هایی که در محدوده وجود دارند نیز راه حل موثر دیگری در این باره می باشد.
    اما این را بدانید بهترین راه حل درمان بواسیر با لیزر می باشد.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *