بیماری بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری‌های مقعدی است که با روش‌های مختلف درمان می‌شود. این که کدام روش برای درمان بیماری همورئید مورد استفاده قرار گیرد اهمیت زیادی دارد. در این مقاله سعی داریم توضیحاتی درباره ایجاد بیماری بواسیر، روش‌های درمان و روش قطعی درمان هموروئید برای شما ارائه دهیم. اگر می‌خواهید درباره جراحی بواسیر با لیزر در پردیس اطلاعاتی به دست آورید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر به بیماری می‌گویند که در اثر فشارهای بسیار زیاد در ناحیه مقعد ایجاد می‌شود. این فشارها به دلایل مختلف در ناحیه مقعد به وجود می‌آیند که منجر به درد و التهاب شدید در این ناحیه خواهند شد. اگر در روزهای اول ابتلا به این بیماری برای درمان آن اقدامات لازم را انجام دهید این بیماری شدت پیدا نکرده و می‌توانید با هزینه کمتر و به راحتی آن را درمان نمایید.

اگر بیماری بواسیر شدت گیرد درد بسیار زیادی در بدن بیمار ایجاد خواهد شد که در هنگام دفع مدفوع گاهی با خونریزی نیز همراه می‌شود. افرادی که به این بیماری دچار می‌شوند گاهی اوقات با تغذیه مناسب می‌توانند آن را کنترل کنند اما برای درمان قطعی آن باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مورد معاینه قرار گرفته و درمان آن به صورت قطعی انجام گیرد.

بیماری بواسیر
بیماری بواسیر در اثر فشارهای بسیار زیاد در ناحیه مقعد ایجاد می‌شود.

دلایل ایجاد بواسیر

یکی از دلایل ایجاد بیماری بواسیر در بانوان بارداری است. از آنجایی که وزن افراد باردار افزایش زیادی پیدا می‌کند فشار زیادی به ناحیه مقعد آنها وارد شده و بیماری هموروئید به وجود می‌آید. از دلایل دیگر ایجاد بواسیر می‌توان به وزن زیاد و فشار زیاد به ناحیه مقعد اشاره کرد. افرادی که در محیط کار خود زمان زیادی را به صورت نشسته می‌گذرانند به این بیماری دچار خواهند شد. یبوست شدید به دلایل مختلف در بسیاری از افراد وجود دارد.

این عامل نیز می‌تواند به عنوان یکی از عوامل موثر در ایجاد بیماری بواسیر شناخته شود. اگر به بیماری بواسیر دچار شوید در هنگام دفع مدفوع درد بسیار زیادی در ناحیه مقعد حس خواهید کرد. افرادی که یبوست شدید پیدا می‌کنند برای دفع مدفوع دچار مشکلات بسیار جدی خواهند شد و گاهی اوقات زخم‌های شدیدی در ناحیه مقعد به وجود خواهد آمد.

روش‌های درمان بواسیر

از روش‌های درمان بواسیر می‌توان به تیغ جراحی و لیزر درمانی اشاره کرد. در زمان قدیم که دستگاه‌های لیزر درمانی تولید نشده بودند روش تیغ جراحی به عنوان روش کلی برای درمان بیماری بواسیر شناخته می‌شد. امروزه با پیشرفت علم و تولید دستگاه‌های پیشرفته از روش لیزر کم توان برای بواسیر جزئی و از روش لیزر پرتوان برای بواسیر‌های شدید استفاده می‌شود.

برای درمان بیماری بواسیر با تیغ جراحی نیاز به بیهوشی وجود دارد که پس از درمان ممکن است عوارض بسیار شدیدی برای فرد بیمار به وجود آید. روش لیزر درمانی بدون بیهوشی و خونریزی انجام می‌شود و می‌توان بیماری بواسیر را در کمتر از یک ساعت درمان کرد. تفاوت روش لیزر درمانی با روش جراحی بسیار زیاد است. از تفاوت‌های آن‌ها می‌توان به هزینه درمان اشاره کرد.

روش قطعی درمان بواسیر با لیزر

روش قطعی درمان بیماری بواسیر که بدون هیچگونه بازگشت و به صورت صددرصدی مورد استفاده قرار می‌گیرد روش لیزر درمانی است. این روش درمان که در کلینیک‌های مختلف انجام می‌شود باید با دقت بسیار بالا انجام شود. پزشک متخصص باید تجربه زیادی برای استفاده از دستگاه لیزر درمانی داشته باشد تا بتواند این بیماری را به صورت قطعی درمان نماید. اینکه شما کدام کلینیک و پزشک را برای درمان بیماری خود انتخاب نمایید اهمیت بسیار زیادی برای درمان قطعی بیماری دارد.

جراحی بواسیر با لیزر در پردیس
جراحی بواسیر با لیزر در پردیس

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

جراحی بواسیر با لیزر در پردیس

برای جراحی بواسیر با لیزر در پردیس می‌توانید به مرکز تخصصی لیزر هموروئید مراجعه کرده و توسط پزشک متخصص معاینه و درمان شوید. در کلینیک ما تمامی تجهیزات لازم برای استفاده از روش لیزر درمانی وجود داشته و شما به صورت قطعی در یک محیط کاملا بهداشتی درمان خواهید شد.

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که برای درمان و جراحی بواسیر با لیزر در پردیس می‌توانید به کلینیک ما در پردیس مراجعه نمایید. پزشک متخصص ما با سابقه و تجربه‌ای که در چند سال اخیر به دست آورده است می‌تواند بیماری شما را به صورت قطعی و بدون هیچگونه بازگشتی درمان نماید. شما پس از درمان بیماری خود با روش لیزر درمانی می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود پرداخته و دوران نقاهت بسیار کوتاهی را طی خواهید کرد. درمان بیماری شما در زمان بسیار کوتاه و با سرعت بالایی در یک محیط کاملا بهداشتی انجام می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *