لیزر کردن هموروئید در شهر قم یکی از موارد بسیار مهمی است که می‌تواند برای مبتلایان به این بیماری اهمیت داشته باشد. هموروئید از جمله بیماری‌هایی است که ممکن است برای افراد مختلف در سنین گوناگون بروز پیدا کند. به طور مثال فرقی نمی‌کند که شما یک دانش آموز 15 ساله هستید و یا به تازگی پا به سن گذاشته‌اید. در هر صورت امکان این موضوع وجود دارد که دچار بیماری هموروئید شوید و به همین خاطر است که باید هم علل این موضوع و هم روش درمانی آن از جمله لیزر کردن را به خوبی بشناسید تا بتوانید پروسه درمانی را به خوبی طی کنید. در ادامه به بررسی دلایل بروز این بیماری و معرفی کلینیک لیزر هموروئید در قم می پردازیم. جهت اطلاع از “هزینه جراحی هموروئید با لیزر” با مشاوران ما در ارتباط باشید

دلایل بروز بیماری بواسیر

بیماری بواسیر و یا همان بیماری هموروئید یکی از انواع بیماری‌هایی است که می‌توانیم دلایل مختلفی را مربوط به آن بدانیم. برخی از این دلایل و ریشه‌های بیماری‌ها را می‌توانیم شامل موارد زیر بدانیم. برای آن که هر چه بهتر و بیشتر با این موارد آشنا شوید، لازم است تا نکات مربوط به این بیماری و دلایل ایجادکننده آن را بهتر بشناسید.

نوع شغل و کار روزانه

اولین مورد مربوط به نوع کار و شغل روزانه می‌شود که افراد با آن درگیر هستند. به طور کلی کسانی که دائما پشت میز می‌نشینند و یا افرادی که زمان‌های طولانی را در طول روز پشت فرمان هستند، احتمال آن که دچار این بیماری شوند را نیز دارند. به طور مثال رانندگان تاکسی، راننده‌های جاده، کارمندان و… همگی از جمله این افراد هستند.
دلایل بروز هموروئید
دلایل بروز هموروئید

رژیم‌های غذایی

رژیم‌های غذایی و سیستم غذا خوردن می‌تواند مورد مهم بعدی باشد که بر روی ابتلا به این بیماری تاثیر دارد. با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است، افرادی که دائما از غذاهای خشک و چرب استفاده می‌کنند، در دفع مدفوع نیز راحت نبوده و همین موضوع باعث می‌شود تا بواسیر یا هموروئید در بدن آن‌ها ظاهر شود. از سوی دیگر لازم است که حتما در رژیم غذایی روزانه خود از مواد فیبردار استفاده کنید. استفاده از این مواد سبب می‌شود تا حرکت مواد در روده شما و همچنین دفع مدفوع ساده‌تر شده و به قسمت خارجی رکتوم فشار زیادی وارد نشود.

چاقی و عدم تحرک

داشتن چاقی و عدم تحرک یکی دیگر از موارد مهمی است که نباید فراموش شود. چاقی می‌تواند تاثیرات زیادی را با خودش به همراه داشته باشد. ابتلا به همووئید نیز یکی از این تاثیرات است. بالا رفتن بیش از حد وزن و همچنین عدم ورزش‌های منظم و اصولی سبب تشدید این بیماری می‌شود. بنابراین اگر در چنین شرایط‌هایی قرار دارید، بهتر است بدانید که باید هرچه زودتر این سیستم زندگی را کنار بگذارید.

روش‌های درمان بواسیر

اما درخصوص روش‌های درمان بواسیر و یا همان هموروئید چه می‌توانیم بگوییم؟ روش‌های درمانی بواسیر می‌تواند مختلف باشد. به طور کلی اگر بخواهیم این روش‌های درمانی را بیان کنیم لازم است بگوییم که با توجه به شدت هموروئید، روش‌های درمانی نیز می‌توانند متفاوت باشند.

هموروئیدهای درجه خفیف

اگر بیماری شما و التهاب سیاهرگ هموروئید هنوز در درجه اول و درجه خفیف قرار دارد، می‌توانید با شروع ورزش، تغییر رژیم غذایی و همچنین استفاده کردن از پمادهای آنتی هموروئید درمان خود را انجام دهید.

هموروئید درجه متوسط

اما اگر در بین درجه دو و سه این بیماری قرار دارید، لازم است تا حتما از روش‌های لیزر و یا حتی جراحی برای درمان استفاده کنید. برای لیزر کردن هموروئید کافی است فقط یک جلسه به کلینیک لیزر هموروئید در قم مراجعه کنید و سپس نتیجه‌ای که می‌خواهید را بگیرید. مسلما لیزر بسیار بهتر از جراحی بوده، عوارض کمتری دارد، بدون درد و خونریزی انجام می‌شود و صرفا در یک ساعت می‌توانید نتیجه مطلوب خود را دریافت کنید.
روش های درمان هموروئید درجه 1 و 2
روش های درمان هموروئید درجه 1 و 2
جمع بندی مواردی که درخصوص لیزر کردن هموروئید در قم وجود دارد، همگی مواردی هستند که به شما کمک می‌کنند تا اول بتوانید با دید باز با این بیماری روبرو شوید و سپس بتوانید بهترین روش درمانی را برای آن به کار ببرید. فراموش نکنید که لیزر کردن هموروئیدها می‌تواند یکی از موثرترین روش‌هایی باشد که برای درمان این بیماری استفاده می‌شود. برای این کار حتما سعی کنید تا به یک کلینیک لیزر هموروئید در قم مراجعه کنید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول

بهترین روش درمان هموروئید بدون درد و خونریزی چیست؟

با توجه به پیشرفت های تکنولوژی در زمینه پزشکی، بهترین روش درمان بواسیر با لیزر است.

آیا بعد از جراحی هموروئید با لیزر می توان در مرکز تخصصی لیزر هموروئید اقامت داشت؟

با این که بعد از درمان هموروئید با لیزر، بیمار مرخص شده و نیازی به بستری شدن ندارد، اما بیماران که از راه دور به مرکز تخصصی لیزر هموروئید مراجعه می کنند ترجیح می دهند یک شب بعد از معالجه را در کلینیک بمانند. با نظر متخصص جراحی هموروئید، بیمار می تواند با یک همراه در کلینیک بماند و بعد از معاینه مرخص شود.

ساعت کاری مرکز تخصصی لیزر هموروئید چند است؟

ساعت کار مرکز تخصصی لیزر هموروئید از شنبه تا چهارشنبه 10 تا 20 بعدازظهر و پنجشنبه 10 تا 16 می باشد. ضمناً همه روزه پاسخگوی تلفن و مشاوره با شماره 09126846916 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]