درمان بواسیر به روش لیزر در جنوب تهران انجام می‌گیرد و از آنجایی که نتایج مثبت و رضایت‌بخشی داشته، بسیار مورد توجه بیماران و پزشکان قرار گرفته است. از این‌رو می‌توان گفت امروزه استفاده از لیزر جهت درمان قطعی بواسیر متداول گردیده و دیگر کمتر از روش‌های سنتی جهت درمان هموروئید استفاده می‌شود. کلینیک لیزر بواسیر در جنوب تهران با داشتن پزشکان مجرب و دستگاه‌های پیشرفته، به عنوان یکی از مجهزترین مراکزی است که جهت درمان بواسیر فعالیت می‌کند.

بواسیر چیست؟

بواسیر یعنی بیرون آمدن مقعد، زمانی که داخل کانال رکتوم یا سیاهرگ‌های اطراف مقعد، التهابی ایجاد شود، بیماری بواسیر یا هموروئید رخ می‌دهد. بیماری بواسیر به سه نوع تقسیم‌بندی می‌شود که شامل موارد زیر هستند:

هموروئید خارجی: زمانی که سیاهرگ‌ها در بیرون از مقعد دچار التهاب می‌شوند و بافت‌های اطراف را هم ملتهب می‌کنند بواسیر خارجی ایجاد می‌شود که با درد، تورم و خارش همراه است.

 هموروئید داخلی: این نوع بواسیر با التهاب سیاهرگ‌ها در داخل مقعد همراه است، با رشد سیاهرگ‌ها درون مقعد، توده‌ای در داخل کانال رکتوم ایجاد خواهد شد که همان هموروئید داخلی است، این نوع هموروئید دارای درد نیست، اما در بسیاری از مواقع دچار خونریزی می‌شود.

هموروئید پرولاپس: این نوع هموروئید مشابه با بواسیر داخلی است اما با درد شدید و بیرون‌زدگی از مقعد همراه است. زمانی که توده داخل کانال رکتوم بیش از حد رشد کند، از مقعد بیرون می‌زند که در واقع همان هموروئید پرولاپس است. آیا میدانید هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جنوب تهران چقدر است؟ جهت اطلاع با کارشناسان تماس بگیرید.

درمان بواسیر به روش لیزر در جنوب تهران
درمان بواسیر به روش لیزر در جنوب تهران

مزایای عمل لیزر بواسیر در کلینیک لیزر جنوب تهران

از آنجایی که در کلینیک لیزر جنوب تهران از مجهزترین و کارآمدترین دستگاه‌ها و امکانات استفاده می‌شود، به همین دلیل انجام عمل لیزر بواسیر در این مرکز مزایای فراوانی دارد که برخی از آنها به قرار زیر هستند:

  •  عمل لیزر بواسیر در این کلینیک به صورت سرپایی انجام می‌گیرد و برای انجام این عمل از بی حسی موضعی استفاده می‌شود.
  •  فرد بعد از عمل به راحتی می‌تواند به انجام کارهای روزمره خود بپردازد و نیاز به بستری شدن و استراحت مطلق ندارد.
  •  با این روش احتیاجی به هیچ گونه پانسمان یا تامپون در محل لیزر نیست.
  •  عمل لیزر بواسیر در این مرکز در مدت زمان کمتر از نیم ساعت انجام می‌گیرد.
  •  احتمال بازگشت بواسیر با عمل لیزر بسیار کاهش می‌یابد.
  •  استفاده از روش لیزر بواسیر نسبت به سایر روش‌های سنتی درمان این بیماری، عوارض کمتری به دنبال دارد.

بررسی عوامل موثر بر درمان بواسیر با لیزر

چند نوع عمل بواسیر در کلینیک لیزر جنوب تهران انجام می‌شود؟

بواسیر و هموروئید در واقع به گشاد و واریسی شدن مقعد گفته می‌شود. این بیماری در ابتدا با تغییر سبک زندگی و استفاده از داروهای گیاهی درمان پذیر است، اما اگر هموروئید پیشرفته‌تر گردد، جهت درمان آن باید به استفاده از روش‌های پزشکی موثرتری پرداخت. از جمله روش‌هایی که در کلینیک لیزر بواسیر در جنوب تهران جهت درمان این بیماری به کار گرفته می‌شود، به قرار زیر هستند:

هموروئید کتومی بسته

از این روش جهت درمان هموروئیدهای داخلی استفاده می‌شود. بدین صورت که هموروئید توسط لیزر برداشته می‌شود و سپس با استفاده از نخ‌های قابل جذب ترمیم می‌شود.

هموروئید کتومی باز

در هموروئید کتومی باز برای برداشتن بافت‌های هموروئیدی، برشی در سمت چپ ایجاد می‌گردد و به صورت باز آن را رها می‌کنند، در بسیاری از موارد در صورتی که احتمال عفونت وجود داشته باشد و محل برش مناسب نباشد، پزشک از شیوه‌های باز و بسته به صورت ترکیبی استفاده می‌کند.

هموروئید کتونی استاپلر

یکی از روش‌های موثر جهت درمان هموروئیدهای داخلی، روش هموروئید کتومی استاپلر می‌باشد. اگر هموروئید به درجه‌های پیشرفته‌تر رسیده باشد، معمولا از این شیوه استفاده می‌کنند، چرا که نتایج بهتری دارد و موجب می‌شود عمل بواسیر با سرعت بالاتر و درد کمتری صورت پذیرد.

بهترین تجهیزات پزشکی در کلینیک لیزر هموروئید در جنوب تهران
بهترین تجهیزات پزشکی در کلینیک لیزر هموروئید در جنوب تهران

نتیجه‌گیری

اگر شما هم به دلایل مختلف مبتلا به بواسیر شده‌اید، می‌توانید جهت درمان به کلینک لیزر بواسیر جنوب تهران مراجعه نمایید، چرا که این کلینیک با استفاده از کادر پزشکی با تجربه و ماهر در تشخیص بیماری، مانع از عود بیماری بواسیر می گردد که تاثیر فراوانی در درمان بیماران می‌گذارد. همچنین بیماران در این کلینیک به راحتی و با کمترین درد و خونریزی به درمان بواسیر می‌پردازند.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

سوالات متداول کلینیک لیزر بواسیر در جنوب تهران

آیا درمان و جراحی بواسیر با لیزر ضروری است؟

اگر به درمان های خانگی بواسیر جواب نداده اید عمل بواسیر با لیزر ضروری است. زیرا اگر هموروئید یا بواسیر درمان نشود بیمار دچار عوارض بدتری مثل بروز زخم، عفونت و آبسه و اختلال در دفع می شود.

چرا مرکز تخصصی لیزر هموروئید را برای لیزر بواسیر خود انتخاب کنیم؟

محیطی آرام
مجرب ترین پزشکان و نیروهای متخصص و ماهر
مجهز به دستگاه های پیشرفته
رعایت موارد بهداشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *