امروز در این مقاله قصد داریم برای عزیزانی که در شمال تهران هستند و به بیماری هموروئید دچار می باشند، می خواهیم روش درمانی را معرفی کنیم که برای همیشه از درد هموروئید راحت شوند، همچنین باید بگوییم که نگران هزینه های درمان خود نباشید، به دلیل اینکه هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شمال تهران، در مرکز تخصصی لیزر هموروئید، مناسب و به صرفه خواهد بود.

هموروئید چیست؟

بواسیر یا هموروئید به یک سیاهرگ بزرگ و متورم در ناحیه مقعد گفته می شود. در برخی موارد، هموروئید ممکن است در قسمت های دیگر بدن نیز ایجاد شود. اغلب افراد در حین مدفوع کردن یا نشستن با توالت، درد و خونریزی را تجربه می کنند.

هموروئید چیست؟
هموروئید چیست؟

نوین ترین روش درمان بواسیر

درمان بواسیر و یا هموروئید با لیزر، از روش‌های جدید و بدون درد و خونریزی می‌باشد. ‌گاهی ممکن است این تصور وجود داشته‌ باشد که لیزردرمانی‌ گرانتر از عمل جراحی باشد، این در صورتی درست است که درمان بواسیر با لیزر از هزینه‌های کمتری برخوردار می‌باشد. در ادامه قصد داریم در مورد هزینه جراحی بواسیر با لیزر و همچنین عوارض عمل جراحی به صورت خلاصه صحبت کنیم.

مزیت روش لیزر درمانی بواسیر

جراحی بواسیر با لیزر از روش‌هایی است که در سال‌های اخیر در ایران و دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. از این‌ رو کلینیک‌های لیزر بواسیر در بیشتر کشورها راه ‌اندازی شد و با توجه به هزینه های گزاف عمل جراحی، روش درمان هموروئید با لیزر برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه تر است. لیزر در پزشکی، روشی است که باعث می‌شود نور مستقیما به بافت هدف انتقال داده‌شود. از لیزر به عنوان جایگزین روش‌های سنتی برای درمان انواع بیماری‌های خاص استفاده می‌شود.

یکی از تفاوت‌های بارز بین آن و سایر روش‌های جراحی لیزر بر روی مویرگ‌ها می‌باشد. در لیزر فقط نور لیزر به مویرگ‌ها می‌رسد و نه سلول‌ها. در ادامه درمان بواسیر یا هموروئید به روش لیزر درمانی بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری هایی است که برای بسیاری از افراد ، از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین بسیاری از افراد از این بیماری رنج می برند.بیماری بواسیر در هر سنی ممکن است برای افراد اتفاق بیفتد، اما به دلیل پیشرفت های علمی امروزه ، این بیماری در بین افراد جامعه در سنین مختلف، دارای شیوع بیشتری است. درمان بواسیر یا هموروئید به روش لیزر درمانی یکی از روش های مدرن درمان بیماری بواسیر است.

جراحی هموروئید با لیزر در مرکز تخصصی لیزر هموروئید
جراحی هموروئید با لیزر در مرکز تخصصی لیزر هموروئید

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شمال تهران

اگر شما در شمال تهران زندگی می‌کنید و از بیماری‌هموروئید رنج می‌برید اما به دلیل هزینه‌های بالای جراحی به پزشک متخصص مراجعه نمی‌کنید، برای درمان بیماری‌ بواسیر یا هموروئید شما، روش‌ لیزر درمانی پیشنهاد می‌کنیم، لیزر درمانی از روش‌های جدید و بدون درد و خونریزی می‌باشد، هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شمال تهران همانطور که گفتیم بسیار به صرفه می‌باشد.

یکی از مزایای لیزر برای درمان بواسیر یا هموروئید این می‌باشد که از بی‌حسی و درد جلوگیری می‌نماید. در جراحی لیزر بواسیر برای هرجلسه‌ درمان هموروئید یک بار تزریق بی‌حسی انجام می‌گیرد و بیمار درد و خونریزی زیادی را احساس نخواهد کرد.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر به چه عواملی بستگی دارد؟

با استفاده از لیزر می‌توان انواع همورویید‌ها و توده‌های آن را از بین‌ برد، به نحوی که بیمار می‌تواند با یکبار جراحی با لیزر به نتیجه‌ دلخواه برسد. هزینه درمان لیزر بواسیر بستگی به عوامل مختلفی دارد که از جمله‌ی آن می‌توان به نوع بواسیر، میزان درمان‌های صورت گرفته برای هموروئید، ناحیه مورد نظر، تعداد جلسات انجام شده در یک جلسه درمان و موارد دیگر بستگی دارد. برای مثال هزینه درمان بواسیر با لیزر در ناحیه گردن و لگن، بیشتر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *