چرا جراحی هموروئید با لیزر را انتخاب کنیم؟

قبل از توصیه جراحی هموروئید با لیزر، پزشک وضعیت بیمار، اندازه و آسیب وارد شده توسط بافت هموروئید و مدت زمانی که بیمار از بواسیر رنج می برد را بررسی می کند و با توجه به آنها هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ملارد را به بیمار اطلاع می دهد. هموروئیدهای کوچک در ابتدا با کرم های موضعی و یا با روش های خانگی و تغذیه مناسب درمان می شوند. هموروئیدهای بزرگ که به سایر گزینه های درمان هموروئید پاسخ نمی دهند با استفاده از لیزر درمانی درمان می شوند. در موارد کمی، لیزر درمانی همراه با سایر گزینه های درمانی برای تسکین سریعتر استفاده می شود.

بیماری هموروئید در مرحله مزمن و حاد که به شدت پرولاپس شده اند باید با جراحی برداشته شوند تا علائم هموروئید تسکین یابد، جراحی معمولی یا هموروئیدکتومی منگنه قطعاً درد را تسکین می دهد، اما با عوارض شدید پس از عمل همراه است. هموروئیدهای بسیار بزرگ که به سختی با استفاده از روش های معمول جراحی برداشته می شوند را می توان با لیزر درمان کرد، حتی، افراد مبتلا به هموروئید مرحله ابتدایی نیز برای دریافت نتیجه سریع تر لیزر درمانی را انتخاب کنند، درمان بواسیر با لیزر شامل استفاده از اشعه لیزر برای برداشتن بواسیر است. برای نتایج بهتر می توان از آن به تنهایی یا همراه با سایر گزینه های درمان هموروئید استفاده کرد.

چرا جراحی هموروئید با لیزر را انتخاب کنیم؟
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ملارد

چند نوع دستگاه لیزر برای جراحی هموروئید داریم؟

درمان بواسیر با لیزر شامل استفاده از دو نوع لیزر، لیزر CO2 و لیزر Nd:YAG است. در بین این دو نوع لیزر، لیزرهای Nd:YAG کارآمد در نظر گرفته می‌شوند، زیرا در اعماق بافت نفوذ می‌کنند و جریان خون را با سرعت بیشتری نسبت به لیزرهای CO2 متوقف می‌کنند. بسته به اندازه و وضعیت هموروئید، مدت و غلظت پرتو لیزر برای انعقاد یا تبخیر بافت تنظیم می شود.

 مراحل جراحی هموروئید با لیزر در ملارد

قبل از شروع درمان، پزشک ریشه رگ های خونی مسئول هموروئید را شناسایی می کند. سپس یک پرتو لیزر باریک دقیقاً به آن نقطه منتقل می شود. بافت ها و رگ های خونی بافت متورم این اشعه های پر انرژی را جذب می کنند، انرژی جذب شده به انرژی گرمایی تبدیل می شود، بافت را جدا می کند و رگ های خونی را می بندد. در نتیجه، برداشتن بافت افتادگی و مهر و موم شدن رگ‌های خونی برای جلوگیری از خونریزی در یک مرحله انجام می‌شود و نیاز به بخیه را از بین می‌برد. کل عمل با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بستری شدن ندارد.

فواید لیزر درمانی برای درمان هموروئید

هزینه های درمان بواسیر با لیزر اگرچه گران است اما بهترین شیوه درمان برای هموروئید در نظر گرفته می شود. مزایای این روش عبارتند از:

  • می تواند در مدت کوتاهی به رژیم غذایی عادی خود ادامه دهد.
  • پس از جراحی کمترین ناراحتی وجود خواهد داشت.
  • داروهای بعد از عمل نیز کمتر خواهد بود.
  • نتایج موفقیت آمیزی در مقایسه با سایر درمان های هموروئید دارد.
  • نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد.
  • زمان کمتری برای اجرا می گیرد. کل روش را می توان تنها در 20-40 دقیقه تکمیل کرد.
  • بهترین روش برای درمان بواسیر با اندازه های بسیار بزرگ که درمان آنها با روش های دیگر سخت است.
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در اراک
هزینه های درمان بواسیر با لیزر اگرچه گران است اما بهترین شیوه درمان برای هموروئید در نظر گرفته می شود.

 بهترین کلینیک در زمینه جراحی هموروئید

کلینیک ما یک مرکز درمان چندتخصصی در ملارد است که به عنوان یکی کلینیک های برتر ملارد شناخته شده است. این کلینیک دارای بیش از 20 کلینیک مختلف است که شامل جراحی عمومی، پوست، رادیولوژی، فیزیوتراپی و داخلی است، همچنین مجهز به انواع دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته پزشکی است و تیم پزشکی ما متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران مسئول آماده ارائه خدمات پزشکی از جمله لیزر هموروئید به بیماران ملارد می باشد.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در ملارد

اگر به دنبال لیزر هموروئید در ملارد هستید با ما تماس بگیرید. هزینه داروهای مورد استفاده قبل و بعد از درمان بواسیر می تواند هزینه نهایی درمان را تغییر دهد. جدا از این موارد، هزینه درمان لیزر به تومان متفاوت خواهد بود، 2 تا 4 میلیون بسته به شهر، انتخاب بیمارستان و سایر عواملی که بر هزینه تأثیر می گذارد،دارد. هزینه ارائه شده در اینجا تخمینی است و شما باید با ارائه دهنده تماس بگیرید تا هزینه دقیق درمان را بدانید.

سوالات متداول

بیماری بواسیر چه علائمی دارد؟

هموروئید یا بواسیر با این علائم ظهور می کند:
​​​​​​​-خونریزی
-درد
-برون زدگی و یا پرولاپس
-خارش

درمان بیماری بواسیر با جراحی گران تر است یا لیزر؟

عمل جراحی هموروئید به دلیل داشتن هزینه های جانبی قیمت بالاتری دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *