امروزه به دلیل سبک زندگی اشتباه افراد زیادی دچار بیماری هموروئید شده‌اند و همچنان تعداد افرادی که مبتلا می‌شوند در حال افزایش است. یکی از دغدغه‌های افرادی که دارای این بیماری هستند انتخاب یک روش درمان است که هزینه مناسب و به صرفه‌ای داشته باشد، چنانچه شما در شرق تهران زندگی می کنید و هموروئید دارید، برای کسب اطلاعات درباره هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران با ما همراه باشید.

همانگونه که ذکر نمودیم، در صورتی که شما دارای بیماری بواسیر هستید و به صورت دائم دچار خونریزی و سوزش و خارش می‌باشید نیاز به جراحی هموروئید با لیزر دارید. هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران نسبت به شرایط بیمار متفاوت می‌باشد که این برآورد هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران، بعد از معاینه مشخص خواهد شد.

چنانچه تمایل دارید، اطلاعات بیشتری درباره هزینه درمان هوروئید با لیزر کسب نمایید، به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.

علائم هموروئید
علائم هموروئید

انواع بیماری هموروئید

بیماری هموروئید دارای انواع مختلفی است که شامل:

شقاق مقعدی: این نمونه زخم، زخم دهانه مقعدی است که حالت چاک خوردگی دارد و فرد بیمار در هنگام دفع مدفوع دچار سوزش، خارش و خونریزی می‌شود. این نمونه از هموروئید از دردناک‌ترین و بدترین نوع بیماری هموروئید است.

هموروئید داخلی‌: هموروئید داخلی یک زائده گوشتی است که در داخل مقعد رشد می‌نماید و معمولا بعد از هر بار دفع مدفوع متورم می‌شود. در برخی از افراد این زائده بیرون‌زدگی دارد و تقریبا درد کمتری هم دارد که در صورتی که با آب سرد شستشو داده شود درد کمتری احساس می‌نماید.

ولی با این وجود بهترین کار جراحی هموروئید با لیزر است چون این زائده با هر بار اجابت مزاج بزرگ و متورم می‌شود و فرد را دچار ناراحتی می‌کند.

هموروئید بیرونی: این نوع هموروئید یک زائده گوشتی است که در خارج از مقعد رشد می‌نماید که در صورتی که آن را درمان و جراحی نکنید ممکن است باعث تبدیل شقاق نوع اول شود پس باید در صورت وجود این هموروئیدها سریعا آن را درمان کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

بیشتر بدانید: همه آنچه که باید درباره روش های درمان خانگی بواسیر بدانید.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران

هنگامی که صحبت درباره روش جراحی هموروئید با لیزر می‌شود اولین چیزی که ذهن افراد را درگیر می‌کند هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران می‌باشد. افرادی که این بیماری را دارند به دلیل نداشتن آگاهی درباره روش‌های درمان و هزینه‌های آن فکر می‌کنند که لیزر نسبت به دیگر روش‌ها گران‌تر می‌باشد ولی بهتر است بدانید که روش لیزر هزینه زیادی ندارد و افراد می‌توانند به راحتی این روش را برای خود انتخاب کنند.

بیشتر افراد فکر می‌کنند که هزینه لیزر بواسیر بیشتر از هزینه آن در بیمارستان است ولی باید بدانید که هزینه این دو فرق چندانی با هم ندارد و تنها با عمل لیزر در وقت و زمان خود صرفه جویی می‌کنید و نیازی به بستری در بیمارستان نیست و این درمان به صورت سرپایی انجام می‌شود.

مواردی که تعیین کننده هزینه هموروئید هستند شامل:

 • کلینیکی که بیمار به آن مراجعه می‌کند
 • دستمزد متخصص یا جراح
 • نوع بیماری هموروئید و میزان پیشرفت بیماری
 • نوع لیزر و تجهیزات مورد نیاز

روش های درمان هموروئید یا بواسیر

لیزر یکی از روش‌های بسیار قطعی برای درمان بیماری بواسیر می‌باشد که این درمان به صورت سرپایی انجام می‌شود و مدت زمان کمی را در کلینیک می‌گذرانید. این نوع از درمان نسبت به روش سنتی درصد رضایت بیشتری دارد که کمتر از یک ساعت زمان نیاز دارد و بعد از آن می‌توانید مرخص شوید.در این روش شما هیچ گونه دردی را احساس نمی‌کنید و همچنین هیچ گونه درد و خونریزی ندارید به این دلیل بیشتر افراد این روش را برای درمان بواسیر خود انتخاب می‌کنند.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شرق تهران
هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شرق تهران

روش درمان با لیزر

درمان بیماری هموروئید با لیزر به سه روش انجام می‌شود:

 1. درمان با لیزر کم توان که از آن برای درمان هموروئید درجه 1 و 2 استفاده می‌شود و نیازی به بیهوشی نیست و درد ندارد.
 2. درمان با لیزر رادیال که از آن برای درمان هموروئید نوع 2 و 3 استفاده می‌شود و در این روش یک فیبر را به داخل مقعد می فرستند که این فیبر دارای اشعه است و آن اشعه با تابیدن بر ناحیه آن را از بین می‌برد.
 3. لیزر پرتوان یکی دیگر از روش‌های درمان است که می‌توان از آن برای درمان انواع بیماری بواسیر استفاده کرد. این روش این بیماری را به صورت کامل از بین می‌برد.

برای آشنایی با بهترین دکتر متخصص درمان بواسیر با لیزر با کارشناسان تماس بگیرید.

مزایای انتخاب روش جراحی با لیزر برای درمان هموروئید

 • درد و خونریزی بسیار جزئی و کم در این نوع درمان
 • درمان به صورت سرپایی و بدون بیهوشی می‌باشد
 • نیاز به بستری ندارد و بعد از انجام لیزر می‌توان مرخص شد
 • به پانسمان نیازی نیست و مراقبت‌های سخت بعد از عمل هم ندارد
 • بروز عوارض و یا عود بیماری بعد از عمل وجود ندارد.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شرق تهران
 • روش مناسب برای درمان بواسیر داخلی و خارجی
 • درمان قطعی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *