یکی از بیماری‌هایی که این روزها افراد بسیار زیادی از وجود آن رنج برده و دشواری‌های زیادی برای آنها به وجود می‌آید بیماری بواسیر نام دارد. درمان بیماری بواسیر به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. این روزها لیزر درمانی یکی از روش‌های قطعی برای درمان این بیماری در دماوند محسوب می‌شود. هزینه جراحی بواسیر با لیزر در دماوند بسته به انتخاب دکتر هموروئید شما و شرایط دیگر متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه جراحی هموروئید با لیزر در دماوند این مطلب را تا انتها بخوانید.

بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر و گشاد شدن سیاهرگ‌ها در ناحیه مقعد می‌گویند که این بیماری هم در داخل و هم در خارج از مقعد رخ می‌دهد. دلایل مختلفی برای ایجاد این بیماری وجود دارد. از علائم آن می‌توان به رژیم بدون فیلتر، افزایش سن، نشستن‌های بیش از حد، ایستادن‌های طولانی مدت و فشارهایی که در اثر بارداری به شخص وارد می‌شود اشاره کرد.

این بیماری با علائمی از جمله درد، التهاب و تورم همراه بوده و گاهی اوقات فرد دچار خونریزی نیز می‌شود. در صورت وجود این نوع بیماری در شما باید حتما از پزشک متخصص بخواهید که نوع بیماری شما را تشخیص داده و از یک روش مطمئن برای درمان آن استفاده نماید. این روزها استفاده از روش لیزر درمانی یکی از روش‌های توصیه شده توسط پزشکان متخصص برای درمان این نوع بیماری است.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در آمل
بواسیر چیست؟

درمان بواسیر با لیزر

جراحی و درمان بواسیر با لیزر در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. این روش نیازی به بیهوشی نداشته و می‌توان با استفاده از روش سرپایی به درمان قطعی بیماری دست یافت. لیزر درمانی باید توسط یک پزشک متخصص انجام گیرد. در دماوند از پزشکان مجرب و با سابقه برای این کار استفاده می‌شود و هزینه جراحی هموروئید با لیزر در دماوند نسبت به شرایط بیمار و مکان لیزر درمانی متفاوت است.

علائم هموروئید

بیماری بواسیر یا هموروئید علائم و نشانه‌هایی نیز دارد. از نشانه‌های آزاردهنده آن می‌توان به درد در ناحیه مقعد اشاره کرد. از علائم دیگر آن می‌توان به خونریزی و درد به خصوص هنگام دفع مدفوع، سوزش و خارش در ناحیه مقعد و توده‌های متورم در اطراف عضله مقعد اشاره کرد.

لیزر درمانی هموروئید چگونه است؟

در بیماری بواسیر فشار زیادی به سیاهرگ‌ها وارد می‌شود این باعث می‌شود که زائده‌های گوشتی از مقعد خارج شده و گاهی اوقات دریچه مقعد را مسدود کنند. در زمان قدیم از روش عمل جراحی برای درمان این بیماری استفاده می‌شد. جراحی مشکلات زیادی مانند خونریزی، بیهوشی و دوران نقاهت طولانی مدت را برای فرد بیمار به وجود می‌آورد. برای درمان این بیماری با استفاده از روش لیزری نیازی به عمل جراحی نبوده و تنها با استفاده از نور لیزر می‌توان این بیماری را برطرف کرد.

روش عمل لیزر درمانی مزایای بسیار زیادی داشته که از جمله آنها می‌توان به عدم درد و خونریزی در فرد بیمار اشاره کرد. درمان قطعی با کمترین میزان بازگشت بیماری برای فرد بیمار و صرفه‌جویی در زمان و هزینه از دیگر مزیت‌های استفاده از این روش است. می‌توان بدون نیاز به پانسمان این بیماری را درمان کرده و در زمان بسیار کوتاهی این کار انجام می‌شود. اگر بواسیر شدت بسیار زیادی داشته باشد باید از لیزر پرتوان و اگر شدت کمی داشته باشد از لیزر کم توان برای درمان آن استفاده می‌شود.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در دماوند
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در دماوند

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در دماوند

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که هزینه جراحی بواسیر با لیزر بسیار زیاد است. باید گفت که شما با استفاده از این روش می‌توانید به صورت قطعی و یکباره درمان خود را انجام داده و نیازی به ویزیت‌های مجدد ندارید. عدم ویزیت‌های مجدد باعث کاهش هزینه‌ها برای درمان بیماری خواهد شد. هزینه جراحی هموروئید با لیزر در دماوند تا حدودی با هزینه‌های جراحی در بیمارستان یکی است. با این تفاوت که شما دیگر دوره نقاهتی را طی نکرده و به راحتی می‌توانید پس از درمان بیماری خود به محل کار خود بازگردید. اگر می‌خواهید درمان بیماری خود را با هزینه‌های بسیار مناسب و به صرفه انجام دهید حتما با مجموعه ما تماس بگیرید.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

سوالات متداول

دلایل ایجاد بیماری بواسیر چیست؟

دلایل مختلفی برای ایجاد این بیماری وجود دارد. از علائم آن می‌توان به رژیم بدون فیلتر، افزایش سن، نشستن‌های بیش از حد، ایستادن‌های طولانی مدت و فشارهایی که در اثر بارداری به شخص وارد می‌شود اشاره کرد.

بهترین راه درمان بیماری بواسیر چیست؟

امروزه درمان هموروئید با لیزر بدون درد و خونریزی و در کمترین زمان ممکن انجام شده و بهترین روش درمان بواسیر است.

آیا هزینه درمان و جراحی بواسیر در بیمارستان شامل بیمه می شود؟

هزینه درمان و جراحی هموروئید را اکثر بیمه ها در صورتی که عمل در بیمارستان انجام شود پرداخت می کنند. البته باید توجه داشته باشید که بیمارستان های کمی به لیزر درمانی مجهز هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *