بواسیر یا هموروئید از جمله بیماری‌های نشیمنگاهی محسوب می‌شود که در تمام سنین شایع است. ‌هموروئید داخلی نوعی بواسیر است که اغلب در ناحیه مقعد ایجاد می‌شود. هر چند بواسیر داخلی ممکن است داخل رکتوم یا داخل راست روده ایجاد شود. این بیماری در اثر فشار یا عفونت ایجاد می‌شود و اغلب نیاز به درمان و یا حتی جراحی خواهد داشت. در ادامه به انواع بیماری هموروئید و هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرج می پردازیم.

بیماری هموروئید

اگر با احساس ناراحتی و درد در مقعد خود مواجه شدید باید بدانید که ممکن است به‌ هموروئید داخلی دچار باشید. اگر هموروئید داخلی دارید، ممکن است علائم مختلفی را تجربه کنید که به‌ خصوص در صورت عدم درمان منجر به بروز بیماری‌های شدیدتری خواهند شد. لازم به ذکر است که اگر شما هم دارای هموروئید هستید باید حتماً در صورت مواجه با هرگونه درد در ناحیه و اطراف مقعد، به پزشک مراجعه کنید. ‌بواسیر یا هموروئید یک عارضه بسیار شایع و در عین حال جدی است که می‌تواند افراد زیادی را درگیر کند. به همین دلیل افراد باید هنگام مواجه با این عارضه از پزشک مشورت بگیرند.

علائم بیماری هموروئید چیست؟
علائم بیماری هموروئید چیست؟

علائم بیماری هموروئید

هموروئید علائم خاص خود را دارند که فرد باید در صورت مشاهده آن به پزشک مراجعه کند. از جمله علائمی که در افراد مبتلا به هموروئید شایع است ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خونریزی هنگام دفع مدفوع. گاهی این خونریزی با درد همراه است.
  • احساس درد یا ناراحتی در ناحیه مقعد
  • از دست دادن کنترل مدفوع

اگر بیماری در مراحل اولیه خود باشد برای درمان سریع می توان از دارو های شیمیایی و گیاهی استفاده کرد، اما اگر پیشرفته و در مرحله حاد باشد برای درمان باید به دکتر هموروئید مراجعه نمایید. برخی عوامل مانند نشستن مداوم برای مدت طولانی، یبوست طولانی‌مدت، یبوست مزمن و ورزش نکردن از جمله عوامل تشدید این بیماری می‌باشند.

درمان بیماری بواسیر با لیزر

درمان بیماری بواسیر و یا هموروئید با لیزر، از روش‌های جدید و بدون درد و خونریزی می‌باشد. به طور معمول نخستین نکته‌ای که در رابطه با این روش درمان برجسته می‌باشد، هزینه جراحی بواسیر با لیزر می باشد. ‌درمان هموروئید با لیزر به گونه‌ای است که بی عارضه می‌باشد.

لازم به ذکر است که درمان بواسیر به وسیله‌ لیزر در کلینیک های تخصصی از جمله مرکز تخصصی لیزر هموروئید در یک روز، بدون درد و خون ریزی با هزینه‌ای مشخص انجام می‌شود. اگر برای درمان هموروئید با لیزر در کرج می خواهید به کلینیک های تخصصی مراجعه نمایید، باید بدانید که هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرج بسیار مقرون به صرفه می باشد.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در کرج
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در کرج

هزینه درمان بواسیر با لیزر در کرج

هزینه درمان بواسیر در تمامی کلینیک‌ها به یک میزان نمی‌باشد. عوامل مختلفی در تعیین هزینه‌های درمان این بیماری مؤثر هستند. در ادامه به هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرج به‌صورت مختصر اشاره می‌کنیم. ‌هموروئید یا بواسیر به عروق داخل متورم شده مقعد گفته می‌شود. در برخی از موارد، بواسیر به‌صورت رگ متورم شده در داخل مقعد دیده می‌شود. ‌هموروئید ها ممکن است داخلی یا خارجی باشند.

هزینه درمان بواسیر داخلی معمولاً در کلینیک‌های تخصصی کرج به‌صورت مجزا محاسبه می‌شود. در کلینیک‌ ماه درمان بر اساس نوع و شدت بیماری، هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرج محاسبه می شود. در این کلینیک‌ها، به‌صورت کلی عمل جراحی و لیزر درمانی به همراه بیهوشی عمومی امکان‌پذیر می‌باشد. هزینه جراحی هموروئید با لیزر در کرج و درمان بواسیر خارجی بسته به شدت بیماری و میزان متورم شدن آن، متفاوت می‌باشد.

پزشک درمان هموروئید

در انتخاب پزشک درمان هموروئید نیز باید به تخصص و مهارت او دقت لازم و کافی را داشت. ‌بواسیر بیماری‌ است که بیشتر از هر نوع بیماری دیگری افراد را در سراسر جهان درگیر کرده است. افراد ممکن است به هر دلیلی دچار این بیماری‌ شوند، هموروئید از سن جوانی، نوجوانی، پیری، بارداری و بیشتر در سنین بالا رخ می‌دهد و در بیشتر مواقع نیاز به عمل بواسیر است. درمان این بیماری اغلب بر روی لیزر بواسیر صورت می‌گیرد. این عمل، نسبت به جراحی باز روشی بسیار ایمن و ساده بوده و از عوارض کمتری نیز برخوردار است. ‌

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *