هزینه جراحی بواسیر با لیزر در پردیس تهران با توجه به استفاده از دستگاه‌ها و امکانات پیشرفته بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و بیماران هزینه بسیار ناچیز را برای عمل جراحی خود می‌پردازند. بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری‌هایی است که افراد را با خود درگیر کرده و برای افراد ناراحتی‌ها و مشکلاتی به وجود می‌آورد. برای شناخت راه های درمان بیماری بواسیر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بواسیر یا هموروئید چیست؟

بیماری هموروئید یکی از بیماری‌های ابتدایی است که در بیشتر افراد به وجود می‌آید. این بیماری در اثر متورم شدن سیاهرگ‌ها در ناحیه مقعد به وجود می‌آید. اگر سیاهرگ متورم شده داخل مقعد باشد بیماری هموروئید داخلی است و اگر خارج مقعد باشد هموروئید خارجی نام دارد.

جراحی هموروئید با لیزر در پردیس
جراحی هموروئید با لیزر در پردیس

علت بواسیر یا هموروئید چیست؟

عوامل زیادی وجود دارند که سبب به وجود آمدن بیماری هموروئید در افراد می شود. هر عاملی که باعث فشار زیاد به مقعد شود، سبب بروز این بیماری می‌شود. یکی از شایع‌ترین علت بیماری یبوست مزمن است، زیرا فرد برای دفع مدفوع باید فشار زیادی به موضع وارد کند و همین امر سبب به وجود آمدن هموروئید می‌شود.

از جمله دیگر عوامل به وجود آورنده هموروئید عباتند از:

 1. یبوست مزمن
 2. بارداری و زایمان
 3. کهولت سن
 4. اسهال
 5. نشستن طولانی مدت
 6. بلند کردن اجسام سنگین
 7. رابطه مقعد
 8. چاقی
 9. ژنتیک

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

علائم هموروئید چیست؟

وجود درد ناشی از ابتلا به بیماری هموروئید سبب می‌شود که افراد به پزشک مراجعه کنند و پی به این بیماری ببرند. بعضی از علائم این بیماری عبارتند از:

 • خونریزی و درد به‌خصوص هنگام دفع مدفوع
 •  سوزش و خارش در ناحیه مقعد
 • وجود توده‌های بیرون‌زده از مقعد
 • لمس توده‌های متورم در اطراف عضله مقعدی

به محض مشاهده این علائم می‌توانید تشخیص دهید که به بیماری بواسیر دچار شده‌اید و باید به بهترین مرکز درمانی در پردیس مراجعه کنید.

درمان هموروئید با لیزر چگونه است؟

هنگامی که سیاهرگ‌های مقعد تحت فشار قرار می‌گیرند و گشاد و یا متورم شده، سبب بروز زائده‌های گوشتی در مقعد می‌شوند. در گذشته از روش‌های جراحی با تیغ استفاده می‌شده، و زائده‌های اضافی را با استفاده از تیغ به صورت کامل برمی‌داشتند. ولی امروزه با استفاده از روش‌های نوین پزشکی از جمله جراحی لیزر سبب شده است که افراد بدون بیهوشی و داشتن مشکلات خونریزی دوران نقاهت کوتاهی را پشت سر گذاشته و رضایت کاملی از عمل جراحی را داشته باشند.

ذرمان هموروئید با لیزر در پردیس
ذرمان هموروئید با لیزر در پردیس

مزیت‌های درمان بواسیر با لیزر

درمان هموروئید دارای مزیت‌های بی‌شماری است از جمله آن که: در این جراحی بیمار بستری نمی‌شود و این بیماری تقریبا برگشت ناپذیر است. طول درمان بیمار به سرعت انجام می‌شود و بهبودی هم خیلی سریع صورت می‌گیرد. بیمار درد بسیار کمی را تجربه می‌کند. عمل لیزر درمانی موفقیت بالایی دارد زیرا از مواد بیهوشی استفاده نمی‌شود و در مطب و یا درمانگاه به راحتی پزشک متخصص می‌تواند لیزر درمانی را انجام دهد و نیازی به بستری در بیمارستان ندارد. یکی از مراکز جراحی لیزر، هموروئید پردیس است که دارای وسایل پیشرفته و تجهیزات با تکنولوژی بالا است.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در پردیس تهران

برخی افراد تصور می‌کنند که هزینه جراحی هموروئید با لیزر در پردیس بیشتر از هزینه عمل جراحی در بیمارستان است در صورتی که هزینه جراحی لیزر و عمل در بیمارستان تقریباً یکسان است با این تفاوت که در عمل جراحی لیزری در وقت صرفه‌جویی شده و دیگر نیازی به بستری شدن در بیمارستان وجود ندارد. در عمل جراحی لیزری زمان بهبودی بسیار سریع صورت می‌پذیرد و افراد نیاز به ویزیت‌های مکرر پزشکان ندارند.

بازگشت بیماری هموروئید از طریق جراحی لیزر به ندرت صورت می‌گیرد و درمان درد از طریق این جراحی بسیار کم است. بعد از عمل جراحی با لیزر اگر تغذیه مناسبی داشته باشید مطمئن باشید به راحتی و به سرعت می‌توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید. به هر حال هزینه جراحی هموروئید با لیزر در پردیس تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

سخن پایانی

استفاده از روش‌های نوین جراحی مخصوصاً لیزر درمانی برای درمان بسیاری از بیماری‌های صعب‌العلاج مناسب است و افرادی که به بیماری‌های مختلف دچار هستند و نیاز به عمل جراحی لیزر دارند می‌توانند به مراکز جراحی معتبر مراجعه کرده و جراحی خود را با خیال راحت انجام دهند. اگر دارای بیماری هموروئید هستید می‌توانید با مراجعه به مرکز جراحی هموروئید با لیزر در پردیس این بیماری را به سرعت درمان کرده و سلامت خود را در مدت زمان کوتاه بازیابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *