همورویید یا بواسیر یک بیماری‌ مقعدی است که بیمار در هنگام دفع مدفوع باعث درد شدید و گاهی دچار خونریزی ناحیه‌ مقعد می‌شود، برای افرادی که در شهر قم ساکن هستند و دچار بیماری‌ بواسیر شده‌اند، هزینه‌های درمان‌ بواسیر‌ با لیزر در قم بسیار مناسب می‌باشد در نتیجه بدون دغدغه بیماری خود را درمان نمایید. در ادامه مقاله به بررسی هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قم می پردازیم و در شناخت بهترین دکتر لیزر بواسیر شما را راهنمایی خواهیم کرد.

دلایل ایجاد هموروئید در مقعد چیست؟

بیماری‌ بواسیر معمولا شایع‌ترین بیماری‌  مقعدی در افراد سن بالا می باشد. این بیماری علایمی مانند خارش، التهاب، درد شدید و خونریزی در ناحیه مقعد را به همراه دارد که اغلب ممکن است بر اثر یبوست، رابطه جنسی، زایمان یا در اثر تغذیه نامناسب ظاهر می‌شود، در ابتدا ممکن است شما درد زیادی را احساس نکنید اما بعد از مدتی، به مرور هنگام دفع دردهای شدیدی را احساس می کنید که با ادامه دار شدن بیماری هموروئید، ممکن است بیمار دچار تورم در مقعد و یا خونریزی به صورت خونریزی‌ مقعدی و یا خونریزی داخلی شود که باید سریعا به پزشک مراجعه نماید. ‌
دلایل بروز بواسیر
دلایل بروز بواسیر

بیماری‌ بواسیر‌ چه علایمی دارد؟

علایم بیماری بواسیر با توجه به این که بواسیر در کدام یک از بخش‌های بدن ایجاد شود، متفاوت است. البته علایمی که در حالت عادی هم دیده می‌شود می‌تواند به علت انواع مختلفی از بیماری‌هایی باشد که در قسمت‌های مختلف بدن بروز می‌کنند. برای مثال بیماری‌های که باعث ایجاد درد در ناحیه‌ مقعد می‌شود می‌تواند یکی از علایم  بواسیر به شمار بیاید و یا ممکن است فرد در هنگام دفع مدفوع دچار درد شده و بعد از مدتی برطرف شود.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قم چقدر است؟

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قم با توجه به این که این بیماری جزو بیماریهای مقعدی می باشد، به نوع بواسیر و شدت آن بستگی دارد، به گونه ای که هزینه جراحی بواسیر با لیزر در قم و هزینه درمان بواسیر داخلی با لیزر در قم با توجه به محل زندگی، شغل و میزان فعالیت پزشک متخصص متفاوت می باشد. شما با مراجعه به سایت ما می توانید بهترین و مناسب ترین متخصص های جراحی بواسیر با لیزر را از شهر قم به راحتی بیابید. برای کسب اطلاعات هزینه جراحی هموروئید در قم به مراکز معتبر و مطب پزشکان حاذق مراجعه کرده و از قیمت ویزیت و جراحیها مطلع گردید، اگر این هزینه ها با توجه به نوع بواسیر شما ممکن است تغییر کند.
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قم
هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قم

قیمت جراحی هموروئید با لیزر در قم

همانگونه که در بالا نیز ذکر کردیم هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قم با توجه به مدت زمان و مزمن شدن نوع هموروئید متفاوت است، اما به طور کلی هزینه این عمل بین تا 2میلیون تومان تا 4 میلیون می باشد، در صورتی که در جراحی های سرپایی هزینه ای برای بستری در بیمارستان و ویزیت پزشک دریافت نمی شود. بهترین جراح های این عمل در قم را می توانید از سایت ماه درمان مشاهده نمایید. هزینه جراحی هموروئید با لیزر بهترین روش برای از بین بردن زایده های گوشتی روی پوست و رگ های بسته شده مقعد می باشد، پزشک هایی که در این کار تبحر دارند در کلینیک ما بهترین نتایج را ارایه می دهند.

سوالات متداول

هزینه لیزر بواسیر در قم چقدر است؟

هزینه درمان بواسیر با لیزر با توجه به اندازه زائده، کلینیک و پزشک متخصص متفاوت است و پس از معاینه مشخص می شود.

آیا بیمه تکمیلی هزینه جراحی بواسیر با لیزر را می پردازد؟

بله. برخی از بیمه های تکمیلی این هزینه را تقبل می کنند.

آیا هزینه جراحی بواسیر با لیزر برای افرادی که قبلا یکبار جراحی انجام داده باشند، بیشتر است؟

بله شرایط جسمی بیمار برای تعیین هزینه های جراحی موثر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]