هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهریار با توجه به استفاده از دستگاه‌ها و امکانات پیشرفته بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و بیماران هزینه بسیار ناچیز را برای عمل جراحی خود می‌پردازند. ‌بواسیر یا هموروئید یکی از بیماری‌هایی است که افراد را با خود درگیر کرده و برای افراد ناراحتی‌ها و مشکلاتی به وجود می‌آورد، در این مطلب به بررسی هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهریار می‌پردازیم.

هموروئید چگونه ایجاد می‌شود؟

ضروری است که برای درمان هموروئید به پزشک متخصص یا کلینیک‌های لیزر بواسیر مراجعه کنید. ‌هموروئید زمانی رخ می‌دهد که یک سیاهرگ در خارج از مقعد شما متورم‌ شود، این بیماری به دلیل نشستن طولانی مدت، یبوست، کم خونی، تغذیه نامناسب، زایمان و رابطه مقعدی اتفاق می‌افتد، اگر درمان هموروئید شما موفقیت‌آمیز نباشد ممکن است باعث خونریزی داخلی شود، ‌هموروئید ممکن است به یک توده متورم به رنگ قرمز، بنفش و آبی یا سفید ظاهر شود، همچنین از علایم بواسیر می‌توان به تورم، قرمزی و سوزش‌مقعد و اطراف آن، خارش، سوزش و خونریزی اشاره کرد.

هموروئید چگونه ایجاد می‌شود؟
هموروئید زمانی رخ می‌دهد که یک سیاهرگ در خارج از مقعد شما متورم‌ شود

مراحل جراحی لیزر درمانی بواسیر

برای جراحی بواسیر از دستگاه ‌لیزر با استفاده از اشعه لیزر و دی‌اکسید‌کربن استفاده می‌شود. ‌درمان بواسیر با لیزر بسیار کم تهاجم بوده و در عرض یک ساعت انجام می‌شود و بیمار هیچ درد، خونریزی و دردی را در حین جراحی احساس نمی‌کند و سریعا بعد از انجام جراحی بیمار مرخص می‌شود. درمان هموروئید با لیزر یکی از روش‌های نوین درمان و از جمله گزینه‌هایی است که به تازگی مورد استفاده بیماران قرار می‌گیرد و در حال افزایش است که نیاز به بیهوشی نداشته و به راحتی در کلینیک‌های پزشکی انجام می‌شود. ‌لیزر بواسیر بسیار کم تهاجمی بوده و در عرض یک ساعت انجام می‌شود.

آیا جراحی بواسیر با لیزر عوارض خاصی دارد؟

برای تشخیص و درمان به موقع و جلوگیری از هزینه‌های اضافی بیمار باید اقدامات لازم را انجام دهد و با وجود اینکه بیماری بواسیر در ایران تقریبا در حال افزایش است، اما این بیماری در مردان شایع‌تر است و درصد بالایی از مردان در سال‌های اخیر تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند، در برخی موارد این بیماری می‌تواند عوارض مختلفی مانند بی‌اختیاری را به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که افراد برای درمان این عارضه می‌توانند از عمل جراحی نیز استفاده کنند، در این نوع از جراحی بواسیر با لیزر با هدف برداشتن زایده‌های مقعدی صورت می‌گیرد و این جراحی نیازی به بیهوشی ندارد، بواسیر یا هموروئید داخلی نیز همان طور که از نام این بیماری مشخص است، عارضه‌ای خارج از مقعد است و به صورت خارجی قابل رویت است. برای درمان این عارضه راه‌های زیادی وجود دارد و از جمله این راه‌ها می‌توان به درمان‌های خانگی اشاره کرد.

آیا جراحی بواسیر با لیزر عوارض خاصی دارد؟
درمان هموروئید با لیزر نیازی به بیهوشی ندارد

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهریار

بعضی افراد فکر می‌کنند که هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شهریار بیشتر از هزینه عمل جراحی در بیمارستان است در صورتی که هزینه جراحی بواسیر با لیزر و عمل بواسیر در بیمارستان تقریباً یکسان است با این تفاوت که در عمل جراحی لیزری در وقت صرفه‌جویی شده و دیگر نیازی به بستری شدن در بیمارستان وجود ندارد. در عمل جراحی لیزری زمان بهبودی بسیار سریع صورت می‌پذیرد و افراد نیاز به ویزیت‌های مکرر پزشکان ندارند.

بازگشت بیماری هموروئید از طریق جراحی لیزر به ندرت صورت می‌گیرد و درمان درد از طریق این جراحی بسیار کم است. بعد از عمل جراحی با لیزر اگر تغذیه مناسبی داشته باشید مطمئن باشید به راحتی و به سرعت می‌توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید. به هر حال هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شهریار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *