بواسیر یا هموروئید به رگ‌های متورم و برآمده‌ای گفته می‌شود که در انتهای راست روده بزرگ ایجاد شده و در بیرون مقعد قرار گرفته است. ‌این سیاهرگ‌ها در هر محلی که دچار فشار‌ شوند، متورم و گشاد می‌شوند. در هر صورت اگر در ناحیه‌ مقعد یا رکتوم خود این احساس ناراحتی را می‌کنید احتمالا بواسیر دارید. در ادامه این مقاله به بررسی درمان هموروئید با لیزر و هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جاجرود می پردازیم.

علل ایجاد هموروئید چیست؟

خونریزی از رکتوم یا مقعد، یا خون‌ریزی در اطراف آن، می‌تواند یک مشکل جدی باشد. در اکثر موارد، یبوست، بارداری، انجام برخی ورزش ها، مصرف برخی داروها یا یک دوره نشستن‌های طولانی مدت باعث ایجاد این بیماری می شود. علت اصلی بروز هموروئید به این شکل است که، در هنگام دفع مدفوع، فشار زیادی بر روی مقعد‌ شما وارد می شود. علایم و نشانه‌ها که اغلب در این بیماری مشاهده می شود، به شرح زیر است:

  • درد یا خارش در ناحیه مقعد
  • خونریزی از بیرون و اطراف مقعد
  • کاهش یا افزایش غیرعادی وزن
  • خونریزی در ناحیه مقعد
علل ایجاد هموروئید چیست؟
خونریزی از رکتوم یا مقعد، یا خون‌ریزی در اطراف آن، می‌تواند یک مشکل جدی باشد.

جراحی هموروئید با لیزر

جراحی لیزری بواسیر یک روش جراحی نسبتاً جدید است که شامل استفاده از لیزر برای از بین بردن بواسیر می باشد. مزایای جراحی بواسیر با لیزر  این است که این یک روش حداقل تهاجمی برای از بین بردن بواسیر است و گزینه ای مقرون به صرفه تر برای بیماران می باشد.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جاجرود

برای درمان و جراحی هموروئید می توانید از هر کجای ایران که هستید به کلینیک معتبر ما در فردیس مراجعه کرده و تحت نظر مجرب ترین پزشکان، بیماری خود را درمان نمایید. در حالی که هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جاجرود  معمولاً معقول و مقرون به صرفه است ، هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. هزینه های متفرقه شامل: هزینه بیهوشی ، هزینه اقامت در بیمارستان و … می باشد. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که هزینه لیزر ممکن است در کلینیک و بیمارستان متفاوت باشد.

بعد از جراحی لیزر هموروئید چه باید کرد؟

پس از جراحی لیزری بواسیر، شما باید چند روز استراحت کنید تا بهبود کامل شما به دست آید. این بدان معنی است که استراحت کافی داشته باشید و از فعالیت های شدید اجتناب کنید. همچنین باید هر گونه دستورالعمل جراح خود را در مورد مراقبت از برش های خود (به عنوان مثال، تمیز کردن منطقه به طور منظم و جلوگیری از لمس برش با ناخن های خود) پیروی کنید.
در بیشتر موارد، بیماران در پی عمل جراحی تا حدودی درد را تجربه می کنند که پس از چند روز از بین می رود. جراح شما در صورت لزوم برای شما داروهای ضد درد تجویز می کند و به شما توصیه می کند که آن را در صورت لزوم مصرف کنید.

بعد از جراحی لیزر هموروئید چه باید کرد؟
بعد از جراحی لیزر هموروئید چه باید کرد؟

توصیه های مهم برای بیماران

حتما در مورد کلینیک یا بیمارستانی که می خواهید در آن جراحی هموروئید لیزری را انجام دهید، تحقیق کنید. با مقایسه قیمت ها و کادر مجرب، می توانید به مرکز تخصصی لیزر هموروئید مراجعه نمایید. این کلینیک بهترین خدمات را با هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جاجرود  و قیمت مناسب به بیماران خود ارائه می دهد.

سخن پایانی

لیزر درمانی یکی از روش‌های مطمئن و غیر قابل بازگشت برای درمان بواسیر یا هموروئید می باشد که در این بیماری در کلینیک تخصصی ما در فردیس و توسط پزشکان هموروئید متخصص ما که تجربه بسیار بالایی در زمینه درمان این بیماری دارد، با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه‌ های انجام خواهد شد. جهت درمان بیماری خود و کسب اطلاعات بیشتر درخصوص هزینه جراحی بواسیر با لیزر در جاجرود  به مجموعه ما مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *