عمل جراحی لیزر هموروئید یک روش جدید و نوآورانه برای درمان افراد مبتلا به هموروئید در تهران است که در مقایسه با روش های سنتی، به سرعت بهبودی در بیمار حاصل شده و دارای درد کمتری می باشد. در ادامه این مقاله پیرامون بیماری هموروئید، درمان هموروئید با لیزر و هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهران صحبت می کنیم.

بیماری‌ هموروئید

بیماری بواسیر یا هموروئید از جمله بیماری‌ هایی است که در آن رگ متورم در مکتوم ظاهر می‌شود. این رگ‌های متورم می‌توانند در اثر افزایش فشار واردشده به آن در اثر یبوست ایجاد شوند. ‌بواسیر در اکثر موارد بدلیل زور زدن در هنگام دفع مدفوع، چاقی و یا بارداری ایجاد می‌شود.

بیماری‌ هموروئید
بیماری‌ هموروئید

احساس ناراحتی در ناحیه مقعد علامت شایع این بیماری است سایر علائم شامل خارش و خونریزی است. روش‌های مختلفی برای درمان و پیشگیری از هموروئید وجود دارد. اگر بیماری بواسیر در مراحل اولیه باشد، استفاده از پمادهای موضعی جهت کاهش التهاب و جلوگیری از بروز این عارضه مؤثر است، اما اگر بیماری در مرحله پیشرفته می باشد حتما به دکتر همورئید مراجعه کرده و خود را برای جراحی بواسیر با لیزر آماده نمایید. اگر در شهر تهران هستید جهت اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهران با کارشناسان ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید تماس حاصل نمایید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان هموروئید با لیزر

لیزر یک روش جراحی است که در آن از لیزر برای از درمان هموروئید استفاده می شود. لیزردرمانی در مقایسه با روش های سنتی درمان هموروئید، در مدت زمان کمتری انجام شده و بدون درد و خونریزی می باشد، علاوه بر این، بیماران معمولاً پس از جراحی دوره نقاهت کمتری را تجربه می کنند.

چرا باید هموروئید را با لیزر درمان کرد؟

اگر شما به دنبال گزینه ای هستید که هم مؤثر است و هم عوارض جانبی کمتری دارد، باید جراحی هموروئید لیزری را در نظر بگیرید. علاوه بر این، روش های سنتی از بین بردن هموروئید می تواند باعث آسیب به اسفنکترهای خارجی مقعد شود، که در برخی موارد منجر به بی اختیاری می شود. این وضعیت اغلب با جراحی هموروئید همراه است.

کاندید مناسب جراحی لیزر هموروئید

هرکسی که هموروئید دارد کاندیدای جراحی لیزر هموروئید است. به همین دلیل، این روش برای اکثر افراد مبتلا به هموروئید بدون در نظر گرفتن اندازه یا محل آنها مناسب است.
بواسیر یک بیماری مزمن است که برای کاهش ناراحتی شما نیاز به جراحی دارد.

تعداد جراحی هایی که باید انجام دهید به شدت بیماری و نوع درمان شما با جراحی با لیزر یا جراحی سنتی بستگی دارد. به طور کلی، بیمارانی که جراحی لیزری انجام داده اند معمولاً درمان شده و نیازی به درمان های بیشتر ندارند.

مدت زمان بهبودی پس از جراحی هموروئید با لیزر

بسته به تعداد جراحی هایی که انجام داده اید، مدت زمان لازم برای بهبودی از عمل جراحی بواسیر لیزری متفاوت است. در بیشتر موارد، بیماران می توانند در عرض چند روز تا یک هفته به فعالیت های عادی خود بازگردند و پس از آن باید تا زمانی که برش ها بهبود پیدا کنند، به استراحت ادامه دهند. در برخی شرایط، بسته به میزان آسیب بافتی که در طول عمل جراحی ایجاد شده است، ممکن است طول بکشد تا برش ها بهبود پیدا کنند.

مدت زمان بهبودی پس از جراحی هموروئید با لیزر
مدت زمان بهبودی پس از جراحی هموروئید با لیزر

عوارض جراحی لیزر هموروئید

به طور کلی، عوارض زیادی از جراحی بواسیر لیزری وجود ندارد. در بیشتر موارد، افرادی که این عمل جراحی را انجام داده اند، کاملا بهبود پیدا کرده و نیازی به درمان های بیشتر ندارند. در برخی شرایط، افرادی که اقدام به عمل جراحی سنتی کرده اند، اغلب با عوارض بیماری مانند درد، خارش و خونریزی یا برگشت بیماری مواجه خواهند شد.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهران

استفاده از روش‌ نوین جراحی با لیزر درمانی برای درمان بسیاری از بیماری‌های مناسب است. افرادی که به بیماری‌ هموروئید رنج می برند و نیاز به عمل جراحی لیزر دارند می‌توانند به کلینیک های معتبر تهران مراجعه کرده و جراحی خود را با خیال راحت انجام دهند. هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهران برای هر نفر متفاوت است. عوامل هزینه جراحی بواسیر با لیزر در تهران به لیزر، بیهوشی و بستری در بیمارستان و … بستگی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *