بواسیر که با نام علمی هموروئید (Hemorrhoids ) هم شناخته می شود، یکی از شایع ترین بیماری های مقعدی است. اغلب افراد در طول زندگی خود ، حداقل یک‌بار این مشکل را تجربه کرده‌اند.  هموروئید زمانی به وجود می‌آید که سیاهرگ‌های داخل مقعد متورم شده و درنتیجه دچار عفونت و التهاب می‌شود. با رشد بیش‌ از حد این بالشتک‌ ها و یا تغییر شکل آن‌ها، رگ‌های داخل مقعد دچار تورم می‌شوند. در ادامه این مطلب با بیماری هموروئید، انواع آن و هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اسلام شهر آشنا می شوید.

بواسیر چیست ؟

بیماری بواسیر که هموروئید هم نامیده می‌شود، عارضه‌ای در مقعد یا مکتوم است که درنتیجه‌ اعمال فشار بر رگ‌های خونی و اعصاب و فشار بر آن‌ها ایجاد می‌شود . گاهی اوقات ، عوامل دیگری در ایجاد بیماری بواسیر دخیل هستند . این عوامل شامل موارد زیر می‌شود : نشستن طولانی‌مدت ، چاقی، بارداری، مصرف برخی داروها، انجام برخی ورزش ها مصرف کم آب، در صورتی که هموروئید درمان نشود منجر به ایجاد عفونت، کم خونی و حتی سرطان رکتال می شود.
هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اسلام شهر
بیماری بواسیر که هموروئید هم نامیده می‌شود، عارضه‌ای در مقعد یا مکتوم است.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

علائم بیماری بواسیر

به‌طورکلی هموروئید در درجه اول به علت فشار زیاد و وارد شدن فشار بیش‌ از حد به مقعد ایجاد می‌ شود. در بیشتر موارد، هموروئید از علائم یا دلایل دیگری هم چون عفونت‌ها و یبوست مزمن نشئت می‌گیرد . علائم بواسیر در افراد مختلف متفاوت هست. اما برخی از این نشانه ها که در اکثر افراد دیده می شود عبارتند از: • خونریزی هنگام دفع مدفوع • سوزش و خارش مقعد • درد مقعد هنگام اجابت مزاج اگر خونریزی مقعدی و علائم ذکر شده در بالا را دارید، این ممکن است نشانه ای از هموروئید باشد. پس در اولین فرصت به دکتر بواسیر مراجعه نمایید.

درمان هموروئید با لیزر

درمان هموروئید با لیزر، از درمان های قطعی این بیماری است که امروزه، جایگزین جراحی سنتی شده است. در جراحی های سنتی این بیماری، بیماران خونریزی و درد بسیاری را احساس می کردند، احتمال عفونت در آن‌ ها بالابود و گاها این بیماری قابلیت بازگشت را داشت. اما در درمان هموروئید با لیزر، بیمار برای همیشه از شر این مشکل خلاص می شود و دیگر نیازی نیست تا هر بار برای بهبود نتایج، جراحی انجام‌ دهد. عمل لیزر هموروئید می تواند به مدت چند ساعت و یا در مدت چند دقیقه انجام شود. عوامل زیادی سبب تشدید علائم این عارضه می‌شوند و بواسیر را تشدید می‌کنند. به زبان ساده، درروش لیزر، به‌جای آنکه سیاهرگ‌ها بازشوند و دوباره در درون مقعد بسته شوند، از اشعه‌ی لیزر استفاده می‌شود که باعث از بین رفتن دیواره‌های عروق می‌گردد. در روش لیزر درمانی، یک دستگاه بسیار دقیق و ظریف به نام دستگاه هموروئید ( لاپاراسکوپی ) در داخل مقعد قرار می‌گیرد . درنتیجه‌ی عمل، بواسیر یا همان هموروئید به شکل کامل از بین می‌رود و نیازی به درمان و جراحی مجدد نخواهد بود .
درمان هموروئید با لیزر
درمان هموروئید با لیزر، از درمان های قطعی این بیماری است

هزینه جراحی بواسیر با لیزر

نوع بواسیر و یا هموروئید افراد مبتلا (داخلی و خارجی) می تواند نقش مهمی در تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اسلام شهر داشته باشد. همچنین میزان پیشرفت بیماری نیز از دیگر عوامل پر اهمیت در هزینه های درمان به شمار می روند. هر چه بیماری رشد و پیشرفت بیشتری را داشته باشد، هزینه های درمان آن نیز افزایش پیدا می کنند.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اسلام شهر

جراحی با لیزر  بدون نیاز به بیهوشی و در کمتر از 20 دقیقه در کلینیک ماه و بدون درد و خونریزی انجام می شود. جراح متخصص با استفاده از لیزردرمانی می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و بدون آسیب رساندن به بافت سالم بواسیر را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمترین زمان ممکن انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید. برای اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اسلام شهر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

آیا بیمه هزینه جراحی هموروئید با لیزر را پرداخت می کند؟

بیمه هزینه درمان و جراحی هموروئید را در صورتی که در بیمارستان انجام شده باشد پرداخت می کند و این در حالی است که بیمارستان های کمی به جراحی بواسیر با لیزر مجهز هستند.

آیا امکان پرداخت قسطی در مرکز تخصصی لیزر هموروئید وجود دارد؟

خیر مرکز تخصصی لیزر هموروئید شرایط اقساطی ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]