دکتر هموروئید در شهریار با بکارگیری روش‌های مختلفی همانند روش لیزر به برداشتن هموروئید بیمار می‌پردازد، از آنجایی که در این روش به سرعت بعد از برش، انعقاد خون رخ می‌دهد، بنابراین لیزر درمانی یکی از بهترین روش‌ها می‌باشد چرا که درمان هموروئید با لیزر باعث می‌شود تنها در بیست دقیقه با کمترین خونریزی و بدون آسیب رساندن به بافت‌های سالم بدن بیمار، هموروئید را برداشت. از این‌رو بسیاری از بیماران به دنبال دکتر هموروئید باتجربه در شهریار هستند تا بتوانند به راحتی از شر بواسیر راحت شوند.

بواسیر چیست؟

بواسیر یا هموروئید به التهاب سیاهرگ‌های کانال مقعد گفته می‌شود که از بیماری‌های روده‌ای شایع به شمار می‌آید. معمولا بواسیر با توجه به محلی که تشکیل می‌گردد به دو نوع کلی تقسیم‌بندی می‌شود که شامل بواسیر داخلی یا بواسیر خارجی است. معمولا متخصص و دکتر هموروئید در شهریار و دیگر نقاط ایران برای درمان بواسیر به بررسی نوع و شدت بیماری می‌پردازد. پزشک برای آن که میزان و نوع بیماری را تشخیص دهد، از طریق انگشت به معاینه بیمار پرداخته و سوالاتی نیز از او می‌پرسد و برای اطمینان نیز روش‌های سیگموئیدوسکوپی و کولونوسکوپی را به کار می‌برد. می‌توان به طور کلی جهت درمان بواسیر از روش‌های غیر جراحی و جراحی استفاده کرد. روش‌های غیر جراحی شامل درمان‌های خانگی، دارویی و… است، اما روش جراحی همان هموروئید کتومی می‌باشد. می‌توان گفت استفاده از هر کدام از این روش‌ها با توجه به وضعیت بیمار و تشخیص پزشک معالج صورت می‌گیرد.
دکتر هموروئید در شهریار با بکارگیری روش لیزر به برداشتن هموروئید بیمار می‌پردازد.
دکتر هموروئید در شهریار با بکارگیری روش لیزر به برداشتن هموروئید بیمار می‌پردازد.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

علل ایجاد بواسیر

معمولا بواسیر حال چه از نوع داخلی باشد یا خارجی، به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود که برخی از آنها شامل موارد زیر هستند:
  • فشار آوردن به هنگام دفع مدفوع: اگر فرد به هنگام دفع مدفوع حداقل 5 دقیقه به خود فشار آورد، زمینه‌ساز خونریزی و بواسیر می‌گردد.
  • بارداری: بارداری از جمله مواردی است که با ایجاد تغییرات هورمونی و بزرگ شدن شکم و لگن، مقعد را دچار تحریک و بیرون‌زدگی می‌کند، به همین دلیل بسیای از خانم‌های باردار دچار بواسیر می‌گردند.
  • اعتیاد: مصرف برخی از مخدرها همانند تریاک، دستگاه گوارش برخی از مصرف‌کنندگان آنها را دچار اختلال می‌کند، در نتیجه فرد دچار بواسیر می‌شود.
  • نشستن‌های طولانی مدت: بسیاری از افراد به دلیل مشاغلی که دارند، مجبورند تا ساعت‌های طولانی به طور ثابت در جایی بنشینند، در نتیجه رگ‌های مقعد آنها دچار تورم می‌گردد و به بواسیر مبتلا می‌شوند.
  • کم نوشیدن آب: یکی از احتیاجات بدن آب است، خوردن آب تاثیر زیادی بر عمل دفع و نرم شدن مدفوع می‌گذارد، بنابراین مصرف کم آب موجب خراش کانال مقعد می‌گردد و فرد را در معرض بواسیر قرار می‌دهد.

توصیه‌های دکتر هموروئید در شهریار جهت جلوگیری از این بیماری

اگر افراد به توصیه‌های متخصص و پزشک هموروئید توجه نمایند، به این بیماری مبتلا نخواهند شد. برخی از این گفته‌ها به شرح زیر هستند:
  • اسهال یا یبوست خود را به سرعت درمان کنید، چرا که هر کدام زمینه‌ساز ابتلا به هموروئید می‌شود.
  • زمانی که احساس دفع مدفوع دارید، فورا به دستشویی رفته و بدون تاخیر عمل دفع را انجام دهید.
  • اگر به تازگی دچار هموروئید شده‌اید یا می‌خواهید از ابتلاء به آن جلوگیری نمایید، نشستن به مدت بیست دقیقه در وان آب گرم می‌تواند عمل خون‌رسانی به عروق مقعد را آسان‌تر نماید، در نتیجه مانع از ایجاد زخم در این ناحیه می‌گردد.
  • نشستن زیاد در توالت موجب کشش ناحیه مقعد و زمینه‌ساز ابتلا به هموروئید است، بنابراین بعد از پایان کار خود، فورا توالت را ترک کنید.
توصیه‌های دکتر هموروئید در شهریار جهت جلوگیری از این بیماری
اگر افراد به توصیه‌های متخصص و پزشک هموروئید توجه نمایند، به این بیماری مبتلا نخواهند شد.

استفاده از روش لیزر جهت درمان بواسیر توسط دکتر همورئید در شهریار

معمولا استفاده از روش لیزر جهت درمان بواسیر توسط دکتر بواسیر در شهریار، فواید زیادی برای بیماران به‌دنبال دارد، به همین جهت دکتر هموروئید در شهریار بعد از تشخیص هموروئید و میزان درجه پیشرفت آن، در کلینیک لیزر هموروئید و از طریق روش لیزر اقدام به درمان بیماران می‌کند. این متخصصان بعد از تشخیص بیماری به سرعت و با یکبار مراجعه بیمار بوسیله لیزر اقدام به برداشتن بواسیر می‌کنند. معمولا در روش لیزر توسط دکتر بواسیر، با توجه به این که از بی حسی موضعی در محل بیماری و محدوده مقعد استفاده می‌شود، بیمار هیچ گونه دردی را حس نمی‌کند. از آنجایی که لیزر کردن محل بواسیر موجب تسریع انعقاد خونریزی می‌شود، در نتیجه بیمار نیازی به بستری شدن ندارد و بعد از عمل می‌تواند به انجام کارهای روزانه خود بپردازد. علاوه براین برداشتن هموروئید با این روش توسط متخصص بواسیر در شهریار درصد برگشت‌پذیری بیماری را کم می‌کند، به همین دلیل لیزر درمانی بواسیر بسیار مورد توجه بیماران و کادر پزشکی قرار گرفته است.

استفاده از روش‌های نوین بجای سنتی جهت درمان بیمار توسط دکتر هموروئید در شهریار

در گذشته دکتر هموروئید در شهریار روش‌های سنتی مختلفی را جهت درمان بواسیر مورد استفاده قرار می‌داد. در عمل بواسیر به روش سنتی، بیمار در بیمارستان بستری می‌شد و بعد از عمل نیز همچنان یک تا دو روز تحت نظر پزشک در بیمارستان قرار می‌گرفت. علاوه بر این در عمل بواسیر با روش سنتی بیمار به طور کامل بی هوش می‌گردید، همچنین بافت و پوست محدوده مقعد و بواسیر به طور کامل برداشته می‌شد. استفاده از روش‌های سنتی جهت درمان بواسیر، بیماران را مجبور می‌کرد تا بیست روز بعد از عمل نیز در خانه بمانند و استراحت کنند تا روند بهبودی صورت گیرد. ضمن این که درصد برگشت پذیری بیماری از طریق سنتی بیشتر می‌گردید. به همین دلیل امروزه دکتر هموروئید در شهریار با مهارت بالایی که دارد با استفاده از روش‌های نوین همچون استفاده از لیزر به درمان بواسیر می‌پردازد.
استفاده از روش‌های نوین جهت درمان بیمار توسط دکتر هموروئید در شهریار
استفاده از روش‌های نوین جهت درمان بیمار توسط دکتر هموروئید در شهریار

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

نتیجه‌گیری بواسیر از جمله مشکلاتی است که امروزه عده‌ای از افراد با آن درگیر هستند، بنابراین توجه به توصیه‌های دکتر هموروئید در شهریار از ابتلای افراد به این بیماری پیشگیری می‌کند و همان طور که می‌دانید پیشگیری بهتر از درمان است. اما اگر به این بیماری مبتلا شده‌اید، درمان خود را به تاخیر نیندازید و سریعا با مراجعه به دکتر هموروئید در شهریار و نقاط مختلف کشور از پیشرفت آن جلوگیری کنید.

سوالات متداول

آیا در کلینیک تخصصی ماه درمان، جراحی بواسیر با لیزر تحت پوشش بیمه درمانی قرار دارد؟

برای اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر و پوشش بیمه‌های درمانی تماس بگیرید.

نحوه پذیرش بیماران راه دور برای مرکز تخصصی لیزر هموروئید چگونه است؟

این گروه از بیماران می توانند با شماره تلفن مطب 09126846916 تماس گرفته و جهت ویزیت آنلاین هماهنگی های لازم را انجام دهند. بعد از ویزیت آنلاین، یک روز برای لیزر تعیین شده و آزمایشات لازم قبل از جراحی از طریق واتساپ برای بیمار ارسال می شود. سپس بیمار در روز تعیین شده به کلینیک مراجعه کرده و بدون معطلی لیزر بواسیر خود را انجام میدهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]