یکی از بیماری‌هایی که افراد زیادی از آن رنج می‌برند بیماری بواسیر نام دارد. پزشکان بسیاری هستند که در سراسر کشور این بیماری را با روش‌های مختلف درمان می‌کنند. برای درمان بیماری بواسیر در مرکز تهران می‌توانید از متخصص ترین دکتر بواسیر و هموروئید در مرکز تخصصی لیزر هموروئید کمک گرفته و این بیماری را به صورت قطعی درمان کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره دکتر بواسیر در مرکز تهران با ما همراه شوید.

بواسیر چیست؟

یکی از رایج‌ترین بیماری‌های نشیمنگاهی که افراد زیادی را به خود گرفتار کرده و به صورت‌های مختلف در فرد بیمار ایجاد می‌شود بواسیر نام دارد. بیماری بواسیر با نام هموروئید نیز شناخته می‌شود که یکی از روش‌های درمان بواسیر با لیزر است. در زمان قدیم برای درمان بیماری بواسیر از عمل‌های جراحی سنتی استفاده می‌شد اما امروزه لیزر درمانی یکی از بهترین روش‌ها برای درمان این نوع بیماری است.

از عوامل بروز بواسیر می‌توان به فشار آوردن زیاد به مقعد و قسمت تحتانی روده اشاره کرد. نشستن‌های طولانی مدت برای دفع مدفوع و نگه داشتن بیش از حد مدفوع نیز می‌تواند از دلایل ایجاد این بیماری باشد. اضافه وزن و چاقی و گاهی اوقات فشار‌هایی که در اثر بارداری برای افراد به وجود می‌آیند از عوامل ایجاد بواسیر هستند. برای درمان این بیماری باید حتماً از پزشک متخصص کمک گرفت.

درمان بیماری هموروئید با روش لیزر درمانی درمان بیماری هموروئید با روش لیزر درمانی

درمان بواسیر با لیزر

همانطور که اشاره کردیم یکی از روش‌های مناسب برای درمان بیماری بواسیر استفاده از لیزر درمانی است. این روش درمان به دو صورت انجام می‌گیرد. برای بواسیر بسیار شدید از لیزرهای شدید و برای حد کمتر آن از لیزرهای کم توان استفاده می‌شود. روش لیزر درمانی به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام شده و بیمار هیچگونه خونریزی را حس نمی‌کند.

پس از این عمل می‌توانید به راحتی به محل کار و زندگی خود بازگشته و درد آن نسبت به عمل‌های سنتی یک سوم می‌شود. لیزر درمانی این روزها مورد توجه بسیاری از بیماران قرار گرفته و توسط پزشکان متخصص در شهرهای گوناگون کشور ما انجام می‌شود. برای درمان این بیماری در مرکز تهران می‌توانید از پزشک مجرب و متخصص ما که سابقه کار طولانی در مرکز تهران دارد بهره مند شوید‌. برای اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

وظیفه پزشک بواسیر در مرکز تهران

پس از اینکه شما به دکتر بواسیر و هموروئید برای درمان بیماری خود مراجعه می‌کنید پزشک متخصص وظایفی بر عهده دارد. در ابتدای کار پزشک باید بیمار را معاینه و مورد بررسی قرار دهد زیرا ممکن است بواسیر در داخل و خارج از بدن بیمار رخ دهد. اینکه چه نوع بواسیری در بیمار شکل گرفته باشد اهمیت زیادی برای درمان بیماری او دارد. ابتدا پزشک متخصص باید نوع بیماری را مشخص کرده و سپس از روش درمانی متناسب با همان بیماری استفاده کند.

از وظایف دیگر می‌توان به درمان سریع بیماری اشاره کرد. یک دکتر متخصص باید از یک محیط ضدعفونی و کاملا بهداشتی برای درمان بیماری شما استفاده کرده و آموزش‌های لازم را جهت استفاده از لیزر درمانی دیده باشد. پزشکان متخصص ما در مرکز تهران تمامی نکات لازم را برای درمان بیماری شما آموزش دیده و می‌تواند به طور قطع، درمان بیماری شما را انجام داده و هیچگونه بازگشتی برای بیماری شما به وجود نیاید. اگر می‌خواهید بدون درد و خونریزی بیماری خود را درمان کنید حتما از پزشکان متخصص ما کمک بگیرید.

درمان بواسیر در مرکز تهران

برای درمان بیماری بواسیر در مرکز تهران ابتدا باید یک نوبت مشاوره درمان در مرکز تهران برای خود رزرو کنید. پس از دریافت نوبت می‌توانید در زمان مشخص به کلینیک مراجعه کرده تا نسبت به معاینه و بررسی بیماری شما توسط متخصص با تجربه در مرکز تهران اقدامات لازم انجام شده و درمان بیماری شما در زمان بسیار کوتاهی انجام گیرد. درمان بیماری بواسیر در مرکز تهرانبه صورت تضمین شده و با رعایت نکات کاملا بهداشتی انجام می‌شود.

وظیفه دکتر و متخصص بواسیر در مرکز تهران وظیفه دکتر و متخصص بواسیر در مرکز تهران

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

سخن پایانی

همانطور که اشاره کردیم برای درمان بیماری بواسیر می‌توانید از پزشک متخصص در مرکز تهران کمک بگیرید. شما می‌توانید بیماری خود را به صورت قطعی در کلینیک تخصصی ماه درمان کرده و پس از آن به راحتی به محل کار و زندگی خود باز گردید. هزینه‌های مورد نظر برای درمان بیماری بواسیر در مرکز تهران توسط کلینیک ما بسیار مناسب و به صرفه هستند. شما می‌توانید با هزینه‌های کمتر و در زمان بسیار کوتاهی نسبت به رفع بیماری خود اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]