جراحی بواسیر در شمال تهران در بهترین مراکز لیزر درمانی انجام می‌پذیرد. هزینه عمل با لیزر در مقایسه با عمل‌های جراحی دیگر پایین‌تر است. بهترین دکتر بواسیر در شمال تهران این بیماری را با استفاده از لیزر در یک جلسه درمان می‌کند. درمان بواسیر با لیزر به صورت سرپایی، بدون درد، بیهوشی و خونریزی و حتی بدون عوارض انجام می‌شود.

درمان قطعی بیماری بواسیر با لیزر در شمال تهران امروزه جایگزین روش‌های سنتی و سخت شده و تاکنون دارای نتایج رضایت بخش از سوی بیماران و پزشکان بوده است. به صورت کلی می‌توانیم ادعا کنیم که درمان با لیزر یکی از بهترین روش‌های درمانی است که امروزه در سراسر دنیا انجام می‌گیرد و همه پزشکان در کلینیک‌های درمانی خود به راحتی می‌توانند به صورت سرپایی بواسیر را با لیزر درمانی درمان کنند.

جراحی بواسیر در شمال تهران در بهترین مراکز لیزر درمانی انجام می‌پذیرد.

 

مزایای عمل لیزر هموروئید در کلینیک لیزر شمال تهران

عمل لیزر بواسیر یا هموروئید به صورت سرپایی در بیشتر مطب‌ها و یا کلینیک‌های پزشکی انجام می‌پذیرد. این نوع عمل دارای مزایای بسیار زیادی به شرح زیر است.

  • استفاده از بی حسی موضعی به جای ماده بیهوشی
  • نیاز نداشتن به استراحت مطلق و بستری در بیمارستان
  • برگشت سریع به زندگی و محل کار
  • نیاز نداشتن به پانسمان
  • نداشتن عوارض پس از عمل
  • کاهش احتمال بازگشت بواسیر و یا هموروئید در روش لیزر درمانی

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

با استفاده از جراحی لیزر در مراکز معتبر به راحتی می‌توانید بر بیماری بواسیر غلبه کنید. بیماری بواسیر یک بیماری ابتدایی است و به راحتی با انجام عمل لیزر فرد بیمار می‌تواند سلامتی خود را به دست آورد.

چند نوع جراحی هموروئید در کلینیک لیزر شمال تهران وجود دارد؟

بواسیر و یا هموروئید به گشاد شدن عروق در مقعد گفته می‌شود. درمان ابتدایی این بیماری به صورت استفاده از داروهای گیاهی امکان پذیر است. نوع پیشرفته‌تر زمانی است که به ترومبوز تبدیل می‌شود و پزشکان با توجه به تشخیص خود از عمل جراحی کتومی یا لیزر استفاده می‌کنند.

عمل جراحی کتومی دارای روش‌های مختلفی است و در این مورد جراحی، فرد با عوارض متعدد مواجه خواهد شد. از جمله روش‌های جراحی کتومی، روش جراحی باز، بسته، استاپلر، رابربند و اسفنگتروتومی داخلی – جانبی است. در این روش جراحی، با استفاده از تیغ جراحی زائده‌های به وجود آمده را برطرف کرده و در حین جراحی فرد خون زیادی را از دست می‌دهد و همچنین مدت زمان بهبود یافتن و طول درمان افزایش پیدا می‌کند.

در نهایت ممکن است بیماری دوباره عود کرده و برگشت نماید. بنابراین توصیه می‌کنیم که از روش جراحی لیزر استفاده کنید. همانگونه که می‌دانید بهترین جراحی هموروئید به صورت لیزری انجام می‌شود که فرد درد کمی را تحمل کرده و اصلا نیاز به بستری شدن ندارد و به سرعت می‌تواند زندگی عادی و طبیعی خود را از سر گیرد.

هزینه درمان و دکتر بواسیر در شمال تهران

اکثر افراد تصور می‌کنند که عمل جراحی با لیزر هزینه بیشتر از جراحی در بیمارستان دارد در صورتی که هزینه هر دو عمل جراحی یکسان است و فرد باید هزینه‌ای مشابه را در بیمارستان و یا مرکز جراحی بپردازد. با توجه به اینکه جراحی با لیزر دارای عوارض بسیار کمی است افراد رضایت کامل از این جراحی داشته و دوست دارند که جراحی خود را با لیزر در مراکز معتبر، مخصوصاً شمال تهران زیر نظر پزشک متخصص انجام دهند.

هزینه درمان و دکتر بواسیر در شمال تهران
هزینه درمان و دکتر بواسیر در شمال تهران

برای آنکه بتوانید، عمل جراحی لیزر موفقی داشته باشید بهتر است با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم درباره مراکز بهداشتی و دکتر بواسیر در شمال تهران را به دست آورید. بهترین دکتر بواسیر در شمال تهران در پیشرفته‌ترین مراکز بهداشتی و پزشکی حضور دارد و موفق‌ترین عمل‌های لیزر را برای بیماران انجام می‌دهند.

سخن پایانی

اگر به‌دنبال جراح و یا دکتر متخصص در شهرها و کلینیک‌های مختلف درمانی هستید بهتر است که در شمال تهران به دنبال پزشک متخصص و دکتر بواسیر در شمال تهران باشید. در مراکز درمانی شمال تهران بهترین متخصصان و پزشکان بیماری بواسیر را با لیزر درمان کرده و افراد به راحتی به زندگی و محل کار خود برمی‌گردند.

تمامی پزشکانی و دکتر درمان هموروئید در شمال تهران، از بهترین جراحان حال حاضر در کشور هستند و کلینیک‌های ساخته شده در این شهر از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای لیزر درمانی استفاده می‌کنند. از اینکه تا پایان مقاله “دکتر هموروئید در شمال تهران” با ما همراه بودید بسیار متشکریم. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.


جهت رزرو نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *