درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز

درمان هموروئید با لیزرد در منطقه پرواز
هزینه های درمان هموروئید با لیزرد در منطقه پرواز

درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز! هموروئید درواقع مجموعه ای از سیاهرگ های بدن است که در اطراف مقعد قرارمی گیرند. حال زمانی که به این ناحهی فشار زیادی واردشود، سیاهرگ های این بخش نیز التهاب پیدا می کنند. زمانی که این سیاهرگ ها به صورت توده ای از ناحیه مقعد بیرون می زنند، این زائده ها را هموروئید(بواسیر) می نامند. بیماری هموروئید بسته به میزان پیشرفت خود روش های درمانی متفاوتی دارد. ازجمله معروف ترین این روش های درمانی که می تواند نتایج رضایت بخشی داشته باشد، درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز است. در این مطلب اطلاعات بیشتری درباره این روش به شما ارائه می کنیم.

چه عواملی سبب بروز بیماری هموروئید می شود؟

عوامل بسیار زیادی در ایجاد بیماری هموروئید دخیل هستند که برخی از آنها را درادامه بیان می کنیم:

یبوست: یکی از مهم ترین دلایل بروز بیماری هموروئید، یبوست است. یبوست سبب می شود تا افراد هنگام اجابت مزاج زور زیادی بزنند و همین موضوع نیز سبب بروز هموروئید خواهدشد.

بارداری: بسیاری از خانم های باردار نیز به بیماری هموروئید مبتلا می شوند. در این دوران جنین فشاربسیارزیادی را به وریدهای لگن وارد می کند، همین موضوع نیز سبب پراکنده شدن رگ های مقعدی  و بروز بیماری هموروئید خواهدشد.

بسیاری از افراد بر این عقیده اند که بیماری هموروئید بیشتر در سنین بالا رخ می دهد. این موضوع تا حدودی می تواند درست باشد و اما برخی از اشتباهات رایج در سبک زندگی نیز سبب بروز این بیماری می شود. با این وجود بالارفتن سن را نیز می توان به عنوان یکی از علل بروز هموروئید نام برد.

اگر کار شما به صورتی است که دائما در حالت نشسته هستید، حتما ورزش های دیگر را نیز در برنامه روزانه خود بگنجانید. زیرا افرادی که مدت زمان زیادی در حالت نشسته هستند نیز مستعد بیماری هموروئید می باشند.

رابطه مقعدی نیز می تواند یکی از علل بروز بیماری هموروئید باشد.

درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز
هزینه های درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز

درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر

روش های درمانی متفاوتی برای بیماری هموروئید وجوددارد که براساس شدت بیماری انتخاب می شوند. اگر بواسیر در مراحل ابتدایی بیماری شناخته شود و به عبارت دیگر در همان ابتدا بیمار به پزشک مراجعه کند، با روش های سرپایی قابل درمان خواهد بود. در مراحل ابتدایی بیماری پزشک می تواند با کوچک کردن بواسیر از گسترش آن جلوگیری کرده و درنهایت نیز آن را درمان کند. اما از بهترین روش های درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر است که می تواند به صورت صددرصد بیماری را درمان کند و البته عوارض آن نیز به مراتب کمتر می باشد. لیزر هموروئید به دو روش متفاوت صورت می گیرد که درادامه به بررسی آنها می پردازیم:

اشعه درمانی RC: برای درمان هموروئید درجه یک و دو از این لیزر استفاده می شود. درواقع این اشعه کمک می کند تا تمامی توده ها از بین بروند و نتیجه به صورت سریع حاصل شود. دقت داشته باشید استفاده از این اشعه هیچ خونریزی را در پی نخواهدداشت.

لیزرCO2: از این لیزر برای درمان هموروئید درجه سه و چهار نیز استفاده می شود. هموروئید سه و چهار پیشرفته است و در آن رگ ها به صورت کامل بیرون زده است که با استفاده از لیزر CO2 می توان آنها را از بین برد.

چرا بهتراست درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز را در مقابل جراحی سنتی انتخاب کنیم؟

در روش جراحی سنتی بیمار نیاز به بیهوشی و بستری در بیمارستان دارد که البته بیهوش شدن خود عوارضی را برای بیمار در پی خواهدداشت. پس از انجام جراحی های سنتی نیز باید بیمار برای مدت زمان قابل توجهی مراقبت های لازم را از بخیه و جای زخم داشته باشد در غیراین صورت مستعد عفونت های احتمالی خواهدبود. البته باید بدانید که استفاده از روش های قدیمی به صورت صددرصد شما را از شر بیماری راحت نمی کند  و بیماری شما قابل بازگشت خواهدبود.

بی اختیاری در دفع نیز بدترین عارضه ای است که می تواند پس از انجام عمل جراحی سنتی برای درمان هموروئید به سراغتان بیاید. با بیان تمامی این موارد متوجه شدید که چرا می گوییم بهتراست درمان هموروئید با لیزر در منطقه پرواز را آغاز کنید و به دنبال روش های سنتی نباشید. درمان با لیزر هیچ یک از این مشکلات را ندارد به همین دلیل نیز به عنوان بهترین روش درمانی از آن یاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *