جراحی و درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه

جراحی و درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه تهران
جراحی و درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه تهران

درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه | هموروئید یکی از بیماری های شایعی است که نیمی از مردم جهان آن را تجربه می کنند. این بیماری در مقعد و انتهای راست روده بروز پیدا می کند که بسیاری از افراد درباره آن اطلاعات زیادی ندارند. از این رو نیز برای درمان آن اقدام نمی کنند زیرا تصور می کنند به صورت خود به خود درمان خواهدشد. در صورت اینکه علائم این بیماری تنها با مصرف دارو و انجام عمل جراحی از بین خواهند رفت. ازجمله جدیدترین روش های درمانی می توان به جراحی و درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه اشاره کرد که در ادامه اطلاعات بیشتری درباره آن ارائه می کنیم.

بیماری هموروئید چیست؟

رگ های خونی که اطراف مقعد وجوددارند، انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایرعروق دارند. حال در این میان ممکن است شرایطی نظیر بروز یبوست های طولانی مدت سبب کشیدگی و یا پارگی این رگ ها شود. در این حالت بیماری بواسیر بروز پیدا می کند. بسیاری از افراد تا زمان پیشرفته شدن این بیماری از بیان ان خجالت می کشند و پس از پیشرفته شدن آن نیاز به درمان جدی دارند.از این رو نیز بهتراست در همان زمان بروز علائم اولیه بیماری نزد دکتر بواسیر مراجعه کنید تا با تغییر رژیم غذایی بتوانید از بروز علائم آن جلوگیری کنید. البته امروزه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در ضرابخانه می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند.

درمان سریع بواسیر خارجی "هموروئید باد کرده"
درمان سریع بواسیر خارجی “هموروئید باد کرده”

بیماری هموروئید چه علائمی را در پی خواهدداشت؟

بیماری هموروئید می تواند خفیف و یا شدید باشد و برهمین اساس نیز برای درمان آن اقدامات لازم انجام می شود. با این وجود اگر علائم زیر را داشتید فورا به پزشک مراجعه کنید:

  • احساس دفع ناکامل مدفوع
  • خونریزی از مقعد که می تواند همراه با درد و یا بدون درد
  • احساس وجود توده های گوشتی در اطراف مقعد
  • خروج ترشحات لزج پس از مدفوع کردن
  • احساس درد به هنگام اجابت مزاج

درست است که هریک از موارد بررسی شده نمی تواند به صورت صددرصد بیان کند که شما به بیماری هموروئید مبتلا شده اید زیرا علائم این بیماری بسیارشبیه به شقاق است. با این وجود می توانید با بررسی شرح حال خود به پزشک روش درمان درستی را برای آن بیابید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد برای درمان هموروئید اقدام نمی کنند، ترس از بیمارستان و عمل جراحی با چاقو می باشند. برای این افراد باید بگوییم امروزه روش های جدیدی برای درمان هموروئید وجوددارد که در آنها هیچ خونریزی نخواهیدداشت. این روش با عنوان درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه شناخته می شود که می تواند به صورت کامل بیماری را درمان کند. در این روش با تاباندن یکپارچه لیزر co2 این زائده های گوشتی برداشته می شوند و درمان به خوبی صورت می گیرد.

در این روش هیچ نیازی به بستری و یا پانسمان ندارید و زودتر از آنچه تصور می کنید، می توانید به زندگی روزمره برگردید. برای انجام درمان و جراحی هموروئید با لیزر در ضرابخانه باید به سراغ بهترین پزشک و کلینیک ها بروید که تجربه لازم را در این باره دارند. سعی کنید قبل از انتخاب یک کلینیک لیزر بواسیر حتما با افرادی که قبلا در این مکان عمل جراحی داشته اند، صحبت کنید. بدین ترتیب می توانید با اطمینان بیشتری برای انجام این عمل تصمیم بگیرید.

درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه- کلینیک فوق تخصصی بیماری مقعدی
درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه- کلینیک فوق تخصصی بیماری مقعدی

برتری جراحی هموروئید با لیزر نسبت به روش های سنتی

شاید با خود بگویید درمان و جراحی هموروئید با لیزر در ضرابخانه نسبت به روش های سنتی چه مزایای دارد که باید آن را انتخاب کنیم. لازم است بدانید در روش های سنتی فرد در حین انجام عمل درد و خونریزی قابل توجهی را تحمل خواهد کرد و البته پس از عمل نیز باید مراقبت های لازم را به خوبی انجام دهد تا به عفونت های احتمالی مبتلا نشود. این درحالی است که درمان هموروئید با لیزر در ضرابخانه کمترین میزان درد را برای افراد خواهد داشت و نیاز به مراقبت خاصی هم ندارد.

در روش های سنتی احتمال برگشت بیماری به مرورزمان وجوددارد و حتی این احتمال نیز وجوددارد که فرد به بی اختیاری مدفوع دچار شود. اما در استفاده از لیزر عملا بیماری به صورت صددرصد درمان می شود و به علاوه هیچ عوارض دیگری از جمله بی اختیاری مدفوع را برای بیمار در پی نخواهد داشت. تمامی این موارد سبب می شود تا بیان کنیم که درمان با لیزر جز بهترین روش هایی است که می توانید برای درمان هموروئید از آن کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *