درمان هموروئید با لیزر در جابری | بیماری هموروئید بیماری است که در اثر فشار به ورید های ناحیه مقعدی و تورم آن ها به وجود می آید. خارش، سوزش و خونریزی از نشانه های هموروئید هستند. بیماری هموروئید می تواند موجب کم خونی و در نتیجه فقر آهن، ضعف و خستگی و عوارض دیگر شود. با این حال نباید نگران باشید زیرا هموروئید درمان های مختلفی دارد.

درمان هموروئید با لیزر سریعترین و جدیدترین روش درمانی است. شما می توانید با درمان هموروئید با لیزر در جابری به راحتی این بیماری را مهار کنید و نگران عوارضی مثل عوارض بیهوشی و یا زخم و عفونت نباشید.

هموروئید و شقاق

هموروئید با شقاق هردو از بیماری های مقعدی هستند. همان طور که درمان هموروئید با لیزر امکان پذیر است در مورد شقاق نیز همین طور است. اما لازم است تفاوت های این دو بیماری شناخته شوند تا در مورد نحوه رفتار با عارضه بتوان تصمیم گرفت. برای مثال باید گفت تمرینات کگل تمریناتی هستند که باعث بهتر شدن عوارض هموروئید بعد از بهبود زخم می شوند. در عوض تمرینات کگل در صورت داشتن بیماری شقاق باعث بدتر شدن این بیماری و ضعف بیمار می شود. در ادامه ی این مقاله به بررسی تفاوت های بیماری هموروئید و شقاق می پردازیم.

راه های تشخیص هموروئید و درمان آن
راه های تشخیص هموروئید و درمان آن

علت بروز هموروئید و شقاق

دلایل بروز این دو بیماری بسیار شبیه هم هستند. یبوست، رژیم غذایی نامناسب، استفاده ی زیاد از ملین ها، فشار حین بارداری و زایمان، رابطه جنسی آنال به تعداد زیاد همه باعث بروز شقاق و هموروئید می شوند.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

تفاوت هموروئید با شقاق

هردوی این بیماری ها با درد، خونریزی و خارش همراه هستند. درمان هموروئید با لیزر صورت می گیرد و شقاق نیز همین طور است. مهم ترین تفاوتی که می توان برای شقاق و هموروئید برشمرد این است که ظاهرشان با هم متفاوت است. هموروئید نوعی برآمدگی است که در نتیجه تورم رگ ها به وجود می آید، این در حالی است که شقاق مثل ترک و زخم در اطراف مقعد ایجاد می شود. در هموروئید بیمار همواره درد دارد اما درد شقاق در هنگام اجابت مزاج بیشتر می شود.

به طور کلی تشخیص این که بواسیر یا شقاق رخ داده است می تواند سخت باشد و بیمار در منزل نتواند آن را تشخیص دهد. به خصوص اگر هموروئید داخلی باشد نمی توان ظاهر آن را دید. با مراجعه به پزشک بواسیر، پزشک می تواند از چند طریق متوجه شود بیماری مقعدی ای که باعث رنج بیمار شده، شقاق است یا هموروئید. این روش ها عبارت اند از:

• آنوسکوپی
• کلونوسکوپی
• سیگموئیدوسکوپی

هر سه ی این روش ها روشی برای دیدن داخل بدن است. پزشک می تواند از آن چه درون بدن رخ می دهد مطمئن شود و بتواند با اطمینان، درمان لازم را برای شما تجویز کند.
این دو بیماری در درمان نیز تفاوت هایی دارند. درمان هموروئید با لیزر ممکن است اما برای شقاق می توان از دیگر درمان ها مثل استفاده از دارو نیز استفاده کرد.

در درمان هموروئید با لیزر در جابری، هموروئیدی به طور کلی برداشته می شود، اما برای شقاق به این گونه نیست. شقاق تا 65 درصد به درمان های دارویی پاسخ مثبت می دهد و می تواند با همین درمان ها ترمیم شود. پمادهای آنتی فیشر و برخی درمان های خانگی از جمله راه های درمان بیماری هستند.

علت بروز و علائم انواع هموروئید و بهترین راه درمان
علت بروز و علائم انواع هموروئید و بهترین راه درمان

درمان هموروئید با لیزر در جابری

همان طور که متوجه شدید باید بتوانید تفاوت بین هموروئید و شقاق را تشخیص دهید. اگر پزشک به اشتباه هموروئید را شقاق تشخیص دهد، درمان دیگری نیز تجویز می کند که می تواند موجب درد کشیدن بیشتر و صرف هزینه و زمان اضافی شود. مرکز تخصصی لیزر هموروئید که در زمینه تشخیص و درمان هموروئید با لیزر در جابری فعالیت می کند، کمک بزرگی به شما در این زمینه است.

پروفسور به بو که در این مرکز به درمان هموروئید با لیزر در جابری و تشخیص آن می پردازند، دارای معتبرترین مدارک جراحی بیماری های رکتوم و کولون از مراکز امریکایی و اروپایی هستند. با مراجعه به پزشک مجرب و مطمئن، می توانید مطمئن باشید درمان هموروئید با لیزر در جابری به بهترین شکل انجام می شود و هزینه و زمان اضافی متحمل نمی شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز تخصصی لیزر هموروئید تماس حاصل بفرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *