جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز | هموروئید یکی از بیماری های شایعی است که اغلب در سنین میانسالی افراد را درگیر می کند. درواقع می توان گفت بواسیر همان رگ های متورمی است که در پایین ترین قسمت مقعد قرارمی گیرد.

بواسیر به عنوان یک توده شناخته می شود که روش های پیشگیری از آن بسیارساده است. کافیست اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید. در این مطلب اطلاعات بیشتری در زمینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز به شما ارائه می کنیم.

بیماری هموروئید چه علائمی دارد؟
بیماری هموروئید چه علائمی دارد؟

بیماری هموروئید چه علائمی دارد؟

بیماری هموروئید علائم بسیارزیادی دارد که بهتراست از آنها اطلاع داشته باشید. با اطلاع از این علائم به محض بروز آن می توانید به پزشک بواسیر مراجعه کنید. در ادامه به بررسی علائم این بیماری می پردازیم:

 • خونریزی هنگام دفع
 • درد در ناحیه مقعد
 • احساس سوزش و خارش در هنگام دفع
 • دفع ناکامل مدفوع
 • وجود توده های گوشتی در اطراف مقعد
 • خروج ترشحات لزج و بی رنگ

با بروز هریک از علائم بالا به سرعت باید به پزشک مراجعه کنید زیرا در مراحل ابتدایی بیماری می توان به سرعت و بدون مشکل آن را درمان کرد. اما در صورت پیشرفته شدن آن نیاز به درمان های پیشرفته تری نظیر درمان با لیزر خواهدبود.

عوامل خطر هموروئید

بیماری هموروئید در برخی از موارد به صورت ژنتیکی از والدین به فرزند منتقل می شود. پس اگر والدین شما دچار این بیماری هستند، احتمالا شما نیز به این بیماری درگیر خواهیدشد. البته موارد دیگری نظیر بلندکردن وسایل سنگین، چاقی و یا فشار زیاد به بدن نیز می تواند خطر بروز بیماری هموروئید را بالاتر ببرد.

برخی از افراد که به مدت زمان طولانی در حالت نشسته هستند و استراحتی ندارند نیز به این بیماری مبتلا خواهندشد. این احتمال وجوددارد که در دوران بارداری نیز به بیماری هموروئید مبتلا شوید. زیرا در این زمان رحم بزرگ می شود و درنتیجه آن فشار به رگ های روده بزرگ وارد شده و سبب بروز بیماری هموروئید خواهدشد.

درمان خانگی بیماری هموروئید

در بسیاری از موارد اگر شما برای درمان بیماری هموروئید اصلاح وعده های غذایی داشته باشید، به راحتی می توانید در همان مراحل ابتدایی این بیماری را درمان کنید. البته درمان خانگی دیگری نیز برای این بیماری وجوددارد که درادامه به بررسی آنها می پردازیم:

 1. برای درمان سوزش و خارش بیماری هموروئید می توانید از شیاف دارویی لیدوکائین و یا هیدروکورتیزون استفاده کنید.
 2. بهتراست مایعات بیشتری مصرف کنید تا مدفوع نرم تری داشته باشید.
 3. می توانید به مدت ده دقیقه هر روز در وان آب گرم بنشینید. اینکار به تسکین درد شما کمک زیادی خواهدکرد.
 4. مصرف داروهای ملین به بهبود بیماری هموروئید کمک خواهدکرد.
 5. برای پاک کردن مقعد هم حتما از دستمال مرطوب و نظایر اینها استفاده کنید.
 6. برای کاهش تورم بیماری هموروئید می توانید از کمپرس آب سرد کمک بگیرید.
 7. استفاده از مسکن های عادی به شما برای تسکین درد کمک خواهدکرد.

با همین روش های ساده می توانید عوارض ناشی از بیماری هموروئید را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز یکی از جدیدترین روش های درمانی است که به دلیل عوارض کمی که دارد، به شدت مورد توجه است. این روش درمانی در مقابل روش های سنتی مزایای بسیاری دارد که ازجمله آن می توان عدم نیاز به بستری و بیهوشی اشاره کرد. در ادامه به بررسی سایر مزایای این روش می پردازیم:

 1. جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز با بی حسی موضعی انجام می شود و پس از یک روز استراحت می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.
 2. با این روش درمانی به صورت صددرصد از شر بیماری هموروئید راحت می شوید و احتمال برگشت آن صفر است. درحالی که برای سایر روش های درمانی سنتی احتمال برگشت بیماری نیز وجوددارد.
 3. اشعه لیزری که  در جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز استفاده می شود خود به روند ترمیم بیماری نیز کمک می کند.
 4. در حین این عمل بیمار درد بسیارکمتری را نسبت به روش های سنتی تحمل می کند. به همین دلیل نیز اگر راحتی خودتان در هنگام درمان برای شما اهمیت دارد، می توانید از درمان با لیزر کمک بگیرید.
 5. در این روش از بخیه استفاده نمی شود به همین دلیل نیز نیاز به عوض کردن پانسمان نیز نخواهدبود.
 6. جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز عوارض چندانی را برای بیمار به همراه نخواهد داشت.
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در بلوار کشاورز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *