فناوری لیزر در علم پزشکی مدت هاست مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل مزایایی که دارد سبب شده است جراحی با لیزر بسیار رایج شود. استفاده از لیزر برای عمل جراحی برای بیماری های مرتبط به بیماری های مربوط به ناحیه مقعد نیز گسترش یافته است. در این مطلب تصمیم گرفته ایم درباره درمان هموروئید با لیزر در امیرآباد و یا همان بواسیر و البته راه های پیشگیری از آن صحبت کنیم. به علاوه اینکه برای شما خواهیم گفت چرا درمان بواسیر با لیزر در امیرآباد رواج پیدا کرده است؟

بیماری بواسیر چیست؟

در بیماری بواسیر شاهد این هستیم که رگ های انتهای روده و نیز ناحیه مقعد متورم می شود و درپی این اتفاق درد و خونریزی شدید در این ناحیه رخ می دهد. بدی بیماری های ناحیه مقعد این است که افراد از بیان این بیماری ها شرم دارند.

اما در این مطلب اطلاعات کافی را درباره این بیماری برای شما شرح خواهیم داد. اگر نیاز به دریافت اطلاعات در این باره دارید تا انتهای مطلب درمان هموروئید با لیزر در امیرآباد، ما را همراهی کنید.

درمان بیماری بواسیر با لیزر در امیر آباد تهران
درمان بیماری بواسیر با لیزر در امیر آباد تهران

انواع مختلف بیماری بواسیر

در بیماری بواسیر اشکال مختلفی از علائم آزار دهنده شما را خواهند رنجاند. بواسیر دو حالت داخلی و خارجی دارد. تفاوت این اشکال مختلف بیماری این است که در یکی عصب گیری بیشتر می باشد و به تبع درد بیشتری فرد را آزار می دهد. در مدل دیگر این بیماری خونریزی فرد را آزار می دهد و درد کمتر است. در هر حالت نباید با بروز این بیماری دست روی دست گذاشت و درمان آن را به تعویق انداخت.

درمان هموروئید با لیزر در امیرآباد

در بیماری بواسیر درد و البته خونریزی از ناحیه مقعد به شدت افراد را آزار می دهد. البته این بیماری از نظر محل بروز بیماری به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود. میزان درد و البته عصب گیری در این دو نوع از این بیماری متفاوت است. در یکی درد بیشتر و خونریزی کمتر است و در دیگری عکس این وضعیت صادق است. آنچه دارای اهمیت است این است که لیزر گزینه بسیار مناسبی برای جراحی می باشد.

جراحی و درمان هموروئید با لیزر در امیرآباد اولین مزیتی که دارد، درد کم می باشد. از طرف دیگر خونریزی در این روش جراحی نسبت به روش های سنتی جراحی بسیار کمتر می باشد. مزیت دیگری که لیزر دارد این است که نسبت به روش های سنتی جراحی فرد به استراحت کمتری نیاز دارد. نکته مهم دیگر این است اگر بیماری های ناحیه مقعد را با لیزر درمان کنید خواهید دید که عود مجدد بیماری احتمالش نزدیک صفر است.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

پیشگیری از بواسیر

همه افراد ترجیح می دهند از بروز بیماری پیشگیری کنند تا اینکه با بروز بیماری و پس از تحمل درد های بسیار فکری برای درمان این بیماری کنند. سختی های بیماری بواسیر هم بسیاری را از ابتلا به این بیماری ترسانده است. اگر به دنبال این هستید تا محدودیت ها و درد های این بیماری را تحمل نکنید راه های زیر را عملی کنید:

  • آب کافی بنوشید: نوشیدن سبب نرم تر شدن مدفوع می شود و همین امر سبب می شود برای دفع مدفوع فشار زیادی به روده و مقعد وارد نشود. در این صورت احتمال بروز بواسیر نیز کاهش خواهد یافت.
  • سبزیجات کافی را در رژیم غذایی خود داشته باشید: سبزیجات سبب بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. بدون شک این بهبود کارکرد سبب می شود تا شما عزیزان برای دفع مدفوع فشار کمتری به مقعد وارد کنید.
  • اضافه وزن: یکی از اصلی ترین عوامل موثر بر بیماری های ناحیه مقعد می باشد. اجازه افزایش وزن و افزایش توده چربی به خود ندهید. اضافه وزن تاثیر بسیار مشهودی در بروز سایر بیماری ها نظیر کیست مویی نیز می شود.
  • بارهای سنگین بلند نکنید: بلند کردن بارهای سنگین نتیجه اش افزایش فشار به ناحیه مقعد می باشد. در نتیجه احتمال بروز بیماری بواسیر به طرز عجیبی افزایش می یابد.
روش های پیشگیری از بواسیر
روش های پیشگیری از بواسیر

سخن آخر

در این مطلب برای شما عزیزان درباره خدمات درمان و جراحی هموروئید با لیزر در امیرآباد صحبت هایی را مطرح کردیم. بیماری بواسیر مانند سایر بیماری های مربوط به ناحیه مقعد معایب زیادی دارد. هم سبب درد و خونریزی بسیار می شود و هم افراد از گفتنش شرم دارند. اما دیگر جای نگرانی نیست. اگر شما هم به دنبال دریافت این خدمات هستید ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید، در خدمت شما هستیم. در سریع ترین زمان درمان هموروئید با لیزر در امیرآباد را تجربه خواهید کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *