درمان فیستول با لیزر در شمال تهران یکی از روش‌هایی است که معمولا برای درمان این بیماری مورد استفاده قرار می‌دهند. به طور کلی باید بدانید که درمان کردن فیستول نیازمند آن است که ابتدا مقدار و شدت بیماری به خوبی مورد تشخیص قرار گیرد تا بتوانید درمان مناسب برای آن‌ها را انتخاب کنید. زمانی که بتوانید درمان مناسبی را انجام دهید، مسلما می‌توانید خیال خود را از نتیجه درمان نیز راحت کنید. برای این کار بهتر است به ادامه مقاله درباره درمان فیستول با لیزر در شمال تهران توجه داشته باشید.

اطلاعاتی درباره بیماری فیستول

اگر بخواهیم بیماری فیستول را به صورت دقیق شرح دهیم، باید بگوییم که این بیماری می‌تواند مربوط به ایجاد شدن مجرایی در بین بافت‌های مختلف باشد که در اطراف مقعد و راست روده قرار گرفته‌اند. به طور مثال ممکن است این مجرای باریک بین مقعد و مثانه، مقعد و رحم و یا حتی مقعد و واژن ایجاد شود که هر کدام از آن‌ها می‌تواند خطرات زیادی داشته و سبب شود تا فرد دچار عارضه‌ها و مشکلات بسیار زیادی شود.

درمان فیستول با لیزر از روش‌های درمان بیماری فیستول
درمان فیستول با لیزر

درمان فیستول با استفاده از لیزر

یکی از موارد بسیار مهمی که در زمینه درمان کردن فیستول‌ها وجود دارد مربوط به استفاده از بهترین دستگاه لیزر برای درمان این بیماری است. در گذشته و پیش از آن که درمان لیزر با این دستگاه رایج شود، لازم بود که از عمل جراحی و بخیه زدن و برش برای درمان انواع فیستول‌ها استفاده شود. هم بخیه زدن و هم برش‌های موجود می‌توانستند سبب شوند تا بیمار در طول دوران نقاهت پس از عمل جراحی دچار عفونت و درد و خونریزی شود. از سوی دیگر نیز ریسک انجام عمل بالا بود و می‌توانست عوارض زیادی از جمله بازگشت بیماری را با خود در پی داشته باشد.

اما استفاده کردن از روش درمانی لیزر می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. لیزر در حقیقت می‌تواند دارای مزیت‌های بسیاری باشد که روش عمل جراحی از آن‌ها بی‌بهره است و به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم تا در این مورد به خوبی و به صورت شفاف آگاهی پیدا کرده و سپس عمل کنید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

مزایای درمان فیستول با لیزر در شمال تهران

اما مزیت‌های درمان کردن فیستول با استفاده از لیزر به چه صورت است؟ چند مورد از مهم‌ترین مزیت‌هایی که در درمان کردن فیستول با استفاده از روش درمانی لیزر وجود دارد را بیان خواهیم کرد.

درمان قطعی

اولین ویژگی و مزیت استفاده کردن از این روش مربوط به درمان قطعی می‌شود که در پی استفاده از لیزر به وجود می‌آید. با استفاده از لیزر دیگر نگران این موضوع نیستید که باز هم فیستول شما عود پیدا کند. مسلما این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

بدون درد و خونریزی

مورد بعدی در‌خصوص آن است که این روش درمانی سبب می‌شود که بیمار هیچ‌گونه دردی را احساس نکند و از سوی دیگر نیز باعث می‌شود تا هیچگونه خونریزی رخ ندهد. همین مسئله برای کسانی که دچار کم خونی هستند و یا آستانه تحمل درد پایینی دارند، می‌تواند یک مزیت مهم به حساب بیاید.

درمان در مدت کم

عمل لیزر فیستول صرفا در یک جلسه یک ساعته می‌تواند به پایان برسد. همین موضوع باعث می‌شود تا افرادی که نیاز دارند سریعا به روتین زندگی خود برگردند، عمل لیزر فیستول را ترجیح دهند.

مزایای درمان فیستول با لیزر در شمال تهران
مزایای درمان فیستول با لیزر در شمال تهران

جمع بندی

همان طور که میدانید شمال تهران یکی از مناطق تهران است که احتمالا پزشکان حاذق خوبی نیز دارد. با این وجود بهتر است در بین پزشکانی که در این شهر وجود دارند، حتما یک پزشک با سابقه و ماهر را پیدا کنید که بتوانید به سادگی از روشهای درمانی او استفاده نمایید. هزینه درمان فیستول با لیزر در این شهر می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و مسلما لازم است تا حتما نسبت به این موضوع آگاهی کامل را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می‌توانید با شماره‌های کلینیک تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *