درمان فیستول با لیزر در شرق تهران

جراحی فیستول با لیزر در شرق تهران بدون درد و خونریزی
جراحی فیستول با لیزر در شرق تهران بدون درد و خونریزی

درمان فیستول با لیزر در شرق تهران یک روش درمانی بسیار عالی برای افرادی است که در این شهر ساکن هستند. لیزر امروزه یکی از بهترین روش‌های درمانی است که می‌تواند جایگزین روش‌های درمانی سنتی باشد. لیزر یک روش درمانی بسیار موثر برای درمان بیماری فیستول است.

این روش درمانی یک روش مطمئن و موثر است که عوارض بسیار کمتری نسبت به روش‌های سنتی دارد. از طریق لیزر می‌توانید فیستول خود را بدون هیچ گونه درد و خونریزی درمان کنید. امروزه روش درمانی با لیزر یک روش درمانی که است میزان موفقیت بسیار بالایی دارد و هیچ گونه خطری ندارد پس می‌توان با اطمینان گفت که این روش درمانی یکی از مناسب‌ترین روش‌های درمانی به حساب می‌آید.

چگونه بفهمیم به فیستول دچار شده‌ایم؟

برای این که متوجه شوید به فیستول دچار شده‌اید باید به پزشک مراجعه کنید و پزشک با معاینه می‌تواند متوجه این بیماری شود. در برخی از افراد هم این بیماری قابل تشخیص نیست و فرد باید سونوگرافی و یا ام آر آی انجام دهد.

سونوگرافی اندوانال یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص این بیماری است و این روش می‌تواند به طور دقیق مشخص کند که آیا شما به این بیماری دچار شده‌اید یا نه و می‌تواند ضخامت اسفنکتر خارجی و حتی داخلی را به خوبی به شما نشان دهد. یکی دیگر از مزیت‌های این روش این است که می‌توانید متوجه شوید که فیستول به کدام بخش از اطراف مقعد راه پیدا کرده است و مسیر را نشان می‌دهد.

درمان فیستول با لیزر در شرق تهران
درمان فیستول با لیزر در شرق تهران

برای رزرو نوبت کلیک کنید

در روش ام آر آی هم می‌توانید به طور دقیق ارتباط دقیق اسفنکتر و مسیر فیستول را به خوبی متوجه شوید. این بیماری دارای خونریزی و درد است و در برخی از بیماران ممکن است در محل فیستول ترشحاتی خون آلود و یا چرکی مشاهده شود. در برخی از افراد از سوراخ‌های فیستول ممکن است مدفوع خارج شود که باعث آزار افراد می‌شود.

هزینه لیزر فیستول

جراحی فیستول با لیزر در شرق تهران یک درمان سرپایی است که احتیاجی به بیهوشی و بستری ندارد و تقریبا به دلیل سرپایی بودن و عدم نیاز به بستری هزینه‌های آن بسیار پایین‌تر است. برای برآورد دقیق هزینه درمان فیستول، نیاز به بررسی دقیق معاینات پزشکی و اندازه و نوع فیستول می‌باشد و بعد می‌توان گفت که هزینه لیزر فیستول چقدر می‌باشد. درمان فیستول با لیزر در شرق تهران یک روش غیر قابل بازگشت است. در صورتی که در روش‌های جراحی امکان بازگشت بیماری وجود دارد و شما باید دوباره هزینه درمان پرداخت کنید پس استفاده از روش درمان فیستول با لیزر در شرق تهران بسیار به صرفه‌تر و موثرتر است.

مزایای استفاده از روش لیزر برای درمان فیستول

  • هیچ گونه درد و خونریزی در این روش درمانی وجود ندارد.
  • در این روش اثری از تیغ جراحی نیست.
  • این درمان نیاز به تعویض پانسمان ندارد.
  • پروسه درمانی لیزر بسیار کمتر است و فرد بیمار دوره نقاهت را تجربه نمی‌کند.
  • در این روش درمانی نیازی به بیهوشی نمی‌باشد و با بی حسی انجام می‌شود.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

درمان فیستول با لیزر در شرق تهران

همان گونه که گفته شد یکی از بهترین و موثرترین روش‌های‌ درمان فیستول درمان با لیزر در شرق تهران است. این روش درمانی دارای طرفداران بسیار زیادی است و محبوبیت بسیار زیادی دارد چون این درمان هیچ گونه درد و خونریزی ندارد.

جراحی فیستول با لیزر در شرق تهران بدون درد و خونریزی
جراحی فیستول با لیزر در شرق تهران بدون درد و خونریزی

درمان فیستول با لیزر در شرق تهران توسط اشعه مادون قرمز انجام می‌شود که این اشعه باعث ترمیم بافت‌های فیستول می‌شود و در نتیجه فیستول درمان می‌شود. دوره نقاهت درمان با فیستول بسیار کم است و تنها نیاز به یک سری مراقبت‌ها دارد که با مراقبت درست می‌توانید از بازگشت فیستول جلوگیری کنید. برای درمان فیستول با لیزر در شرق تهران باید یک سری موارد را رعایت کنید:

  • مصرف داروهای آنتی بیوتیک و مسکن مطابق دستور پزشک
  • دوش آب گرم و حمام به صورت روزانه
  • استفاده از فیبرکافی، سبزیجات و میوه برای انجام دفع راحت‌تر
  • رعایت کردن بهداشت مقعد
  • جلوگیری و پرهیز از ایجاد فشار در این ناحیه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *