یکی از بیماری‌های مقعدی که به دلایل مختلف در این ناحیه به وجود می‌آید شقاق نام دارد. برای درمان بیماری شقاق می‌توان از روش‌های مختلف استفاده کرد. تیغ جراحی یکی از روش‌های رایجی بود که تا چندین سال اخیر برای درمان این بیماری استفاده می‌شد. امروزه در کلینیک‌های مختلف درمان شقاق با لیزر در تهران از روش لیزر درمانی برای درمان قطعی بیماری شقاق استفاده می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره درمان شقاق با لیزر در تهران این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

بیماری شقاق چیست؟

بیماری شقاق یا همان فیشر به زخمی می‌گویند که به دلایل مختلف در پوشش سلولی و در ناحیه مقعد به وجود می‌آید. در برخی مواقع بیماری شقاق به صورت یک زخم در اطراف ناحیه مقعد است که در هنگام دفع مدفوع درد شدیدی را برای فرد بیمار ایجاد می‌کند.

اگر شما به این بیماری دچار شوید باید با سرعت بالا به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا بیماری شما را درمان کند. اگر بیماری شقاق شدت زیادی پیدا کند درد بسیار زیادی در ناحیه مقعد به وجود خواهد آمد که گاهی تحمل کردنی نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شقاق واژینال کلیک کنید.

درمان فیشر با لیزر در تهران
درمان فیشر با لیزر در تهران

 

علت ایجاد شقاق

برای به وجود آمدن هر بیماری در بدن انسان دلایل مختلفی وجود دارد. ایجاد شقاق در ناحیه مقعد نیز به دلایل مختلف از جمله یبوست شدید و بیرون‌روی طولانی مدت ممکن می‌شود. گاهی اوقات به دلیل زایمان طبیعی و فشاری که به ناحیه آنال وارد می‌شود بیماری شقاق به وجود می‌آید. تغذیه و سبک زندگی تاثیر بسیار زیادی در ایجاد این بیماری دارد.

افرادی که در محل کار خود باید زمان بسیار زیادی را به صورت نشسته بگذرانند بیشتر به این بیماری دچار خواهند شد. وزن زیاد هم می‌تواند فشار زیادی به ناحیه مقعد وارد کرده و بیماری شقاق را به وجود آورد. در مواردی که فیشر مزمن نباشد، شما می توانید با روش های درمان خانگی شقاق مقعدی به درمان این بیماری کمک نمایید.

انواع بیماری شقاق

از انواع بیماری شقاق می‌توان به شقاق حاد و شقاق مزمن اشاره کرد. بیماری شقاق حاد در مراحل اولیه به وجود می‌آید که درد و خونریزی زیادی در ناحیه مقعد نیز دارد. اگر این بیماری را در اسرع وقت درمان نکنید به شقاق مزمن تبدیل می‌شود. شقاق مزمن بسیار شدیدتر از شقاق حاد است که گاهی اوقات قابل تحمل نبوده و حتماً باید با یک روش قطعی درمان شود.

لیزر درمانی شقاق

یکی از روش‌های قطعی برای درمان بیماری شقاق لیزر درمانی است. استفاده از این روش به دلایل مختلفی است. یکی از دلایل اصلی برای استفاده درمان شقاق با لیزر در تهران قطعی بودن روش درمان و عدم بازگشت بیماری می‌باشد. البته توجه داشته باشید که عدم بازگشت بیماری در صورتی اتفاق می‌افتد که شما از پزشک متخصص بخواهید با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها از این روش برای درمان بیماری شما استفاده کند.

به دلیل عدم استفاده از داروهای بیهوشی در روش لیزر درمانی شما هیچگونه عوارضی پس از درمان خود نخواهید داشته و می‌توانید پس از درمان بدون هیچ گونه خونریزی و پانسمان به محل کار و فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

درمان شقاق با لیزر در تهران
جراحی و درمان شقاق با لیزر در تهران

برای درمان بیماری شقاق با روش لیزر درمانی به صورت قطعی و تضمین شده می‌توانید به کلینیک ما در تهران مراجعه نمایید. درمان شقاق با لیزر در تهران در یک محیط کاملا بهداشتی انجام خواهد شد و شما می‌توانید به صورت غیرحضوری یک نوبت برای خودتان رزرو کرده و به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

درمان شقاق با لیزر در تهران با مجوزهای لازم انجام خواهد شد و از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای استفاده از روش لیزر درمانی استفاده خواهیم کرد. اگر در تهران زندگی می‌کنید هم می‌توانید به راحتی با مراجعه حضوری به کلینیک ما مورد درمان قرار گرفته و در زمان بسیار کوتاهی بیماری خود را برطرف نمایید. هزینه درمان شقاق با لیزر در تهران توسط پزشک متخصص ما بسیار به صرفه است و شما نیازی به ویزیت‌های متداول نخواهید داشت.

 

برای رزرو نوبت کلیک کنید

سخن پایانی

اگرچه روش‌های مختلف برای درمان بیماری شقاق وجود دارد اما این روزها استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای لیزر درمانی بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. اینکه روش لیزر درمانی با هزینه کمتر و به صورت قطعی انجام می‌شود از دلایل اصلی استفاده از این روش برای درمان بیماری شقاق است. می‌توانید برای درمان شقاق با لیزر در تهران مراجعه کرده و در کلینیک تخصصی ما مورد معاینه و درمان قرار گیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *