جراحی و درمان بواسیر با لیزر در تیموری

درمان بواسیر با لیزر در تیموری بدون درد و خونریزی
درمان بواسیر با لیزر در تیموری بدون درد و خونریزی

درمان بواسیر با لیزر در تیموری | بیماری هموروئید معمولا به شکل توده ای که از مقعد بیرون زده است مشاهده می شود. در اثر فشارهایی که به رگ های نشیمنگاه وارد می شود، این رگ ها متورم می شوند و تشکیل توده می دهند. این توده می تواند درون یا بیرون مقعد مشاهده شود. این بیماری در صورت بیرون آمدن از کانال مقعد هموروئید خارجی و در صورت ماندن درون آن هموروئید داخلی نام دارد. معمولا درمان بواسیر با لیزر در تیموری که برای هر دو نوع بیماری موثر است، باعث از بین رفتن توده می شود.

با وجود این که بواسیر قابل شناسایی است و به راحتی تشخیص داده می شود، ممکن است برخی آن را با بقیه بیماری ها از جمله زگیل تناسلی اشتباه بگیرند. در این مقاله به تفاوت های هموروئید با زگیل تناسلی و روش درمان بواسیر با لیزر در تیموری می پردازیم.

راه های تشخیص و علائم بیماری هموروئید
راه های تشخیص و علائم بیماری هموروئید

زگیل تناسلی چیست؟

این زگیل یک زائده پوستی خوش خیم است که بر اثر وارد شدن ویروس HPV به بدن ایجاد می شود. این زگیل ها گاهی هم در ناحیه تناسلی و هم در اطراف مقعد و گاهی فقط در اطراف یکی از این دو مشاهده می شوند. ابتدا تعداد زگیل ها کم و کوچک است اما به تدریج بزرگ تر و بیشتر می شوند و نواحی زیادی را می پوشانند.

تفاوت زگیل تناسلی با هموروئید

برای این که بتوانید تشخیص دهید زائده های پوستی مقعدی شما هموروئید هستند یا زگیل تناسلی، اولین کار دقت به ظاهر آن هاست. اول این که زگیل تناسلی معمولا اطراف مقعد تشکیل می شود و نزدیک کانال آن نیست. در افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند این زائده ها بسیار نزدیک به مقعد شکل می گیرد. جنس توده هموروئیدی از خود پوست است و این چنین به نظر می آید که پوست شما متورم شده، اما در زگیل تناسلی یک زائده که انگار جدا از بدن است و به آن چسبیده را مشاهده می کنیم.

ظاهر زگیل تناسلی معمولا شبیه گل کلم و ناهموار است. احساس خارش و سوزش نشانه ی دیگری است که خبر از ابتلا به هموروئید و نه زگیل تناسلی می دهد. خونریزی هایی که فرد به هنگام دفع مدفوع مشاهده می کند و هم چنین دفع ترشحات مخاطی به همراه مدفوع نشان دهنده ی هموروئید است. با مشاهده ی این علائم می توانید تشخیص دهید بیماری شما کدام مورد است، البته تشخیص نهایی را باید برعهده پزشک متخصص بگذارید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان بواسیر با لیزر در تیموری و تفاوت آن با درمان زگیل تناسلی

هموروئید راه های درمانی زیادی از قبیل درمان با لیزر دارد. برای درمان زگیل تناسلی باید نزد پزشک متخصص هموروئید رفت و به تشخیص پزشک عمل نمود. معمولا زگیل ها بعد از مدتی با رعایت بهداشت از بین می روند اما باید برای تکمیل روند درمان به پزشک مراجعه و در صورت نیاز از روش سرد کردن و کرایو استفاده کنید.

در بیماران هموروئیدی، درمان بواسیر با لیزر در تیموری صورت می گیرد و بسته به درجه ی هموروئید و نوع آن از لیزر خاصی استفاده می شود. لیزر پرتوان کربن دی اکسید برای درمان تمام انواع هموروئید مناسب است و اکثر پزشکان تنها همین یک نوع دستگاه را استفاده می کنند.

درمان هموروئید با لیزر در تیموری بصورت قطعی و سرپایی
درمان هموروئید با لیزر در تیموری بصورت قطعی و سرپایی

درمان بواسیر با لیزر در تیموری

در صورتی که تشخیص اشتباه باشد و به جای هموروئید، تصور کنید زگیل تناسلی دارید و تحت درمان کرایو قرار بگیرید، مضاف بر تجربه درد فراوان، بیماری شما بدتر می شود! البته برای تشخیص زگیل تناسلی پزشکان از آزمایش استفاده می کنند، با این حال اگر یک پزشک اشتباه کند و یا تجربه و مهارت کافی نداشته باشد باعث می شود شما متحمل درد زیادی شوید.

برای پیشگیری از این آسیب ها باید به کلینیک خوب و معتبری مراجعه کنید و تحت درمان پزشک باتجربه ای قرار بگیرید. اگر به دنبال کلینیکی با این مشخصات در نزدیکی تیموری می گردید، مرکز تخصصی لیزر هموروئید گزینه ای مناسب پیش روی شماست. درمان هموروئید با لیزر در تیموری زیر نظر مجرب ترین پزشکان انجام می شود و به شما این اطمینان را می دهند که با تشخیص درست و درمان به موقع، هم چنین توصیه های کافی جهت عدم بروز مجدد بیماری ضامن سلامتی خود باشید.

درمان هموروئید با لیزر در تیموری و در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در کمتر از 15 دقیقه و با کمترین درد ممکن انجام می شود. برای هرگونه اطلاعات بیشتر و تماس با کلینیک می توانید راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت تماس با مرکز تخصصی لیزر هموروئید در منوی بالا را انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *