به زائده‌‌ای که در افراد به دلیل بازگشت یک مو به داخل بدن به وجود می‌آید کیست مویی می‌گویند. این بیماری از فعالیت‌‌های روزانه افراد جلوگیری می‌کند. در زمان قدیم برای درمان این بیماری از تیغ جراحی استفاده می‌شد که به دلیل بیهوشی عوارض زیادی برای فرد بیمار به وجود می ‌آمد. امروزه روش‌های جدیدتری برای درمان بیماری کیست مویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیزر درمانی در انواع مختلف خود می‌تواند این بیماری را به صورت قطعی و بدون بازگشت درمان نماید. جهت اطلاعات بیشتر درباره جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین با ما همراه شوید.

کیست مویی چیست؟

کیست مویی یکی از بیماری‌های رایج است که در خانم‌ها و آقایان به صورت یکسان ایجاد می‌شود. این بیماری که به صورت زائده‌ای روی بدن انسان رخ می‌‌دهد به دلایل مختلف در افراد به وجود می‌آید. از دلایل رایج آن می‌‌توان به نشستن‌های طولانی مدت اشاره کرد. افرادی که دارای موی بسیار زیادی روی پوست خود هستند بیشتر به این بیماری دچار می‌شوند. اضافه وزن می‌تواند تاثیر زیادی در به وجود آمدن این بیماری برای افراد داشته باشد. اگر بتوانید رژیم غذایی خود را به صورت کنترل شده در نظر بگیرید و از اضافه وزن جلوگیری کنید به این بیماری دچار نخواهید شد. بیماری کیست مویی با درد بسیار زیادی در محل زائده همراه خواهد شد.
جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین
جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین

درمان کیست مویی چگونه است؟

درمان این بیماری با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. تیغ جراحی نیاز به داروی بیهوشی و پانسمان دارد. فرد بیمار باید در بیمارستان بستری شود و دوران نقاهت طولانی را برای درمان این بیماری طی نماید. امروزه با پیشرفت علم و تولید دستگاه‌های لیزر درمانی دیگر نیازی به استفاده از تیغ جراحی نیست و می‌‌توان با استفاده از این دستگاه‌ها بیماری کیست مویی را به طور قطعی درمان کرد. اگر لیزر درمانی را برای درمان این بیماری مورد استفاده قرار دهید نیازی به بیهوشی نداشته و می‌توانید در مدت بسیار کوتاهی بیماری خود را بدون درد و خونریزی درمان نمایید.

جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین

اگرچه در شهرهای مختلف کلینیک‌های گوناگونی برای درمان بیماری کیست مویی وجود دارد اما در قزوین می‌توانید بیماری خود را با اطمینان بیشتر و با هزینه کمتر درمان کنید. در کلینیک ما یک محیط کاملا بهداشتی برای درمان بیماری کیست مویی وجود دارد که پزشک متخصص ما با استفاده از بهترین تجهیزات به درمان بیماری شما می‌پردازد. شما پس از مراجعه به کلینیک ما مورد معاینه قرار گرفته و روش درمانی مناسبی برای درمان بیماری شما انتخاب خواهد شد. شما از ابتدا تا انتهای درمان بیماری خود هیچگونه دردی را حس نخواهید کرد و می ‌توانید پس از طی کردن دوران نقاهت بسیار کوتاه به فعالیت‌های روزانه و شغل خود باز گردید.

چرا کلینیک ما برای شما توصیه می‌شود؟

از آنجایی که پزشک متخصص ما تجربه بسیار طولانی برای درمان بیماری کیست مویی دارد به شما توصیه می ‌کنیم که کلینیک ما را برای درمان بیماری خود انتخاب نمایید. شما در هر نقطه از کشور که زندگی کنید می‌توانید از خدمات غیر حضوری ما برخوردار شده و یک نوبت برای خود رزرو نمایید. در کلینیک ما تمام تجهیزات لازم برای درمان بیماری کیست مویی وجود دارد و ما از بهترین و به‌روزترین تجهیزات لازم برای لیزر درمانی جهت درمان بیماری شما استفاده خواهیم کرد. در کلینیک ما بیماری شما در کمتر از یک ساعت به صورت سرپایی و بدون نیاز به بخیه درمان خواهد شد.
جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین
جراحی کیست مویی با لیزر در قزوین
سخن پایانی با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که یکی از بیماری‌های رایجی که در افراد زیادی ایجاد می‌شود بیماری کیست مویی نام دارد. این بیماری که به دلیل بازگشت مو به داخل پوست انسان رخ می‌‌دهد گاهی با درد و عفونت بسیار زیادی همراه است. شما باید در ابتدای ابتلا به این بیماری به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا بتوانید بیماری خود را به راحتی معاینه کنید. امروزه روش لیزر درمانی برای درمان قطعی بیماری در کلینیک‌های گوناگون مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در شهر قزوین نیز می‌توانید از پزشک متخصص ما کمک گرفته و به درمان بیماری خود بپردازید. خدمات متنوعی توسط مجموعه ما در اختیار شما بیماران عزیز قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

بهترین روش درمان کیست مویی چیست؟

درمان کیست مویی و این عارضه تخلیه عفونت با روش های جراحی و لیزر امکانپذیر است. در حال حاضر لیزر کیست مویی بهترین جایگزین جراحی است.

آیا در درمان کیست مویی با لیزر، بیمار بیهوش می شود؟

خیر، این جراحی تحت بی حسی موضعی بوده و در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود.

هزینه جراحی کیست مویی با لیزر چقدر است؟

جهت اطلاع از هزینه لیزر درمانی کیست مویی با شماره 09126846916 تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]