جراحی و درمان کیست مویی با لیزر در مراکز مستقل زیادی از کشور تنها با ۲۰ دقیقه زمان اجرا می‌شود. این عمل جراحی به وسیله لیزر انجام شده و فرد احساس درد نخواهد داشت. یکی از مراکز معتبر پیشرفته جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران است که دارای مراکز درمانی مجهز بوده و تمامی جراحی‌های لیزر در این مراکز انجام می‌شود. کیست مویی از بیماری‌هایی است که فرد حتماً باید سریع به پزشک مراجعه کرده و درمان آن را شروع کند. در این مقاله “جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران” با ما همراه باشید تا با این بیماری بیشتر آشنا شوید.

کیست مویی چیست؟

بیماری کیست مویی یکی از بیماری‌های شایع در بین افراد است که جزو بیماری‌های عفونی به شمار می‌رود. سوراخ کوچکی در بالای باسن و اطراف آن ایجاد می‌شود و داخل سوراخ را مواد عفونی پر می‌کند که فرد را دچار مشکلات زیادی می‌کند به این بیماری کیست مویی می‌گویند. در گذشته کیست مویی را با عمل جراحی مداوا می‌کردند. امروزه با استفاده از روش لیزر درمانی به صورت سرپایی، بیمار جراحی خود را انجام داده و به راحتی می‌تواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

جراحی کیست مویی با لیزر بصورت سرپایی
جراحی کیست مویی با لیزر بصورت سرپایی

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

مزایای درمان کیست مویی با لیزر

لیزر درمانی یکی از روش‌های نوین است که پزشکان برای جراحی‌های مختلف از آن بهره می‌برند. بیماری کیست مویی را به راحتی می‌توانید با استفاده از جراحی لیزر درمان کنید. از جمله مزایای استفاده از جراحی لیزر در این بیماری به شرح زیر است:

  • مدت زمان کوتاه دوره نقاهت
  • صرفه‌جویی در هزینه و وقت
  • درد و خونریزی کمتر
  • احتیاج نداشتن به بستری
  • ترخیص بیمار پس از عمل
  • جلوگیری از ایجاد عفونت دوباره
  • مدت زمان کوتاه جراحی

از جمله مزیت‌های عمل لیزری برای بیماری کیست مویی به شمار می‌رود بنابراین واضح است که افراد باید از این عمل برای درمان بیماری خود استفاده کنند.

علائم و نشانه‌های ایجاد کیست مویی

بروز کیست مویی در افراد دارای نشانه‌ها و علائم مختلفی است و افراد به محض دیدن این نشانه‌ها حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنند. از جمله این نشانه‌ها وجود درد در قسمت بالایی باسن است که فرد با انگشت گذاشتن به راحتی می‌تواند درد را احساس کند. همچنین اگر کیست مویی عفونی شده باشد عفونت زرد و قرمز رنگ از آن ترشح می‌شود که به راحتی قابل تشخیص است.

افرادی که دچار کیست مویی می‌شوند در هنگام نشستن دچار مشکل می‌شوند. احساس تهوع و سردرد و سرگیجه هم از علائم کیست مویی است. همچنین در مراحل حادتر ممکن است فرد دچار تب و یا لرز شود. برای آنکه به بیماری خود پی ببرید حتما به پزشک متخصص مراجعه کرده و پزشک پس از معاینه، بیماری شما را اعلام خواهد کرد.

بهترین مرکز درمانی و جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران

مراکز درمانی بسیاری در کشور در زمینه لیزر درمانی فعالیت می‌کنند. تمامی مراکز دارای دستگاه‌های پیشرفته برای انجام عمل لیزر هستند. مراکزی که در غرب تهران وجود دارند، انواع جراحی‌های لیزری را انجام می‌دهند. برای درمان بیماری کیست مویی می‌توانید به این مراکز مراجعه کرده و در مدت زمان کمتر از نیم ساعت عمل جراحی سرپایی خود را با کمترین درد و خونریزی انجام دهید.

بهترین مرکز درمانی و جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

سخن پایانی

برای آنکه بتوانید جراحی موفقیت‌آمیزی داشته باشید حتما باید به مراکز معتبر جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران مراجعه کنید. از مراجعه به مراکز ناشناخته که دارای هیچ مجوز بهداشت و پزشکی نیستند خودداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با شماره تلفن سایت ارتباط بگیرید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آمادگی پاسخگویی به سوالات شما درباره جراحی لیزری کیست مویی، همچنین جراحی کیست مویی با لیزر در غرب تهران هستند. منتظر انتقادات، نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *