اگر نمی دانید هموروئید چیست؟ و چگونه آن را درمان کنید پیشنهاد میکنم با ما در ادامه مقاله همراه باشید. هموروئید وریدهای متورم در قسمت پایین مقعد و راست روده است. هنگامی که این رگ ها کشیده می شوند، تحریک می شوند. از آنجایی که این وضعیت با گذشت زمان بدتر می شود، پزشکان توصیه می کنند که به محض بدتر شدن وضعیت به پزشک متخصص مراجعه کنید.

اکثر افراد اطلاعات کافی در مورد این بیماری ندارند به همین دلیل در مقاله زیر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا با درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رستم آباد بیشتر آشنا شوید. هر کسی که علائم هموروئید را تجربه کرده است می داند که باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کند. به یاد داشته باشید که هموروئیدی که بر روده بزرگ و راست روده تأثیر می گذارد می تواند منجر به خونریزی مقعدی شود.

نشانه های ابتلا به بیماری هموروئید

هنگامی که به پزشک مراجعه می کنید و علائم خود را به او می گویید، پزشک معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایشات لازم را برای تأیید وجود یا عدم وجود بیماری تجویز می کند. این آزمایشات ممکن است شامل یک معاینه دیجیتال باشد و سپس نظر نهایی داده شود که اغلب منجر به لیزر درمانی و جراحی هموروئید می شود.
در بیشتر موارد، علائم مشابه عبارتند از:

  • خونریزی بدون درد
  • خارش یا سوزش در مقعد
  • درد در مقعد
  • توده یا تورم در مقعد و نشت مدفوع

این علائمی که برای شما ذکر کردیم ممکن است نگران کننده به نظر برسند. اما جای نگرانی نیست و شما را تهدید نخواهد کرد. در این موارد باید با پزشک متخصص مشورت کنید تا درمان به موقع و جراحی هموروئید با لیزر در رستم آباد برای شما انجام شود.

جراحی هموروئید با لیزر در رستم آباد
درمان هموروئید با لیزر در رستم آباد

هزینه لیزر درمانی هموروئید چقدر است؟

هزینه را نمی توان به طور دقیق تعیین کرد و معمولا پس از معاینه توسط متخصص هموروئید و تشخیص نوع و درجه بیماری مشخص می شود. قیمت های تعیین شده برای مراکز درمانی هموروئید در تهران نسبت به شهرستان ها کمی بالاتر است.

البته در مقایسه با هزینه های جراحی مانند هزینه های بستری، دوره نقاهت طولانی و مراقبت های بعد از عمل و احتمال عود بیماری. . . لیزر روشی مقرون به صرفه است و برخی از بیمه های تکمیلی ممکن است بخشی از هزینه هموروئید لیزری را پوشش دهند، اما باید از شرکت بیمه خود اطلاعات دقیق تری را بپرسید.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رستم آباد

در گذشته تنها راه درمان هموروئید تیغ جراحی بود و بیماران باید درد و سختی جراحی را تحمل می کردند. اما امروزه جراحی به عنوان روشی تقریبا منسوخ تلقی می شود و به ندرت پیش می آید که فردی خطر جراحی و عوارض آن را بپذیرد و در عصر کنونی که درمان و جراحی هموروئید است، بالیزر در اولویت پزشکان و متخصصان قرار دارد. جراحی هموروئید با لیزر به صورت سرپایی در مطب با بی حسی موضعی قابل انجام است و نیازی به بستری و استراحت مطلق نیست و فرد می تواند بلافاصله به محل زندگی خود بازگردد.

روش لیزری نیازی به بانداژ ندارد، انجام آن کمی زمان می برد، عوارضی مانند (بی اختیاری، عفونت و …) ندارد، احتمال بازگشت هموروئید در روش لیزر بسیار کمتر است، وجود ندارد . . . آسیب به بافت های اطراف مقعد قابل انجام نیست و اینها از مزایای لیزر درمانی و جراحی هموروئید بود .

بیمار باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کند . به یاد داشته باشید که سرطان روده بزرگ و رکتوم می تواند منجر به خونریزی مقعدی شود. هنگامی که به پزشک مراجعه می کنید و علائم خود را به او می گویید، پزشک معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایشات لازم را برای تأیید وجود یا عدم وجود بیماری تجویز می کند. این آزمایشات ممکن است شامل معاینه رکتوم دیجیتالی باشد و سپس نظر نهایی داده شود که اغلب منجر به لیزر درمانی و جراحی هموروئید می شود.

در این مقاله سعی کردیم کمی در مورد هموروئید و درمان آن برای شما صحبت کنیم تا در درمان احساس راحتی کنید و با خیالی آسوده عمل لیزر را انتخاب و انجام دهید و بدانید که هر چقدر هم که برای درمان هزینه کنید. ، راه دوری نخواهید رفت، سلامتی ارزشمند است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *