هموروئید یکی از بیماری های شایعی است که رژیم غذایی نامناسب یکی از مهم ترین علل بروز آن می باشد. روش های درمان این بیماری نیز از گذشته تاکنون تغییرات زیادی داشته است اما امروزه با جدیدترین روش های درمانی با عنوان درمان و جراحی هموروئید با لیزر روبه رو هستیم. اگر می خواهید با این روش درمانی بیشتر آشنا شوید، درادامه مطلب همراه ما باشید. درادامه بیشتر درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کوهک صحبت می کنیم. همراه ما باشید.

معرفی انواع هموروئید

هموروئید به دو شکل داخلی و خارجی بروز پیدا می کند که البته هریک از آنها علائم متفاوتی دارد که به راحتی با دانستن آنها می توانید نوع هموروئید را تشخیص دهید. درادامه به بررسی ویژگی های هریک از این موارد می پردازیم:

هموروئید داخلی

در هموروئید داخلی توده در داخل رکتوم تحتانی قراردارد به همین دلیل نیز قابل مشاهده نمی باشد. این نوع از هموروئید معمولا برای بیمار ایجاد درد نمی کند به همین دلیل نیز شاید در تشخیص آن دچار اشتباه شوید و البته که درمان را نیز به تعویض بیندازید. از علائم هموروئید داخلی می توان به وجود خون در مدفوع اشاره کرد.

هموروئید خارجی

هموروئید خارجی در بخش خارجی مقعد بروز پیدا می کند و خود بیمار نیز متوجه توده هموروئیدی خواهد شد. ازجمله علائم هموروئید خارجی می توان به خارش، سوزش، درد و … اشاره کرد. دقت داشته باشید آن دسته از بیمارانی که به هموروئید خارجی مبتلا هستند، هنگام نشستن احساس درد خواهندکرد.

بهتراست همان ابتدای بروز علائم بیماری هموروئید به پزشک مراجعه کنید تا برای درمان شما اقدامات لازم انجام شود. درغیراین صورت بعدها مجبور خواهیدبود برای درمان پیشرفته تر اقدام کنید.

جراحی هموروئید با لیزر در کوهک
انواع هموروئید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کوهک

لیزر یکی از جدیدترین روش های درمان بیماری هموروئید است که در آن با کمک تاباندن اشعه لیزر توده هموروئیدی برداشته می شود. روش های جراحی سنتی برای بیمار عوارض بسیاری را به همراه داشت ازجمله مهم ترین آنها می توان به احتمال برگشت بیماری در طول زمان اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های درمان با لیزر این است که شما می توانید برای همیشه از شر این بیماری راحت شوید. البته که باید پس از عمل یک رژیم غذایی درست را در پیش بگیرید.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در کوهک در معتبر ترین کلینیک لیزر بواسیر. جهت دریافت نوبت با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

ویژگی های درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کوهک

  1.  درمان همورئید با لیزر در مقابل روش های سنتی درد بسیارکمتری را برای بیمار به همراه دارد.
  2.  استفاده از اشعه لیزر برای درمان هموروئید خود به تسریع روند بهبود بیمار نیز کمک می کند. به همین دلیل نیز دوران نقاهت فرد هم کمتر خواهدبود.
  3.  با استفاده از لیزر به هیچ عنوان به بافت های اطراف هموروئید آسیبی وارد نمی شود.
  4.  ازآنجایی که لیزر به انسداد رگ های خونی کمک می کند، بیمار در حین عمل خونریزی کمی را تجربه خواهدکرد.
  5.  پس از انجام جراحی هموروئید با لیزر عملا دیگر این بیماری برگشت نخواهد داشت.
  6.  برای درمان این بیماری نیاز به بخیه زدن و برش نخواهیدداشت به همین دلیل نیز نیاز به پانسمان نیز نخواهدبود.
  7.  در این روش به هیچ عنوان از تیغ جراحی استفاده نمی شود.
  8.  در این روش درمانی بیمار تحت عمل بیهوشی قرارنمی گیرد و تنها با بی حسی موضعی انجام شود. به همین دلیل نیز درگیر عوارض ناشی از بیهوشی نخواهد شد. این درحالی است که برای روش های سنتی بیمار به اتاق عمل منتقل شده و بیهوش می شد.
  9.  با لیزر درمانی بیمار به هیچ عنوان عوارضی نظیر از بی اختیاری مدفوع را تجربه نخواهدکرد.
جراحی بواسیر با لیزر در کوهک
ویژگی های جراحی هموروئید با لیزر

درست است که هزینه ای که باید برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کوهک بگذارید، به نسبت روش های سنتی کمی بالاست. اما باید بدانید که با انجام این روش درمانی دیگر نیاز به بستری در بیمارستان نخواهیدداشت به همین دلیل نیز ملزم به پرداخت هزینه بیمارستان نخواهیدبود. علاوه براین می توانید با یک روز استراحت به کارتان برگردید پس می توان از درمان و جراحی هموروئید با لیزر به عنوان یک روش مقرون به صرفه یادکرد.

جهت اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کوهک با مشاوران ما در ارتباط باشید.

به صورت کلی باید بدانید که برای درمان هموروئید با لیزر از دو نوع اشعه کم توان و پرتوان استفاده می شود. اشعه پرتوان جز پرتوان ترین اشعه نوری است که به داخل بافت هموروئیدی نفوذ کرده و می تواند ریشه توده هموروئیدی را بسوزاند.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *