جراحی هموروئید با لیزر در کرمان | هموروئید یکی از بیماری های رایج مقعدی است که در اثر تورم وریدهای راست روده به وجود می آید. اگر این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود، به سرعت بهبود پیدا می کند اما با پیشرفته شدن آن نیاز به جراحی خواهد داشت. از بهترین روش های درمان و جراحی هموروئید می توان به درمان با لیزر اشاره کرد. اگر اطلاعات زیادی درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان ندارید، در ادامه همراه ما باشید.

هموروئید چیست؟

هموروئید از بیماری های مقعدی است که در داخل و یا خارج راست روده بروز پیدا می کند. این بیماری دارای انواع متفاوتی است که درادامه به معرفی آنها می پردازیم:

هموروئید خارجی : اگر وریدهای متورم در پوست خارج از مقعد ایجاد شود با عنوان هموروئید خارجی شناخته می شود. هموروئید خارجی بسیاردردناک است و حتی در موارد پیشرفته می تواند نشستن را نیز برای افراد سخت کند.

هموروئید داخلی : وریدهای متورم در هموروئید داخلی در داخل راست روده ایجاد می شوند که خیلی دردناک نیستند اما می تواند سبب بروز خونریزی شود.

پرولاپس : هریک از هموروئید داخلی و خارجی می تواند سبب بروز پرولاپس شود یعنی در خارج از مقعد به صورت توده و برآمده خواهدشد. این نوع از هموروئید نیز همراه خونریزی و درد خواهدبود.
تشخیص هریک از انواع هموروئید بسته به نظر پزشک است به همین دلیل نیز بیان می کنیم با بروز اولین علائم بیماری باید به پزشک بواسیر مراجعه کنید.

هموروئید چیست؟

درمان هموروئید با جراحی

در زمان گذشته برای درمان بیماری هموروئید از روش های سنتی استفاده می شود که درادامه به معرفی این روش ها می پردازیم:

برداشتن هموروئید با کمک تیغ جراحی

در این روش توده هموروئیدی با کمک تیغ جراحی برداشته می شود. پزشک برای کاهش درد بیمار از بی حسی موضعی و یا بیهوشی استفاده می شود. از این روش برای درمان هموروئیدهایی با توده بزرگ و پیشرفته استفاده می شود که البته می تواند عوارضی را نیز برای بیمار به همراه داشته باشد. ازجمله این عوارض می توان به بروز مشکل در تخلیه کامل مثانه اشاره کرد.

منگنه زدن هموروئید

در این روش جراحی هموروئید با منگنه زدن جربان خون در بافت موردنظر به صورت کامل مسدود می شود. البته دقت داشته باشید از این روش تنها برای درمان هموروئید داخلی استفاده می شود. این روش نسبت به روش های قبلی درد کمتری را برای بیمار به همراه دارد و فرد می تواند در مدت زمان کمتری به کارهای روزمره خود برگردد. اگر درمان هموروئید با روش های ساده قابل درمان نباشد، می توان از روش های سنتی بیان شده برای درمان کمک گرفت.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان

لیزر یکی از بهترین روش های درمانی برای بیماری هموروئید محسوب می شود که بیمار می تواند در کمترین مدت زمان به بهبودی دست یابد. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان نسبت به سایر روش های درمانی مزایای بیشتری دارد. درادامه به بررسی مزایای جراحی هموروئید با لیزر در کرمان می پردازیم:

  1. این روش جراحی درمانی نیاز به پانسمان ندارد به همین دلیل نیز نیازنیست برای تعویض پانسمان نیز به مشکل بخورید.
  2. دوره نقاهت این بیماری بسیارکوتاه است و شما می توانید در کوتاهترین زمان به بهبودی برسید.
  3. درمان با لیزر یکی از درمان های سرپایی محسوب می شود که شما نیاز به بستری در بیمارستان نیز نخواهیدداشت.
  4. برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کردستان نیاز به انجام آزمایشات قبل از عمل نیز نخواهدبود.
  5. در این روش نیاز به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان نیز نخواهدبود.
  6. درد و خونریزی ناشی از عمل جراحی با لیزر بسیارکم است به همین دلیل نیز بیمار خیلی اذیت نخواهدشد.
  7. برای انجام درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان نیازی نیست ناشتا باشید.
  8. از آنجایی که برای این روش درمانی نیاز به بیهوشی نخواهدبود پس درگیر عوارض پس از بیهواشی نیز نخواهیدبود.
بهترین روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان
بهترین روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان

تمامی مزایای که از درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کرمان بیان شد، شما را برای انجام این روش درمانی تشویق می کند. البته شاید هزینه قابل توجهی را برای درمان بپردازید اما مزایای بالای این روش واقعا ارزش هزینه کردن دارد. البته اگر می خواهید واقعا درمان با لیزر را انتخاب کنید باید به دنبال انتخاب کلینیک لیزر بواسیر معتبر باشید که در این زمینه تجربه کافی داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *