حتما تا به حال نام بیماری بواسیر یا هموروئید به گوشتان خورده است. شاید جوان ترها خیلی با این بیماری آشنایی نداشته باشند و تصور کنند که بیشتر افراد را در سنین بالا درگیر می کند. با این وجود باید بدانید نشانه های پنهان این بیماری در سنین جوانی نیز وجوددارد و بعدها با بالارفتن سن پیشرفته تر خواهدشد.

پس بهتراست اطلاعات کافی درباره این بیماری داشته باشید تا در صورت بروز علائم اولیه برای درمان اقدام کنید. در این مطلب سعی می کنیم اطلاعات کافی را درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد به شما ارائه کنیم. همراه ما باشید.

نشانه های بروز بیماری هموروئید

هموروئید درواقع همان بیرون زدگی رگ های مقعد است که نشانه های بروز آن را درادامه لیست می کنیم:

دیدن خون در مدفوع : یکی از علائم شایع بیماری هموروئید، وجود خون در مدفوع است. در ابتدای بروز این بیماری حجم خون کم خواهدبود اما با پیشرفته شدن حجم بیشتری از آن بروز پیدا می کند. دقت داشته باشید در مراحل پیشرفته مقدار خون آنقدر زیاد می شود که می تواند سبب بروز کم خونی شود. به همین دلیل در همان مراحل ابتدایی بیماری بهتراست برای درمان اقدامات لازم انجام شود.

بیرون زدگی توده : تورم عروق در بیماری هموروئید در زمان پیشرفته شدن سبب بیرون زدگی آنها از مقعد خواهدشد. همین عارضه نیز سبب می شود تا فرد از بیماری خود احساس خجالت کند.

درد و خارش در ناحیه مقعد : درد و خارش در ناحیه مقعد یکی از مهم ترین علائمی است که در نهایت بیماری هموروئید خارجی بروز پیدا می کند. در مراحل اولیه علائم می تواند آنها را با انجام اقداماتی نظیر حمام آب گرم تسکین داد اما با پیشرفته شدن بیماری لازم است برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد اقدام کنید.

البته که این بیماری نشانه های دیگری نظیر دفع ناکامل مدفوع، خروج ترشحات لزج و… را دارد اما موارد بیان شده جز بارزترین نشانه های هموروئید می باشد.

جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد
درمان بواسیر با لیزر در کاظم آباد

درمان بیماری هموروئید با لیزر

بیماری هموروئید روش های درمانی متفاوتی دارد که هریک از آنها بسته به شرایط بیمار انتخاب می شوند. اگر بیمار در همان ابتدای بروز علائم بیماری به پزشک مراجعه کند مسلما با اصلاح رژیم غذایی و انجام یک سری نکات ساده می تواند به رفع آن کمک کند. اما با پیشرفته شدن بیماری نیاز به انجام عمل جراحی خواهدبود که خود روش های متفاوتی را شامل می شود. از جدیدترین روش هایی که برای درمان هموروئید مطرح می شود، استفاده از لیزر است. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد به صورت صددرصد شما را از شر این بیماری راحت می کند و البته عوارض بسیارکمی دارد.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد چگونه است؟

در این روش از برش و خونریزی خبری نیست و با کمترین عارضه فرد می تواند از شر بیماری هموروئید راحت شود. درواقع می توان گفت در درمان بواسیر با لیزر یک پرتو کم توان به ناحیه مخصوص تابانده می شود و بدون آسیب به ناحیه دیگر توده هموروئیدی برداشته می شود. البته که استفاده از لیزر برای درمان خود به تسریع بهبود زخم نیز کمک خواهدکرد و سبب خواهدشد تا بیمار هرچه سریعتر دوران نقاهت خود را طی کند.

جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد
درمان بواسیر با لیزر در کاظم آباد

دوران نقاهت پس از جراحی هموروئید با لیزر در کاظم آباد

از جدیدترین روش های درمان هموروئید استفاده از لیزرهای پرتوان دی اکسیدکربن است که می توان برای درمان انواع هموروئید نیز از آن کمک گرفت. دردی که بیمار در هنگام انجام عمل فرد تجربه می کند بسیارکم است و پس از عمل نیز به راحتی با استفاده از مسکن های ساده قابل درمان است.

در این روش به صورت کامل توده هموروئیدی برداشته می شود و البته عروق نیز به صورت کامل بسته خواهندشد. به همین دلیل امکان برگشت بیماری برای فرد وجودندارد و انتقال بیماری های ویروسی نظیر هپاتیت نیز در این روش به صفر خواهدرسید. دقت داشته باشید از آنجایی که در این روش درمانی به صورت کامل سرعروق بسته می شود، فرد نیاز به بخیه و پانسمان نیز نخواهدداشت. همین موضوع نیز سبب می شود تا بهبودی وی سریعتر از سایر روش های سنتی درمانی اتفاق افتد.

در این روش درمانی دوران نقاهت نیز به سرعت سپری می شود و بیمار نیاز به مراقبت خاصی ندارد. فقط کافیست یک سری نکات ساده را در رژیم غذایی خود رعایت کند تا بتواند سریعتر بهبودی را به دست آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *