مزایای جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خردادد! یکی از بیماری های شایعی که اغلب در سنین بالا بروز پیدا می کند، با نام هموروئید شناخته می شود. هموروئید یا بواسیر در اثر بروز اشتباهات در سبک زندگی رخ می دهد که در موارد نادری می تواند خطرناک باشد.

این بیماری در مراحل ابتدایی بروز آن تنها با استفاده از دارو درمان می شود و اما با پیشرفته ترشدن آن نیاز به درمان جدی دارد. از بهترین این روش های درمانی می توان به درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد اشاره کرد. اگر اطلاعات زیادی درباره این بیماری و روش درمان آن ندارید، درادامه همراه ما باشید.

انواع هموروئید (بواسیر)

بیماری هموروئید خود به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود که هریک علائم خاص خود را دارد. برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد ابتدا باید به پزشک مراجعه کنید تا نوع هموروئید تشخیص داده شود و سپس بهترین روش درمانی برای آن انتخاب شود.

بواسیر خارجی : هموروئید خارجی در پایین خط دندانه ای مقعد رخ می دهد که لخته شدن خون در رگ های بواسیر این قسمت می تواند درد بسیاری را برای بیمار در پی داشته باشد.

بواسیر داخلی: این نوع بواسیر در بالای خط دندانه ای بروز پیدا می کند که البته در این بخش اعصاب کمتری وجوددارد از این رو نیز بیمار درد کمتری را تحمل خواهدکرد. در بواسیر داخلی با وجود درد کم بیمار خونریزی قابل توجهی را تجربه خواهدکرد.

بیشتر بدانید: جراحی بواسیر یا همورئید با لیزر

لیزر یکی از قطعی ترین روش های درمانی هموروئید است که به دلیل راحتی انجام آن و عوارض کمی که برای بیمار دارد، امروزه موردتوجه قرارگرفته است. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد می تواند در کمتر از یک ساعت به پایان برسد و پس از انجام آن به راحتی می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید. این درحالی است که پس از انجام روش های سنتی نیازبود تا بیمار چندروزی را در بیمارستان بستری شود این موضوع هم وقت بیمار را می گرفت و هم از نظر اقتصادی برای وی خیلی مناسب نبود.

جراحی با لیزر هیچ یک از این مشکلات را ندارد و شما با انجام آن به کلی از شر این بیماری راحت خواهیدشد.بسیاری از بیماران از عمل جراحی و تیغ هراس دارند پس جراحی با لیزر بهترین انتخاب برای آنها خواهدبود.  در جراحی با لیزر درد بسیاری کمی را پس از عمل نیز تجربه خواهیدکرد که می توانید با مصرف مسکن های معمول نظیر استامینوفن به راحتی آن را پشت سربگذارید.

البته دقت داشته باشید برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد باید یک کیلینیک متخصص و حرفه ای را انتخاب کنید تا دچار عوارض احتمالی ناشی از عدم مهارت پزشک نشوید.

جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد
درنمان بواسیر با لیزر در منطقه پانزده خرداد

آیا بدون جراحی نیز می توان هموروئید را درمان کرد؟

برای درمان هموروئید روش های بسیارزیادی پیش روی شماست که یکی از آنها درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد است. البته که شما می توانید بدون انجام جراحی نیز در برخی از موارد این بیماری را درمان کرد. در ادامه بیشتر درباره این روش ها صحبت می کنیم:

بستن رگ : بستن رگ یکی از معمول ترین روش های درمان بواسیر بدون جراحی محسوب می شود. آن دسته از افرادی که بیماری آنها خیلی حاد نیست می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. این روش به صورتی است که دور پایه بواسیر یک باند را گره می زنند. گره زدن این باند سبب می شود تا خونریزی قطع شده و این بیماری نیز به مرور از بین برود. دقت داشته باشید این روش درمانی برای تمامی افراد قابل استفاده نمی باشد و با بررسی علائم این بیماری توسط پزشک درباره انجام آن تصمیم گیری خواهدشد.

روش انعقاد: در این روش برای درمان بواسیر پزشک کمک می کند تا با استفاده از گرما و یا سرمای شدید برای کوچک کردن رگ های بواسیری استفاده کنند.

روش اسکلروتراپی: در این روش درمانی  برای کوچک کردن بواسیر ماده شیمیایی را به آن تزریق می کنند.

هریک از روش های بیان شده می تواند در درمان هموروئید موثر عمل کند. با این وجود اگر این روش ها نیز برای درمان جواب ندارد، بیمار نیاز به درمان جدی دارد. یکی از این روش های درمانی درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پانزده خرداد است که می توانید به صورت کامل بیماری را از بین ببرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *