جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام | اگر هنگام نشستن احساس درد می کنید و به هنگام اجابت مزاج دچار خونریزی می شوید، احتمال ابتلا به بیماری هموروئید در شما بالاست. از این رو نیز بهتراست اطلاعاتی را درباره این بیماری داشته باشید تا بتوانید برای درمان آن به موقع اقدام کنید. درواقع بواسیر یکی از بیماری های نشیمنگاهی است که می تواند در هر سنی افراد را درگیر کند.

به محض مشاهده هریک از علائم این بیماری باید فورا به پزشک مراجعه کنید و مطمئن باشید که علائم بیماری شما به هیچ عنوان خودبه خود از بین نخواهد رفت. در ادامه بیشتر درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام صحبت می کنیم.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام 7 hemorrhoid surgery laser pasdar gomnam 002

دلیل ایجاد هموروئید یا بواسیر

به صورت کلی می توان سه متفاوت می تواند سبب بروز بیماری بواسیر شود. که از جمله آنها می توان به زورزدن بیش از اندازه ، مدفوع خشک و سخت و افزایش فشار داخل شکمی اشاره کرد. مویرگ های بخش انتهای گوارش براساس دلایل بیان شده نظیر زور زدن بیش از اندازه دچار کشیدگی و التهاب می شوند. تکرار این موضوع سبب بروز بیماری هموروئید در افراد خواهدشد که باید سریعا برای درمان آن اقدام کنند.

با مراجعه سریع به دکتر بواسیر می توانید درمان دارویی را آغاز کنید و اگر بیماری با کمک دارو بهبود نیافت با درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام می توانید این مشکل را به کلی حل کنید.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام

روش های درمانی بسیارزیادی برای درمان هموروئید وجود دارد که استفاده از لیزر یکی از این روش هاست. امروزه در علم پزشکی برای درمان بسیاری از بیماری ها از لیزر استفاده می شود و البته درمان هموروئید نیز تنها یکی از آن هاست. البته برای درمان هموروئید روش های درمانی سنتی نیز وجوددارد که به خاطر درد و خونریزی زیاد امروزه خیلی انجام نمی شوند.

در درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام با استفاده از لیزر بافت های بواسیری جمع شده و سپس سوزانده می شوند. برای این روش درمانی نیاز به استفاده از دستگاه لیزر خاصی است و البته که باید توسط پزشک متخصص انجام شود. عمل جراحی هموروئید با لیزر در کمترین مدت زمان حدود یک ساعت صورت می گیرد و هیچ نیازی به بستری هم نخواهدداشت.

دقت داشته باشید که می توانید برای درمان هموروئید داخلی و خارجی از لیزر کمک بگیرید و هیچ محدودیتی در این زمینه برای درمان وجود نخواهدداشت. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام عوارض بسیار کمی را برای بیمار به دنبال دارد از این رو نیز جای روش های درمانی سنتی را گرفته است.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام

بسیاری از افراد پس از بروز علائم بیماری هموروئید از بیان آن خجالت می کشند از این رو نیز به پزشک مراجعه نمی کنند. البته که تصور می کنند علائم این بیماری به صورت خودبه خود از بین می رود. این تصور کاملا اشتباه است پس بیمار باید در درجه اول به پزشک مراجعه کند و در صورت تشخیص پزشک برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام آماده شوید.

حال شاید بخواهید درباره هزینه های این عمل نیز بیشتر بدانید. نمی توان هزینه درمان و جراحی بواسیر را به صورت دقیق مشخص کرد بلکه به نوع و میزان پیشرفت بیماری بستگی دارد. با این وجود مطمئن باشید که در مقابل روش های سنتی که نیاز به بستری های طولانی مدت در بیمارستان داشت، مقرون به صرفه خواهد بود.

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام
هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسدار گمنام

 

آیا رژیم غذایی روی درمان هموروئید تاثیرگذار است؟

همانطور که قبلا هم بیان کردیم یبوست و یا مدفوع سخت از مهم ترین دلایل بروز بیماری هموروئید است. از این رو نیز اگر شما بتوانید از بروز یبوست در بدن جلوگیری کنید، مسلما می توانید علائم بیماری هموروئید را نیز به حداقل برسانید. مصرف غذاهای فیبردار به سلامت دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست کمک می کند.

پس سعی کنید غذاهای حاوی فیبر را در رژیم روزمره خود بگنجانید و علاوه براین مقدار زیادی آن را روزانه مصرف کنید. مصرف این موارد سبب دفع راحت تر مدفوع می شود پس مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. دقت داشته باشید حتی اگر به این بیماری مبتلا نیستید، نیز بهتراست برای پیشگیری از آن حتما میزان آب و فیبربالایی را در رژیم غذایی تان داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *