جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران | هموروئید یا بواسیر از بیماری های مقعدی است که می تواند در هر سنی بروز پیدا کند. یبوست یکی از علل شایع این بیماری به حساب می آید که با کنترل آن می توانید علائم این بیماری را نیز کاهش دهید. از جدیدترین روش های درمانی قطعی هموروئید می توان به استفاده از لیزر اشاره کرد. این روش درمانی در کمترین زمان صورت می گیرد و نیاز به مراقبت خاصی ندارد. اگر اطلاعات خاصی درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران ندارید، در ادامه همراه ما باشید.

هموروئید چیست؟

هموروئید یا بواسیر به رگ های متورم و آسیب دیده اطراف مقعد گفته می شود که در اثر فشار دچار آسیب شده اند. این رگ ها می تواند در بخش داخل و یا خارخ از مقعد بروز پیدا کند، از این رو نیز هموروئید داخلی و یا خارجی را ایجاد کند. حال شاید از خود بپرسید چه عواملی سبب بروز بیماری هموروئید می شود. از دلایل اصلی این بیماری می توان به دفع مدفوع سخت، نشستن های طولانی مدت ، اسهال مزمن، رابطه مقعدی و یا ورزش های سنگین اشاره کرد.

برای درمان هموروئید و بواسیر باید سریعا به پزشک مراجعه کنید تا پس از تشخیص داخلی و یا خارجی بودن آن بهترین روش درمانی برای آن انتخاب شود. البته در این میان باید رژیم غذایی خود را نیز اصلاح کنید و میزان بیشتری از فیبر و مایعات را در آن بگنجانید.

بواسیر یا هموروئید چیست و چه درمانی دارد
بواسیر یا هموروئید چیست و چه درمانی دارد

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران

درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در پاسدارن یکی از روش هایی قطعی است که برای درمان به شما پیشنهاد می شود. درواقع می توان گفت این روش جایگزین روش های قدیمی شده است و می تواند به صورت صددرصد نیز به درمان کمک کند. نتایج رضایت بخش بیماران از درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر سبب شده است تا این روش درمانی مورداستقبال قراربگیرد.

این عمل به صورت سرپایی و تنها با بی حسی موضعی صورت می گیرد. با کمک لیزر رگ های هموروئیدی به صورت کامل حذف می شوند از این رو نیز نیاز به جراحی با چاقو نخواهد بود. در طی درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در پاسداران رگ های هموروئید با لیزر و بدون هیچ خونریزی از بین خواهندرفت. پس از انجام عمل نیز بیمار مرخص می شود و نیاز به بستری و مراقبت های بیشتر در بیمارستان را نخواهدداشت.

دقت داشته باشید شما می توانید از این روش درمانی برای انواع بواسیر می توان استفاده کرد و نتایج آن نیز رضایت بخش خواهدبود. البته که درمان و جراحی هموروئید با لیزر از نظر اقتصادی نیز برای شما به صرفه است زیرا نیاز به پرداخت هزینه های بستری در بیمارستان نخواهید داشت و پس از عمل نیز می توانید سریعا کارهای روزمره خود را انجام دهید. برای اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر با پزشکان ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید تماس حاصل نمایید.

امروزه مراکز بسیارزیادی درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران را انجام می دهند. اما باید به سراغ انتخاب مراکزی بروید که دستگاه لیزر پیشرفته دارند و سایر مراجعه کنندگان نیز از انجام خدمات در آن اعلام رضایت دارند.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

معرفی روش های سنتی برای درمان هموروئید

در مقابل درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم روش های سنتی دیگری نیز برای درمان وجود دارد که از جمله آنها می توان به هموروئیدکتومی بسته، هموروئیدکتومی باز، رابربند و استاپلر اشاره کرد. در این روش های درمانی نیاز دارید تا چند روزی را در بیمارستان بستری شوید تا دوره درمان شما تکمیل شود.

البته که در هنگام انجام این عمل ها نیز درد و خونریزی قابل توجهی را تحمل خواهیدکرد. پس از انجام عمل نیز نیاز به مراقبت های بسیاری دارید و در صورت انجام ندادن درست این مراقبت ها مستعد عفونت هایی خواهیدبود که می تواند مشکلات بعدی را برای شما به وجودآورد. از مهم ترین عیوب استفاده از روش های سنتی این است که امکان بازگشت مجدد این بیماری در آن بالاست.

از این رو پیشنهاد می کنیم به سراغ همان درمان و جراحی هموروئید با لیزر در پاسداران بروید که نتایج رضایت بخش آن ثابت شده است. البته دقت داشته باشید هریک از روش های بیان شده را برای درمان هموروئید انتخاب کردید، سعی کنید رژیم غذایی درستی داشته باشید. رژیم غذایی شما باید مقدار زیادی فیبر و مایعات داشته باشد تا از بروز فشار احتمالی به مقعد جلوگیری کند.

راه های درمان سریع بواسیر و هموروئید
راه های درمان سریع بواسیر و هموروئید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *