درمان هموروئید با لیزر یک روش کم تهاجمی و پیشرفته برای از بین بردن توده هموروئیدی است. توده هموروئید معمولا در اثر ورم کردن سیاه رگ های ناحیه مقعد به وجود می آید. ممکن است شما هموروئید را با نام عامیانه تر آن یعنی بواسیر بشناسید. این بیماری نسبتا شایع است و بسیاری از مردم به خصوص در سن بالا به آن مبتلا می شوند. در سن بالا احتمال ابتلا به این بیماری بیشتر است زیرا بافت بدن قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

درمان هموروئید با لیزر برای افرادی با سنین بالا که کمتر تحمل درد و خونریزی جراحی سنتی را دارند، درمانی ایده آل است. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی مرکزی برای درمان هموروئید با لیزر در منطقه نظامی، در خصوص ابتلا به هموروئید در سنین مختلف صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

جراحی بواسیر با لیزر در نظامی
هموروئید و دلایل بروز آن

ابتلا به هموروئید در سنین مختلف

هموروئید می تواند در تمام سنین رخ دهد. درست است که در برخی از وهله های زمانی شانس ابتلا به هموروئید بیشتر است، اما وقوع آن در بقیه مراحل را نقض نمی کند. همان طور که قبلا اشاره شد با بالاتر رفتن سن و دهیدراته شدن بدن امکان ابتلا به هموروئید بالاتر می رود. البته این موضوع به آن معنا نیست که این موضوع اجتناب ناپذیر است.

با نوشیدن آب کافی و مصرف میوه و سبزیجات همراه تحرک مناسب می توانید از بروز هموروئید در سن های بالاتر جلوگیری کنید. یکی از دیگر شرایط که مختص به بانوان است، بارداری است که احتمال هموروئید را بالاتر می برد. در واقع اگر قبلا هموروئید را تجربه کرده اید، احتمال بازگشت آن در بارداری بیشتر است. در دوران شیردهی نیز یبوست گریبانگیر بسیاری از مادران می شود که در صورت تداوم هموروئید را به دنبال خود می کشاند.

ابتلا به هموروئید در کودکان نیز امکان پذیر است. هرچند این مورد کمتر اتفاق می افتد، اما ممکن است. برخی از کودکان بعد از این که کنترل خود را می آموزند، در دفع مشکل دارند. ممکن است آن ها مدتی خود را نگه دارند و از رفتن به دستشویی بپرهیزند، این مورد اگر تکرار شود می تواند باعث هموروئید شود.

کم تحرکی کودکان به ویژه در زندگی های آپارتمانی و با گذراندن زمان در فضای مجازی تشدید شده است. این کم تحرکی خود باعث یبوست می شود. گاهی اوقات استرس و نگرانی زیاد باعث یبوست در کودکان و هموروئید می شود. رژیم غذایی نامناسب و یا پوشیدن لباس زیر تنگ و پلاستیکی نیز از سایر عوامل بروز هموروئید در کودکان است.

جهت اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در نظامی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان هموروئید با لیزر در سنین مختلف

زمانی که اقشار حساس جامعه مثل سالمندان، کودکان و بانوان باردار و شیرده دچار هموروئید می شوند، در معرض خطراتی قرار دارند. خونریزی هموروئید می تواند باعث کم خونی و آزار شدید این اقشار شود. در جراحی هموروئید به روش سنتی نیز افراد خون بیشتری نیز از دست می دهند. درمان هموروئید با لیزر درمانی مناسب و بی خطر است.

از آن جا که بانوان باردار حساس هستند، نباید تحت بی هوشی قرار بگیرند. بی هوشی برای سالمندان و کودکان نیز عوارض بدی دارد. درمان هموروئید با لیزر تحت بی حسی انجام می شود و با انجام آن نیازی به بی هوشی نیست. در درمان هموروئید با لیزر رگ های خونی با لیزر بسته می شوند و خون ریزی تنها در حد چند قطره رخ می دهد.

نکته ی مهم دیگر در جراحی بواسیر با لیزر در نظامی، طی کردن دوره نقاهت است. برای افراد باردار یا سالمند و کودکان سخت است که زمان زیادی را به نقاهت بگذرانند. درمان هموروئید با لیزر نیاز به نقاهت بسیار کوتاهی دارد، بنابراین بهترین درمان برای افراد مورد اشاره است.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در نظامی در بهترین کلینیک لیزر بواسیر جهت رزرو نوبت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان هموروئید با لیزر در نظامی
درمان هموروئید با لیزر در نظامی

جراحی هموروئید با لیزر در نظامی

مرکز تخصصی لیزر هموروئید برای افراد ساکن در منطقه نظامی، کلینیکی در دسترس است. ماه درمان، کلینیکی حرفه ای در مورد درمان هموروئید با لیزر است. جراحی هموروئید با لیزر در نظامی در این کلینیک توسط پروفسور روبیک به بود انجام می شود که فوق تخصص جراحی کولون و رکتوم از اتحادیه اروپا دارند. این درمان در مرکز تخصصی لیزر هموروئید کمتر از 15 دقیقه طول می کشد و بعد از آن می توانید به منزل برگردید. برای رزرو نوبت و دریافت مشاوره تنها کافی است با کلینیک تماس بگیرید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *